Komentari na vest

Makabi pravi problem Partizanu! Izraelci pojačali ponudu za Briseta

Sebastian Varga

pre oko 21 sati

Laba laba i nista od partizana nema para
J

Jakov23

pre 1 dan

nemojte da ga prodajete
H

Hallo limar

pre 1 dan

Mi cemo biti izgleda u rangu Baskonije, Pariza i Virtusa. Ovima iz Coxylenda ce drzava ponovo dati 40 -50 mil evra da budu 10. Nema srece bez dovoljno para, stars uzbekistanska poslovica.
d

dokile

pre 1 dan

U Partizanu bi imao vecu minutazu,ovako,u Makabiju,tesko...

Miki Milikic

pre 1 dan

jos jedino da partizan moze da parira makabiju
N

Nikola2

pre 1 dan

Nema srece Partizan sa pojacanjima, izgleda da niko bas ne zeli da dodje u partizan, sve je u novcu
b

bad

pre 1 dan

nije brate u novcu već u ljubavi,od kada vam ovaj od 18 miliona ljubavi zapali,ostadoše samo dugmići, ljubav košta!!

Ilija

pre 1 dan

Odličan igrač, valjda ce da potpise ZA KKP

Amir Tuzlic

pre 1 dan

Ne treba ga prodati .

Billy333

pre 1 dan

Ekipa za sam vrh... Evrokupa. Od svih ovih vesti, na kraju će nam potpisati Tepić, vraćen iz penzije. Limarijada

Aleksandar Dimitrijevic

pre 1 dan

Najodvratnija ekipa,nikad ništa nece uraditi a to im i želim

Aleksandar Dimitrijevic

pre 1 dan

Ostaje žal što Hapoel nije osvojio,Macabi najodv. Klub,nikad nista nece uraditi u evroligi.

jovan1111

pre 1 dan

Briset je dobar igrac..ali netreba po svaku cenu
K

Kolaps

pre 1 dan

Jel se meni čini ili će Ostoja mnogo brže da uništi KKP nego što smo mislili? Odlično prolazno vreme kod gazde, nema šta

zeljko markovic

pre 1 dan

Kako stbari stoje i otiċe u makabi.Kada smo bruksa ispustili,a Asvel nam bio prepreka,nişta me me bi čudilo.Za sad Ledej najače pojačanje.A trener sa 58 godina trofej 1 liga sampiona i jos 1 isto tako nešto.Bolje Ocokoljiċ da je preuzeo ekipu,a ne ovom još produžili do 2028.Narvno sad može ugovor.
O

Ok

pre oko 22 sata

Nemoj tako jedini je pristao da spasava Ostoju. Mozes da zamislis kako bi mu biznis otisao u tri lepe da nije tu gde je sad. Ocokoljic nije skup trener. Ne ide to tako. Isti je k. I preko brda. Tomovic, jeftino i nije brate zvucno a Radonjic, polirltika bio povezan sa Covicem. Sta ce im Srbi nije to nivou.

Lazar Stojkovic

pre 1 dan

makabi ceo zivot pravi problem nasim ekipama

Gde Smo

pre 1 dan

Pa opet im dajte da igraju kod nas

Vukasin Nikolic

pre 1 dan

nije igrac za partizan bolje nek ide tamo
I

Ivancuga

pre 1 dan

Kad ti klub vode Ostoja i njegov sin i Paspalj koji nikada nije to radio, pratio trziste, onda ti je sve problem...

cecaaa111

pre 1 dan

Vracaji se na staze slave
b

bozazvanipub

pre 1 dan

I bolje da ga uzme makabi, nije to neko pojacanje

butler

pre 1 dan

svaka cast makabi se vraca na stari put

Kazeev

pre 1 dan

35 miliona državni budzet...
K

Kazeev@@

pre 1 dan

I da puknes od muke.50 miliona na raspolaganju👍

Kaki

pre 1 dan

Pa da cim su osvojojili titulu ide lozenje ja ne znam kako hapoel mogao izgubiti od njih.
P

Peroslav

pre 1 dan

Teško je tako biti zanimljivo je zato što je veliki budžet uz veliku rotaciju svih igrača
R

Ru99

pre 1 dan

Uzmite sve sa trzista i opet nista necete napraviti

Aleksandar3006

pre 1 dan

U današnje vreme lakše prosečan košarkaš uzme dobru lovu u Evropi nego prosečan fudbaler
S

Selenakg

pre 1 dan

Ma svi prave problem Partizanu, jadan on
R

Rezimska ona

pre 1 dan

To znaci da pare nisu kod Partizana
G

Grobarčina.

