Komentari na vest

Makabi rešio da uzme centra Zvezdi, interesantan mu i Bolomboj

Bro Bro

pre 2 meseca

Znaci li to da odlazi Bolomboj
M

Markomili

pre 2 meseca

A teska prica, videcemo
v

veljkonii

pre 2 meseca

bolomboj igracina

Luka Rajković

pre 2 meseca

dobra odluka makabija

Valent

pre 2 meseca

Malo smor ali steta

Dajana09

pre 2 meseca

Šta ovo komentarisati jel treba da se nes komentarise

Slavko61

pre 2 meseca

Mora se proraditi broj stranaca
k

krejzicoa

pre 2 meseca

Ako ode Bolomboj ja bih uzeo Hejsa iz Monaka, čovek je pruzio dosta ove sezone u odnosu na minute koje je imao.
N

Nebojshha

pre 2 meseca

Ne treba puštati bolom boja
j

jaranBL

pre 2 meseca

Volio bih ovako nešto: Vasa, Kodi, Miljenović, Gudurić, Butler, Lojd, Đurišić, Dobrić, Luwawu, Kalinić (srezati mu platu i neka ga, naravno prvo mu održati predavanje), Petrušev, Ojelej, Milutinov, Bolomboj, Izundu i da vidimo dva najperspektivnija klinca koja imamo.

JOVICASA

pre 2 meseca

Bolomboj treba da ostane, glasamo
m

milena11.11.

pre 2 meseca

Počelo je čerupanje.Da bi se napravila ozbiljna ekipa treba vremena sa istim igračima,a mi svake godine pravimo tim ispočetka.

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Ako odu i Hassiel Rivero i Joel Bolomboy (ili makar jedan od njih), Zvezda opet ulazi u leto bez kontinuiteta pod košem. A to je već viđen scenario: sklapaš tim iz početka, juriš hemiju, gubiš vreme – i onda se čudiš zašto u martu i aprilu nemaš stabilnost.
d

d. g.

pre 2 meseca

A ima li neko da se interesuje za igrače vašeg kluba? Ili je cilj destabilizovati pred završnicu sezone.

[email protected]

pre 2 meseca

treba mu dat sansu...ocde kad citas komentare svi su veliki poznavaoci sporta i svi su ostvareni profesionalci
V

Volim fucu

pre 2 meseca

Ja razumem da ste sponzoti Partizana, ali cemu ovo pisanje o odlascima i dolascima igrača u najvaznijem delu sezone. Ajde malo pravog novinarstva, a manje Informer stila. Objavite kom.

Otac Makarije

pre 2 meseca

Makabi za sledecu sezonu pravi strasan tim

Milosac Markovic

pre 2 meseca

Makabi rešio da uzme centra Zvezdi, interesantan mu i Bolomboj

Batina1

pre 2 meseca

Bolomboj je top igrač, šteta što ga je povreda toliko odvojila od terena.

jovan1111

pre 2 meseca

raspsce se kao bugarska skupstina🤣🤣🤣
P

Predikat

pre 2 meseca

vozite momci i neka vam je bog u pomoci.

Miki Milikic

pre 2 meseca

moze dogovor.... uzmite centra, dajte nam vaseg pleja

marko.kum

pre 2 meseca

Najbolje po nas je da uzmu trenera
D

Dorados

pre 2 meseca

Nemojte samo sasu da im vodite

Hombre Cansado

pre 2 meseca

bolmoboj je igracina. pre povrede je drzao zvezdu sam

nenanena2

pre 2 meseca

Zvezda prevashodno i brzo mora da nađe novog trenera, a onda po njegovoj želji da gradi tim za novu sezonu
o

ozn

pre 2 meseca

Ponuditi mu dvogodisnji ugovor sa platom koju ima treci centar. Ako ne prihvati pustiti ga.
D

Drhaus86

pre 2 meseca

neka ide u makabi daleko mu lepa kuca

kaligula89

pre 2 meseca

prvo trener da ode pa onda redom...
N

Nemanjasabac

pre 2 meseca

Sad ce makabi kao panata, po titulu jednu samo gas ...
Z

Zvezdaleeee

pre 2 meseca

Vodite i treceg, slobodno... nama Sorkin i to je to...

Ognjen Radulovic

pre 2 meseca

Bas steta kakvog igraca gubimo

Milos Miletic

pre 2 meseca

Bolomboj treba da ostane
l

ljiljama79

pre 2 meseca

petar djindjic!!!
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

ne znam koliko je realno posle takve povrede i obzirom na godine očekivati da će se vratiti
е

е, мој станиша

pre 2 meseca

за тебе је њива
R

Rectify1995

pre 2 meseca

Bolomboj jedino mislim da ide ako se zna da fizički ne može da dostigne 100% fizičku spremu, sa onakvom povredom iznenađenje je i da je zaigrao ove sezone. Rivero za trećeg centra ok.

