Komentari na vest

Možda je Sterling Braun morao ranije da napusti Partizan Mozzart Bet?

plavinac

pre oko 3 sata

Vratiće se Žoc jednog dana u Partizan da postavi katanac !
N

Nikola27A

pre oko 19 sati

da, bilo bi bolje i za njega i partizan, ali nismo imali pleja pa je ostao

mozzart-gost

pre 1 dan

Sterling Braun legenda Partizana.

stevica jovanovic

pre 1 dan

mozda bi i bilo bolje nikad se nezna

Sunce555

pre 1 dan

Od coveka napavise kao da je cudioviste,a pored bonge ,najbolji ìgrac partiźana.
S

Sedlar92

pre 1 dan

ja msm da ce proigrati gde god da ode.

Petar Kocevic

pre 1 dan

idi bre daleko ti elpa kuca
c

cule87

pre 1 dan

hvala mu za derbi, ali užas od igrača prethodne sezone... da se ne ljubimo!!

nikola.p

pre 1 dan

Ja mislim da je ponašanje igrača odraz suštinske atmosfere u klubu, kao što je najvećim delom ponašanje deteta odraz vaspitanja od strane roditelja.
u

user7475

pre 1 dan

Pa sto ga nisu sklonili ako je smetao gde je igrao pre partizana,alba berlin?

jevric79

pre 1 dan

Као крава која да доста млека, па шутне и то исто млеко проспе. Доста живаца нам је појео, неким не резонским одлукама, а таквих је било бар 5 по утакмици.

didi97

pre 1 dan

videcemo dal je ovo greska
K

Kup

pre 1 dan

Onaj ko ih je selektirao, zbog njih je otišao... Nama su nažalost sezonu upropastili, svi zajedno... Što mi njih pre zaboravimo, svima će biti bolje...

kivekive

pre 1 dan

otisao sada da gricka malo zeleni dres
s

soichiro

pre 1 dan

moze da se pogresi kakav je neko igrac,ali ne sme kakav je neko covek, zato je za mene general bio veci i od zoca.
J

Johan

pre 1 dan

Tek cemo videti da je ovo greska
B

Branko8

pre 1 dan

Da.Greška Žalgirisa.

Milijana Ilic

pre 1 dan

Bukvalno je dobar samo da stane i sutira nista vodjenje lopte,dribling,dodavanje o odbrani da ne pricam
c

cule87

pre 1 dan

Miljana ne riSe
I

Ivanab00

pre 1 dan

I trebao je nije ovo tim za njega realno
Ko je to mogao da pretpostavi posle onakve prve sezone. Bio je medju najjacim suterima,sigurica kad je sam

Slobodan Ristovic

pre 1 dan

morao je ali nije.
@

@ssss

pre 1 dan

Braun i Vašington dva retko neinteligentna košarkaša.Svakoj ekipi su potrebni takvi skoreri poput njih dvojice,ali ekipa mora da ima nekog ko će da misli za njih.Kada se Karlik povredio mi više nismo imali takvog igrača i onda je sve krenulo nizbrdo.

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Bilo je vreme da ode stvarno deluje cele sezone kao da nije sav svoj.

Furtula

pre 1 dan

Da se ne ljubimo Sterlinze
R

Realni navijač

pre 1 dan

Sada u potragu za sličnim,pošto školu niste naučili sa Panterom,desio se Sterling,treća nesreća što pre.Umesto da se pravi ekipa od podjednakih kvalitetnih igrača,Žocova teorija je bila da uvek postoji jedan koji će kanaliti do besvesti a trener će ga milovati po temenu,dok će ostale streljati za najmanju grešku.Sad je na klubu da nastavi u tom pravcu ili zauzeti drugačiji stav.
S

Svi jednaki

pre 1 dan

Jel treba da budu jednako dobri ili jednako losi? Gde si video ekipu u kojoj su svi jednaki, nije kosarkaski tim ekipa komunista. Naravno da treba da ima razlike u kvalitetu, a u skladu sa tim i u primanjima.
V

View

pre 1 dan

Pa u svim kolektivnim sportovima traži se igrač ili igrsči "koji pravi razliku" . Od vrhunskih rezultata nema ništa ako nemaš takve igrače/igrača.
pa naravno da je trebao ranije da napusti ekipu.videlo se na utakmicama da ne daje ni polovinu želje za pobedu.trebalo je to odavno završiti
P

Peroslav

pre 1 dan

Zaista vreme je na sterlin braun napusti partizan zato što njegove igre više nisu reprezentativne i potrebno je da pronađe novu sredinu

Miroslav Tomić

pre 1 dan

Daleko od toga da je zbog njega ova sezona završena kako je završena.Problem je u prevelikim očekivanjima od bivšeg igrača Albe,jeste odigrao pretposlednju sezonu odlično pa smo očekivali da ove bude vanzemaljac ili sta...pojačali mu ugovor a on odigrao 30% lošije...ali to je samo jedan od desetina igrača u EL ..ima takvih u svakom klubu bar jedan, ali eto, priča se o Sterlingu samo.
J

Jelenko P

pre 1 dan

Ono što je radio Braun a prije njega i Panter je za zatvor. Niko kao njih dvojica nije toliko uništavao Partizan na parketu. A još je nevjerovatnije da ih je OBRADOVIĆ UPORNO DRZAO U IGRI iako je bilo evidentno da su uništavali ekipu rezultatski i nikada nije digao glas na njih ( ali je to nadoknadjivao drekom na Kaminskog, Pokuševskog, Bošnjakovića i ostale koji nisu imali značajniju minutazu ).
D

Dachaa

pre 1 dan

Igrao je po principu toplo hladno,sto bi se naski reklo veca dara nego mera.
T

Tsog

pre 1 dan

Tajrik Džons i Džabalebari nisu krenuli istim putem. Parker je još uvek tu, ima još godinu dana ugovor vredan 3M$ + plaćen porez u USA 50% od ugovora. Malo li je?

