Komentari na vest

Makabi pravi problem Partizanu! Izraelci pojačali ponudu za Briseta

N

Nenad Petrovic

pre oko 1 sat

Odakle vise ovi silni igrači.. Srba najmanje.. A bili smo naja a nacija
b

bokinjo bo bo

pre oko 1 sat

Ako cemo iskreno i Partizan i Zvezda nece dovesti niti jednog igrac extra klase...nama Dzons i Pajola a vama Vilis i Tanaskovic....boze sacuvaj

No name

pre oko 1 sat

nista spec igrac

human

pre oko 1 sat

većina najave se kasnije ne obistine. treba sačekati da se potpiše
j

jovandimitrovic

pre oko 1 sat

gazii partizaneeeee

Zika Zika

pre oko 1 sat

ocekivano za ovog igraca
U

Urkee778

pre oko 1 sat

Partizan ce imati Evrokup tim, svima je to jasno...

Mihajlo Milenkovic

pre oko 1 sat

Mislim da ne bi trebali da daju toliko novca iz Partizana, nije to neki igrac moze se naci i bolji.
n

nv1

pre oko 2 sata

kako vas nije sramota. u ono vreme kad je Zvezda bila ugnjetavana i kad ste vi osvajali titule. Nas su ubijali u svim sportovima i na svim poljima. a vama se danas daje isto.i kosarka i rukomet pa i fudbal..Brate niste na ivici propasti kao mi tada.. realno gledajuci
n

nv

pre oko 2 sata

pa brate vama je dato isto...mozda cak i vise nego delijama.Racunajuci stadion koji ste doboli pre koju godinu..
L

Limar ČA

pre oko 2 sata

Pravi roster za Evrokup

Marko Zigerige

pre oko 2 sata

Svaki igrač kog traži kkp odma se javi drugi klub koji mu da veći ugovor 🤣

亚历山大·武契奇

pre oko 2 sata

Uzalud Partizanu košarkaši za Zvezdu će uskoro igrati kiborzi a publiku će zabavljati Dragutin i Milutin
j

jzg

pre oko 2 sata

mora neko i da se proda

Popokatlpetl

pre oko 2 sata

Bice previse guzve na toj poziciji
S

Smithny

pre oko 2 sata

izraelci su uvek takvi i prave problem!
Z

Zeno

pre oko 2 sata

Pre izvjesnog vremena sam pisao da će Partizanu biti teško dovesti kvalitetnog košarkaša jel je to na e je o za moćne i bogate. Za Partizan i još neke manje bogate klubove ostala je mogućnost dovođenja manje kvalitetnih igrača i igrača otpisanih u NBA.
P

Problemi

pre oko 2 sata

Neverovatno, a Francuzi? Oni nam oteli Bruksa.

Bibras Natho

pre oko 2 sata

Hvala im za to. Pa da je normalno neko vreme ovaj se nikad ne bi ni dovodio u vezu sa Partizanom.....
M

Mile g

pre oko 2 sata

Ako se jos neko pita zasto nema jos delija iz parka u komentarima da navale, to je zato jer su delije krenule "pešice" put Beograda iz svih krajeva na miting i nisu u mogucnoti da rade dve stvari istovremeno. Cim odrade slikanje i udju u autobuse, eto njih ovde.
D

DraganKojic

pre oko 2 sata

I dalje misli da je nordeus dao pare za kk hahaha
s

sfc

pre oko 2 sata

Smešno je što pokušavate da podvalite te floskule. Istina je da je na letu za CG bilo najviše grobara. To je proverljivo jer imaš imena i prezimena. Mi obični simpatizeri smo, kao i ceo narod, protiv ovih. Za njih su vrhuške navijača sa obe strane iz čistog interesa. Tako da mojne sa tim pričama za napaljenu balavurdiju.
N

Nik85

pre oko 2 sata

Cudi me da ti vec nisi u parku jer tvoji grobari nisu ni odlazili iz parka
N

Naivnost

pre oko 2 sata

Da, bas tako, a inace cela juzna tribina aktivno ucestvuje u svim desavanjima na toj strani. Nemoj da ste naivni.
I

Istinaa

pre oko 2 sata

Ljube te tako pametnog i duhovitog, Ostoja i Rasim opozicionari.
A

Ajde Ostoja

pre oko 2 sata

da pojačaš ponudu za ovog igrača jer svmo videli da vredi i da bi bio dobar fit na naš sastav.E sad ako on dodje šta će biti sa Zekom?Ili jedan dolazak ne isključuo drugi!?
p

poručnik

pre oko 2 sata

zamena za Bongu,Zek nije sporan
b

bad

pre oko 2 sata

bio bi fit?hahahahahahahaha pobednik dana,definitivno!
S

Sale22

pre oko 2 sata

ajmo partizan...
D

DraganKojic

pre oko 2 sata

Pa i partizan ce da pojaca ponudu, nisu sirotinja