FiumenBG

pre 2 meseca

nije ok za te pare.. za milion godisnje treba zver da bude
P

Pera genije

pre 2 meseca

Bolomboju ističe ugovor, a Rivero ima još godinu dana tako da je sve moguće?
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 2 meseca

Prvo mora da ode trener. Jer izgleda već ima sukob sa dosta igrača. Ako Saša ostane, biće ista situacija kao sa Sferopulosom. Promeniće ga na početku sezone i onda sve ponovo.

Zvezdas1989

pre 2 meseca

Bolomboja ostaviti Zvezdin ratnik.Svi zaboravljaju koliko je uradio za Zvezdu najbolji Zvezdin igrac zadnje tri sezone.Iako je sklon povredama moze cuva sve od jedan do pet.Imao je tesku povredu,al vratice se.Svako moze da ide samo on ne moze
h

hmmm

pre 2 meseca

izundu i motejunas uz odzeleja
D

Delije sever 1989

pre 2 meseca

Po meni mi treba da dovedemo dva teskasa pod kosem, pored Izundua. Ove sezone najvece probleme smo imali u reketu, losa gradnja i skok igra. Sto se Bolomboja tice, svima nam je drag momak, ali posle povrede nije vise onaj stari igrac.
S

Sasa 79

pre 2 meseca

Nama je problem igra u odbrani. Igramo stalno preuzimanja gde centar ostane na deku a protivnicki centar ostane na nasem beku i onda su u prednosti na skoku.
а

а ко су тешкаши?

pre 2 meseca

неки високи и крупни, је ли? Кабокло и Фернандо, је ли? Дајте, људи, не лупајте. Џоел Боломбој, наш јунак 🇷🇺 🇷🇸 уз њега Изунду, а трећи и четврти ће се наћи међу тренутним ростером или довести. Семи и Мотијунас, било би идеално.
R

Rikoset

pre 2 meseca

Ako ga vec nude, mogli bi da ga uparimo sa Brunom kod nas bi se razigrao.
O

Ok

pre 2 meseca

Propali klub sa najvecim budzetom niko ovde nije pominjao. Smesno, nama nijedan igrac iz partizanskog Topalovic kluba ne pada napamet. Sto se petice u Zvezdi tice Bolomboj, Montejunas i Izundu. Problem je trener koji nema autoritet u rosteru. Covek je haotican. Ne zna da vodi igru. Dajte Radonju sa ovakvim rosterom da stavi katanac na zavidno zlo preko brda.
D

Dajbrepare!

pre 2 meseca

Rivero je ipak bolji od Bolomboja
1

1980

pre 2 meseca

Bolomboj nije isti nakon povrede. Šteta. Da vrate Litvanca i ostave Rivera,puste Bolomboja.
r

rokenrol

pre 2 meseca

Slobodno...,hvala i dovidenja,deseti mozemo biti i sa Plavsicem,Simeunovicem..,koji nas dodu sitno,za razliku od njih!!Ostaviti Butlera,Nvoru,Odzeleja,uz Izunduja,ostali neka idi za ovom dvojicom!!
М

Младен84

pre 2 meseca

Какав бре Нвора???? Тај мора први да иде!

EtoileRougeTV

pre 2 meseca

Drag mi je, ali nije ni blizu onaj stari. Nazalost
T

Trol

pre 2 meseca

A Kalinu oce li neko ili cemo da gledamo horor i sledece sezone
1

1980

pre 2 meseca

Gledaćemo horor
J

Junker

pre 2 meseca

Tesko rodjo, ima garantovanih 1.6 miliona sledece godine. Ugovor 3 godine, 5 miliona, tako da nam ostaje jos sledeca sezona mucenja.
Z

Zvezdaleeee

pre 2 meseca

Kalinu nemoj da je neko pomenuo slucajno u negativnom kontekstu! On, Dobric i Davidovac ostaju.
s

spartacus

pre 2 meseca

neka uzmu obradovica
S

Sambo

pre 2 meseca

Neka uzima, od njega nikakve koristi nema. MOTEJUNAS je uradio za poal sezone što ovi nisu od kad su došli.

