Komentari na vest

Metjuz izborio produžetak, Flin pogurao Alimpijevića i Bešiktaš ka eliminaciji

zoran Radulaski

pre 16 dana

Zasluzena pobeda domacina
d

dokile

pre 20 dana

Dosta zanimljiva utakmica,zasluzena pobeda domacina...

Nataša Adamov

pre 20 dana

Alimpijevic uvek gubi kad je bitno sreca sto nije dosao u zvezdu
K

Kada je bitno?

pre 20 dana

A je l bilo bitno cetvrtfinale protiv Galate? A je l bilo bitno cetvrtfinale u EC i polufinale kada je izbacio Bagcesehir? Je l bilo bitno cetvrtfinale i polufinale kupa? Covek pravi vanserijske rezultate, a vi samo kritikujete. Da je stranac, hvalili biste ga

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 21 dana

Бахчешехир има много већи буџет од Бешикташа, а још Бешикташ играо без центара овај меч. Алимпијевић има страст и харизму и правиће велике ствари у будућности. Човек је 100% посвећен кошарци.
D

Da se zna

pre 21 dana

Oba trenera rade vrhunski posao, oba su naša i treba da budemo ponosni, a ne da kritikujemo. Istini za volju, Alimpije je Baraca ove godine dobijao na svim frontovima, izbacio ga iz EC i dobio 2 puta u prvenstvu. Barać ima jači budžet, a Alimpije je ovu utakmicu imao veliki hendikep sa visokim igracima. Imaju istog menadžera i nema uspeha trenera u Evropi preko PR službe u Srbiji. Alimpijevica cene ljudi koji znaju posao, od kolega je 2 puta biran za najboljeg trenera EC. Barać je odličan i perspektivan, ali mu treba još do Alimpijevicevog nivoa.
S

Supreme

pre 21 dana

Treba biti iskren i reci da je Besiktas igrao ovu utakmicu bez centara. Kamagate odavno povredjen (njegovo odsustvo se itekako osetilo protiv fizicki jakih centara iz Burga) a danas nije bilo ni Zizica.
P

Pogledajte tu

pre 21 dana

Facu sve će vam biti jasno.
P

Pavleee

pre 21 dana

Marko Barac je bolji i potentniji trener od Alimpijevica. To je valda svakome jasno osim Mozzartu, medjutim nema nikakve potrebe da se "pljuje" po Alimpiju jer je i on veoma kvalitetan trener. Btw, oba su vrh trenerske struke kod nas i oba su bolja od opevanog Saleta!
R

Rasimice

pre 21 dana

Kad kažeš potentniji, zvučiš toliko sigurno!
E

E zamisli

pre 21 dana

Trener koji je osvajao trofeje i medalje na svim takmičenjima je gori od trenera koji nisu osvojili nijedan bitan trofej do sada. Pa koja logika?!
A

Ahahahahahahahahahahahahahahah

pre 21 dana

Ahahahahahahahahahahahahahahah
Z

Zokan

pre 21 dana

Necu da budem ovde Alimpijevicev advokat ne intersuju me ni on a ni Barać kome je Miško sacuvao ledja da ne popije otkaz u toku sezone a evo vec se zna da ce da ga Sasa Djordjevic menja iduce sezone. Ali koje to 5x skuplje ekipe je on pobedio sem Efesa koji tek sad koliko-toliko lici na ekipu shodnu svom budzetu. Bahcešehir ima potvrdjeno 3. najveci budzet u Turskoj ligi i do pre par dana imao je skor 0-5 ove sezone protiv Besiktasa. Realno ovima se sezona srusila nakon Evrokupa ovo klasicno otaljavanje ako ide ide, ko zna sta se sve vrti u glavi Alimpijevicu, mozda ima vec zavrsen novi klub a i Fiba prozori su iza coska. Ipak ne bih ga ja otpisao u ovoj seriji. Jos to nije gotovo.
T