pre 1 dan

Odakle vise pare za ove silne preskupe igrače strance..ccc Srba imamo najmanje u klubu!
m

micko041.

pre 1 dan

Kada bi mu ponudili vise para ne bi bilo problema, naravno da ce ici gde ima vise para.
J

Jovan 84

pre 1 dan

Obrni okreni para nema! Krpljene tima evro kup igracima!
D

Drzavni klub...

pre 1 dan

...Neogranicen budzet!
i

ivi

pre 1 dan

Mi smo kosarka NAPRED PARTIZAN
R

Radkom

pre 1 dan

Odvojite samo minut vremena i pomislite sta je sve moglo da se uradi u Srbiji za 56.mil novac bacen na prtizan ove sezone za Nula trofeja i u kosarci i u fudbalu na kraju sezone...🤦
T

Top 20 igokea

pre 1 dan

Imate pozdrav od dece iz FMP i momaka iz Dubaija!
P

Pedjahn

pre 1 dan

Sa 35 mil drzavnim budzetom bili Top 20 u EL, pa zatim izgubili prvo Kup od dece iz Mege, pa zatim izgubili i KLS titulu od dece iz FMP, pa sad i ABA titulu od Dubaija...na kraju NULA trofeja na kraju sezone!
F

FmP.

pre 1 dan

Jel zna neko Kad tacno pocinje proslava 20 mesta u EL i 3 mesta u fudbalu i Nula trofeja ove sezone i u Fk i u KK..zna li se datum?
T

Top 20

pre 1 dan

Puna podrska za limara ostoju da ostane sto duze u igokei i da bude ovako uspesan kao ove sezone sa NULA trofeja i Top 20 u EL! Bravo ostoja,puna podrska za tebe sa Severa!
D

Dubai.

pre 1 dan

I ponovo će da krenu u sezonu busajuci se u grudi sa preskupim pojacanjima a na kraju neće biti ništa... 0 trofeja!
L

Larnaka

pre 1 dan

Pali masine drzavni projekat u kosarci,krecemo opet do NULA trofeja!

Predo8

pre 1 dan

Bio bi on korisno pojačanje
G

Gost555

pre 1 dan

Ma kakav Briset, dajte Ledeja, i Dimitrijevica na pleja, to ce vec liciti na nesto, ovako je ekipa jos slabija nego prosle sezone.
N

Navijaci Kumanovo

pre 1 dan

DIMITRIJEVIC BOLJI OD VASINGTONA ! KO KOCI TOG IGRACA! NENO SAMO NAPRED.
T

Takav nam fali

pre 1 dan

Bravo , Dimitrijevic resava meceve
V

Vesely

pre 1 dan

Los igrac iskreno
D

Djordje Milev

pre 1 dan

Baš velika šteta
J

Johan

pre 1 dan

nisam optimista
m

mmyyaat

pre 1 dan

briset je jaka glava
l

lumperay

pre 1 dan

nista od ledeja zbog stetnih ugovora sa parkerom i miltonom tanaskovic i poku n 4 i mali dimitrijevic!

Milijana Ilic

pre 1 dan

Nek mu ponude vise para pa im nece praviti probleme
O

Ovo

pre 1 dan

Donosi jos jedan finansijski udar na gradjane Srbije. Sramotno. Nikad oprostiti nikad zaboraviti ko je i sta takozvani partizan koliko je opljackao ovaj narod
C

Coxyland

pre 1 dan

Manje nego FMP Zeleznik.
M

Mileta Ilic

pre 1 dan

34 miliona evra narodnih para je oteo ovaj klub na početku sezone za pijane milionere na terenu. najveći budžet u Evroligi, Stotine hiljada dece širom Srbije nemaju redovna tri obroka dnevnik da ne osvoji nista i da bude 15 u Evroligi
M

Mali Perica

pre 1 dan

Ja imam 3 obroka, ne znam za tebe da li redovno uzimas terapiju.
A

Ad

pre 1 dan

A koliko je para oteo tvoj divni klub Fmp2 ili Crvena Zvezda,jesi ti pijan druze. U svemu vidite samo Partizan dok je vas divni klub mirna maca,ma nije nego. Koliko je tvoj nigerijski klub uzeo drzavnih para,ajde odgovori
M

Milee led

pre 1 dan

Studenti sa matematickog fakulteta su vec par puta javno apelovali da se pokrene diskusija koliko nas gradjane mesecno odnosno godisnje kosta finasiranje najgoreg taloga od drustva u Srbiji, jugoslovensko sportskog drustva
A