Nummer1

pre 2 meseca

Rivera nek uzmu slobodno, Bolomboj bolje da ostane
j

jan

pre 2 meseca

Rivero moze da ide odmah,Bolomboj posle povrede nije vise isti igrac,bar za sada,ako se plati obestecenje,moze i on
Г

Геџа - Србијанац

pre 2 meseca

Је л има неко да узме Патлиџанима, или су дунстери који су завршили сезону у октобру? Је л се враћа онај, зна ли сте шта? П. С. Немојте о нама, коме је сада до кошарке?!

Stevan

pre 2 meseca

Bice mu dobro tamo
M

Mile led

pre 2 meseca

Sta uradise wile clajburne. Raspad u železniku.
P

Pst

pre 2 meseca

Blago je ga tebi, laganica. Kompleksi, zavist, zloba. Poleteli a. Karma je cudo. Pa ti se jedno vreme skrivao sam od sebe.
d

dkcz

pre 2 meseca

Iako gajimo posebnu ljubav prema našem Bolomboju, on nije isti igrač od prošle sezone, ni približno nije na tom nivou, ne znam koliko je realno posle takve povrede i obzirom na godine očekivati da će se vratiti, makar prošao i kompletne pripreme. Ili ga pustiti ili ostaviti za trećeg centra

[email protected]

pre 2 meseca

uzmite ga odmah
J

Jole 39

pre 2 meseca

Jos osam igraca da ode i taman ce imati broj koliko i svi ostali timovi

Petar Lukic

pre 2 meseca

Steta trebao je da dobije dozivotni ugovor
a

asa

pre 2 meseca

Vozi Misko. Nece se primetiti njihovo odsustvo.
T

Trebunjac

pre 2 meseca

I bogati placu.
@

@Trabunjas

pre 2 meseca

Placete vec neko vreme Grobare. A sve bi dali da ste na nasem mestu. Znas ono: Spori, a misle kako su brzi, U svojoj zlobi miševi trunu... Neko je rođen samo da mrzi. A neko rođen da nosi krunu.

Milosac Markovic

pre 2 meseca

Kao i svako prethodno, predstojeće leto trebalo bi da donese mnoštvo promena u igračkom kadru Crvene zvezde. Sezona još nije ni gotova, a sa svih strana stižu glasine o tome kako bi pojedini košarkaši crveno-belih mogli da napuste Mali Kalemegdan po završetku takmičarske godine
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 2 meseca

Pa sunce vam botovsko, jeste li nesposobni u tolikoj meri da ne možete svoj komentar da napišete? Makar jednu, generisanu rečenicu, tipa, Bolomboj je mnogo značio Zvezdi. Čovek prekopira prvih par rečenica teksta i to mu komentar. Uništili ste nam omiljeni sajt bot brigado!
M

Mile led

pre 2 meseca

Sta uradise wile clajburne. Raspad u železniku.
L

L'Equipe

pre 2 meseca

Barem smo se borili do kraja. Vas najveci ikada je pobegao i zakopao vas vec poslije pola sezone hahahhaa
G

Gde je kraj

pre 2 meseca

@Lequipe Borili ste se do kraja, a taj kraj je brzo dosao. Valjda bi do kraja bilo da ste otisli na F4.
L

Lequpie@@

pre 2 meseca

Pa Vi 50 godina se borite,i nikako da se izborite…
T

Ti si moj bol

pre 2 meseca

Bolomboja pod moranjem ostaviti, kad je bio u prajmu ostao je, a mogao je da ide gde hoce. Generalno ima mnogo da pruzi jos. Jedan od omiljenih I najdrazih igraca kod nas u poslednjim sezonama.
И

И

pre 2 meseca

Bolomboj posle povrede kao Kuzmić posle udesa. Nema mu se šta zameriti, dok je bio u "prajmu", igrao je i preko svih očekivanja.

Bojsa2

pre 2 meseca

Znate kako,ja sam u situaciji da mi apsolutno nikog nece biti zao sto odlazi. Mozda Batler samo. Ovog Bolomboja bi pistio odmah. Misteriozna povreda. Dugo lecenje. Vratio se u januaru i na kljucnim utakmicma nista nije pokazao. Izundu ga je zasenio. Srecan put,vodite i njega i Rivera. Ogadili su mi se!!! Nwora takodje... i da,jel moze ikako da se povede dunster Sasa Obradovic? Ako kojim slucajem ostene,i da se dovede Jokic,Doncic,Harde i Kari....covek bi ih toliko unistio dabi bili suvi prosek i na 10 mestu u EL. Covek je unistio Zvezdu ove sezone.
T

Tony CZW

pre 2 meseca

Get the f... out of my club
G

Grobarsport

pre 2 meseca

Samo sipaj sponzore, samo unosi razdor, nek se pecaju sarani. Ljigavo, ali efikasno