Komentari na vest

Moraće Pešićeva penzija još malo da čeka: Bajern zatrokirao u drugom poluvremenu i pao u Berlinu

V

View

pre 7 dana

Kakva penzija? Čovek u cvetu mladosti. Plus nezamenljiv.

Daniel33

pre 7 dana

znači ipak majstorica, i nezvesnost do kraj. sretno selektore bivši
B

Bracamik

pre 7 dana

Kari odlazi u legendu sa titulom

Mirun

pre 7 dana

Dobar je samo da nauci engleski
Z

Zvone75

pre 7 dana

Neunistivi Svetislav Pesic ! Svet ce nestati ,krenuti novi ciklus evolucije , A Pesic ce i dalje da bude trener😂
M

Miloslegenda

pre 8 dana

Odgodila ?? ne znam bas
M

Marko2333

pre 8 dana

Ne daju ovi nista, Srecno Pesicuuu
V

Vladava

pre 8 dana

ne znam bas, teska prica skroz
b

bojana23

pre 8 dana

sta ima Kari da se dokazuje realno, dosta je
J

Jakov23

pre 8 dana

favorit je bajern ako mene pitate
R

Riki97

pre 8 dana

bajern ipak favorit i mislim da ce biti pobeda bajerna
n

nuki63

pre 8 dana

Srećno u penziji velkom Kariju Pešiću.

Elvis Fejzic

pre 8 dana

Mislim da Kari nema više šta da dokazuje, osvojio je sve što se može osvojiti

Ikebana

pre 8 dana

Ne da Alba titulu izborivsi majstoricu,srecno Pesicu
Z

Zuukiiiicccc

pre 8 dana

Pise se i kaze "ODLOZILA" a ne "Odgodila"! Croatizam

mozzart-gost

pre 8 dana

Kari stari vuk osvaja polako, bez sekiracije.

Ivan Selenic

pre 8 dana

pitanje je da li ce uopste otici u penziju sa titulom.
i

iske.4

pre 8 dana

pesic u penziju ajmo

Nebojsa Antic

pre 8 dana

alba odlicna, bavarci podbacili zestoko nisu ni zasluzili pobedu

Lalala

pre 8 dana

"Odgodila" hmmmm zanimljiva rec😂😂

Matija Milutinovic

pre 8 dana

Pesic osvaja sad lagano u majstoeici

Nikola Malešić

pre 8 dana

Neka ceka penzija

zekadus

pre 8 dana

Bajern je očigledno prerano pomislio da je posao završen i pao je u igri ozbiljnim "trokiranjem" tokom drugog poluvremena. Pešić će morati još malo da odloži slavlje i penziju,
n

neven777

pre 8 dana

aaaaaaaaaaaaa kako da ne smesni su

Mita

pre 8 dana

Realno smorio je vise Pesic...

Benny Ben

pre 8 dana

Kari ce da bude trener do 100god!!

nenad japundzic

pre 8 dana

Neka ceka penzija.