Tako je

pre 21 dana

Sve si u pravu!
O

Opa znaš i da

pre 21 dana

Čitaš misli. Pa lepo
A

Alimpije je

pre 21 dana

Košarkaško dete Čovića. O čemu dalje da razgovaramo.
V

Vreme je

pre 21 dana

Još jedan neshvatljiv poraz koji ide direktno na dušu trenera i njegove loše taktike. Neverovatno je kako ekipa uvek potpuno energetski padne u ključnim trenucima meča. Ako sam ne vidi da je vreme za promene i ostavku, uprava mora hitno da reaguje.
C

Cccccc

pre 21 dana

Ili nisi gledao utakmicu ili nemaš pojma o košarci. Upravo na energiju su izborili produžetak. Inače, Besiktas igra bez prva dva centra, a trećeg centra i prvu cervoruku su izbacili sa 5 ličnih.
D

Delije-Sever-99

pre 21 dana

Dokle više iste greške u finišu i neshvatljive izmene koje nam redovno ruše koncepciju? Čovek očigledno nema plan B kada utakmica uđe u egal završnicu.
.

.Basket

pre 21 dana

Neverovatno je koliko se forsira jedan isti krug trenera dok čovek koji pravi rezultate ostaje u senci. Barać sa Megom i Megisom čisti favorite na terenu, ali ga nema u udarnim terminima i intervjuima. Očigledno je da marketing danas vredi više od pobeda i taktičkog nadigravanja.
S

Sksks

pre 21 dana

Koje favorite čisti? Za tvoju informaciju, Bahcesehir ima jači budžet od Besiktasa, a međusobni skor ove godine je 5:2 u korist Besiktasa.
D

Dule NBG

pre 21 dana

Gledam vesti i ne verujem da je Alimpijević opet glavna tema, a čovek bukvalno nema nijedan značajan trofej u vitrinama. S druge strane, Marko Barać radi vrhunski posao u tišini i pobeđuje timove sa pet puta većim budžetom. Zašto se uspeh na terenu ne vrednuje isto kao i PR mašinerija koja stoji iza određenih imena? Stvarno je postalo degutantno gledati toliku neravnotežu u medijskom prostoru.
V

Vesti

pre 21 dana

Nastavi da gledaš vesti i tako da cenis, jer utakmicu ne bi razumeo
.

.Realno

pre 21 dana

Statički gledano, sramota je da trener bez titula dobija ovoliko prostora dok se Baraćeve pobede arhiviraju kao slučajnost. Svaki dan iskače neki novi intervju o viziji i sistemu, a rezultati tog sistema nikako da stignu. Treba malo više pažnje posvetiti struci koja pobeđuje, a ne onima koji se samo dobro slikaju.
K

Ko pobeđuje?

pre 21 dana

Pa ko pobeđuje? Alimpije pobedio Baraca ove godine u obe utakmice regularnog dela prvenstva, dobio ga u polufinalu Eurocupa 2:0, bio drugi u prvenstvu Turske, sa istim brojem bodova kao prvi.... o čemu ti pričaš?
M

Marko$

pre 21 dana

Pogurali su ga ka eliminaciji Lemar i Arslan kakvi panjevi ne mogu bacanje da ubodu u produzteku dok ovamo ko god stane na liniji gadja 2/2. Ipak mislim da ce doci tu do ribrejka i majstorice.
I

In your face Alimpije

pre 21 dana

Po kom ključu se bira ko će biti u medijima svaki bogovetni dan? Alimpijević dobija prostor kao da je osvojio Evroligu, a realnost je da su mu police sa trofejima i dalje prazne. Barać za to vreme ređa pobede protiv najjačih ekipa i niko ni da ga pozove u emisiju da objasni kako mu to polazi za rukom. Izgleda da u našoj košarci lakat i poznanstva prolaze bolje nego znanje i uspeh na parketu. Možda je vreme da se fokusiramo na semafor umesto na to ko ima boljeg menadžera za odnose s javnošću.
Z

Znik

pre 21 dana

Jbt ovaj Alimpije tezak luzer. Ne znam jednom da je pobedio kad je bilo gusto. Okej je lik, vidi se i da je fanatik za kosarku, tu su i emocije, sve to izgleda fino dok ne dodje vreme da ispostavi rezultat. Covek i dalje nije video trofej u karijeri i tesko da ce u skorije vreme.
B

Basketas

pre 21 dana

Bravo za Baraca, ponovo skoluje vecitog luzera Alimpija..