Komentari na vest

Monako u finalu, loša partija Hejsa

Lea Marjanovic

pre 7 dana

Rutinska pobeda Monaka

Marija Radulaski

pre 11 dana

Bravo Monako zasluzeno

Branislav Jovanovic

pre 18 dana

Ajde on, nego sto nam i Neda briljira hahaha

Nikola Veljković

pre 18 dana

Rutinska pobeda Monaka realno
d

dokile

pre 18 dana

Dobra utakmica,i zasluzen prolaz Monaka u finale...
r

rea

pre 18 dana

Ko gledaj Hejsa kroz prizmu poena, uvek će reći da je loš igrač koji ne radi ništa - čovek u napadu služi da pravi blokove i ukucava ofanzivne skokove, ali je zato defanzivno mašina, vrovatno najbolji defanzivni visoki u EL poslednje 3-4 sezone.

N1cT0

pre 18 dana

Dobra utakmica, opasne kontre
c

chicalozzi

pre 18 dana

nije za 1.5 mil, ali odlican za 2. centra
m

maksaa444

pre 18 dana

drugaciju igru igra monako skroz, bekovski
U

Uncledrew

pre 18 dana

Ovaj tupan od 1.5milke??? Nadam se da je neka neslana sala

Luxx27

pre 18 dana

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 strasnoo

Luxx27

pre 18 dana

bolje bi ja odigrao nego on😂😂😂

Aleksandar Ernjakovic

pre 18 dana

Zanimljiva utakmica...

Kanidja99100

pre 18 dana

ne vredi 1.5 m po sezoni ni blizu
N

Nikola2

pre 18 dana

Monako bez dve trecine time i dalje najozbiljniji konkurent za titulu
u

user7474

pre 18 dana

Sledece sezone ce biti na dnu evrolige!
g

goksi63

pre 18 dana

Super bravo svaka cast odlicna vest
k

kikica1971

pre 18 dana

Super bravo svaka cast odlicna vest
m

mixica

pre 18 dana

Super bravo svaka cast odlicna vest

Kosta Caran

pre 19 dana

Iskreno dosta limitiran centar, ne vidim kako moze da poboljsa igru Partizana

henryhuver

pre 19 dana

bravo za monako, iskidali su ih!

jaca966

pre 19 dana

slaba konkurencija

Stefan Nikolic

pre 19 dana

monako je dve svetlosne godine udaljen od nantera