Ad

pre 1 dan

A koliko kosta Zvezda drzavu,znas li. A da,nece se to pisati i reci(
J

Jel tako

pre 1 dan

A jadna igokea2 nema para
C

Crvena Petokraka

pre 1 dan

FMP 2 ceka rezimski novac
M

Milojko Arsenic

pre 1 dan

Ovo je svet jos nije video. Da neko ima 26 igraca, 5 trenera i pet strucnih stabova na platnom spisku i to sve u jednoj sezoni na racun gradjana Srbije.. Jos kada se na sve to doda i finansiranje eksp sudija i dnevnice za tapsace na utakmicama dolazimo do inpozantne cifre i budzeta od preko 50 milievra
J

Jole 39

pre 1 dan

Igokea2 ima neograniceni budžet tako da Makabi nema Sanse
T

Trebunjac

pre 1 dan

Sad ce da se odradi rebalans budžeta i igokea2 ce da dobije Jos jednog milionera
N

Nele0209

pre 1 dan

Odakle ovakvi igrači imaju, a nas sve manje i manje???
m

miki.mocart

pre 1 dan

Treba da se zapitamo kakvo smo to "ime" kada igraci pre biraju da idu u Ratno podrucje nego u Bg..
N

Nenad Petrovic

pre 1 dan

Odakle vise ovi silni igrači.. Srba najmanje.. A bili smo naja a nacija
b

bokinjo bo bo

pre 1 dan

Ako cemo iskreno i Partizan i Zvezda nece dovesti niti jednog igrac extra klase...nama Dzons i Pajola a vama Vilis i Tanaskovic....boze sacuvaj

No name

pre 1 dan

nista spec igrac

human

pre 1 dan

većina najave se kasnije ne obistine. treba sačekati da se potpiše
j

jovandimitrovic

pre 1 dan

gazii partizaneeeee

Zika Zika

pre 1 dan

ocekivano za ovog igraca
U

Urkee778

pre 1 dan

Partizan ce imati Evrokup tim, svima je to jasno...

Mihajlo Milenkovic

pre 1 dan

Mislim da ne bi trebali da daju toliko novca iz Partizana, nije to neki igrac moze se naci i bolji.
n

nv1

pre 1 dan

kako vas nije sramota. u ono vreme kad je Zvezda bila ugnjetavana i kad ste vi osvajali titule. Nas su ubijali u svim sportovima i na svim poljima. a vama se danas daje isto.i kosarka i rukomet pa i fudbal..Brate niste na ivici propasti kao mi tada.. realno gledajuci
n

nv

pre 1 dan

pa brate vama je dato isto...mozda cak i vise nego delijama.Racunajuci stadion koji ste doboli pre koju godinu..
г

гаго

pre 1 dan

А ви сте направили свој стадион или га исто добили на поклон 🤣
L

Limar ČA

pre 1 dan

Pravi roster za Evrokup

Marko Zigerige

pre 1 dan

Svaki igrač kog traži kkp odma se javi drugi klub koji mu da veći ugovor 🤣

亚历山大·武契奇

pre 1 dan

Uzalud Partizanu košarkaši za Zvezdu će uskoro igrati kiborzi a publiku će zabavljati Dragutin i Milutin
j

jzg

pre 1 dan

mora neko i da se proda

Popokatlpetl

pre 1 dan

Bice previse guzve na toj poziciji
S

Smithny

pre 1 dan

izraelci su uvek takvi i prave problem!
Z

Zeno

pre 1 dan

Pre izvjesnog vremena sam pisao da će Partizanu biti teško dovesti kvalitetnog košarkaša jel je to na e je o za moćne i bogate. Za Partizan i još neke manje bogate klubove ostala je mogućnost dovođenja manje kvalitetnih igrača i igrača otpisanih u NBA.
P

Problemi

pre 1 dan

Neverovatno, a Francuzi? Oni nam oteli Bruksa.

Bibras Natho

pre 1 dan

Hvala im za to. Pa da je normalno neko vreme ovaj se nikad ne bi ni dovodio u vezu sa Partizanom.....
A

Ajde Ostoja

pre 1 dan

da pojačaš ponudu za ovog igrača jer svmo videli da vredi i da bi bio dobar fit na naš sastav.E sad ako on dodje šta će biti sa Zekom?Ili jedan dolazak ne isključuo drugi!?
p

poručnik

pre 1 dan

zamena za Bongu,Zek nije sporan
b

bad

pre 1 dan

bio bi fit?hahahahahahahaha pobednik dana,definitivno!
S

Sale22

pre 1 dan

ajmo partizan...
D

DraganKojic

pre 1 dan

Pa i partizan ce da pojaca ponudu, nisu sirotinja