Стефан Васиљевић

pre 1 dan

Ne mozda, nego morao! Igrac koji je rusio atmosferu i igru Partizana iznutra. Katastrofalan igrac.
N

Nenad B.

pre 1 dan

Da je ponovio igre iz prethodne sezone nije, ali da je on sad neki od glavnih krivaca za neuspešnu sezonu, daleko je od istine. U sezonu se ušlo sa jednim centrom, dva otišla ( Dejvis i Koprivica) a nijedan nije došao, Majk oteran a doveden Osetkovski što je bila velika greška, Nilikina pušten, Lundberg precrtan (to jedino zameram Željku), a rezervni plej nije doveden i krucijalni događaj, povreda Karlika jedinog čistog pleja u rosteru. Kada se svemu doda i nezainteresovani Parker, koji je trebao da bude najveće pojačanje, česte povrede Miltona i teška Vanje, drugačije se nije ni moglo završiti. Dovođenje Bruna, Džekirija, Kalatesa, Pejna (pa njegova preprodaja) je bilo samo krpljenje rupa i čista improvizacija. Najveći krivac je uprava i predsednik kluba koji nas je anestezirao nekakvim projektovanim budžetom od 27 miliona eura, a u stvarnosti nije bilo para za novog centra, dugovala se poslednja plata igračima iz prethodne sezone, ostao dug stručnom štabu, oteran sportski direktor Savić, koji je mesecima radio bez ugovora, doveden igrač bez njegovog i znanja trenera i to igrač pod istragom zbog narkotika.... Od Brauna će se bar izvući neko obeštećenje, a jedan je od najzaslužnijih za osvajanje ABA lige protiv Budućnosti. Srećno u nastavku karijere!

Aleksandar3006

pre 1 dan

U prvoj sezoni odličan a posle sve lošiji. jedino što cenim kod njega je što je protiv Zvezde uvek bio jedan od najboljih
J

Jelenko P

pre 1 dan

Auuuuuuuuuuuuuu jbt. šta ti provali i ostade ziv.
B

Bale89

pre 1 dan

Zato ce sad da pokida tamo,zivi bili pa videli
a

alealek

pre 1 dan

apsoooolutnooooooo.......................
G

Gingy

pre 1 dan

Nije dobro kad tim promeni veći deo ekipe skoro svake nove sezone .I velike ekipa to rade ali su to radikalni potezi koje veliki timovi mogu sebi da priušte.Nasi nažalost nemaju taj luksuz i to više liči na kockanje da kratkoročno postignu neki uspeh ako se poklopi sa izborom igraca

Meda74

pre 1 dan

Nije on tako loš kako pišete o njemu
D

Dzigi Bau mudar

pre 1 dan

Vrhunski igrac, top klasa ALI mu se vise ne igra u Partizanu. Putuj igumane I hvala za neke brilliantine igre ,👍

Lalala

pre 1 dan

Zrtveni jarac...
П

Па...

pre 1 dan

...и овог је изабрао Херкулес 😂😂😂 Велики је то зналац, нема шта 😂😂😂

Petar Lukić

pre 1 dan

Nije trebao uopšte ni da dolazi
m

majmun420

pre 1 dan

napokon je otisao
Z

ZelimirObradovicCepac

pre 1 dan

Zoc uz grcko pivo i grcko sunce trenira buduceg prvaka evrope. Obezbedio si porodicu kao svaki roditelj, a nekad se samo to racuna. Ziv bio Zelimire, pozdrav iz Cacka!
П

Па...

pre 1 dan

...првак Европе може да буде једино у кмечању, у кошарци неће бити ни првак Грчке 😂😂😂
ц

црно на бело

pre 1 dan

Битно да је Саша отишао после два Ф4 из шампиона из Железника...један у Нишу,а други после"метле"у Пуониру...
B

Baba sera

pre 1 dan

Daj ne palamudite. Dobar igrač, nije zabusavao, za takvog igraca mora da se pravi igra . Brzo dodavanje da ostane na čistom šutu, a ne da mora sam sebi da kreira šut . Pravi skorer. To je na treneru , da iskoristi prednosti i kvalitet koji ima igrač. A ovi blejaci na internetu neka gledaju pikado i ne ljuti se čoveče, a ne kosarku u koju se ne razumeju. A mogu i karling.
D

Dzemaili00

pre 1 dan

Realno, gledajući ostale strance on je jos i ok bio.
B

Bljucc

pre 1 dan

U KK Igokea2 je uvek krivi Igraci u Zvezdi je uvek kriv trener , to je taj narativ.... Zeljko ni penjeroja nikada nisu krivi
N

Najvrelija klupa Evrope

pre 1 dan

To da je u Zvezdi uvek kriv trener dolazi od navijača Zvezde koji bi, da se pitaju, menjali trenera na svaka dva meseca
П

Па...

pre 1 dan

...реално је много практичније променити тренера него целу екипу. Имаш пример Партизана који је после Сферопулоса заменио цео тим уместо да замени тренера. На крају је заменио и тренера, а нових играча никако да се реши. Да подсетим да Џабари има плату као Марко Арнаутовић и игра за Хувентуд 😂😂😂
@

@па

pre 1 dan

И онда Сферопулос спремио ростер за Сашу и Саша оде на два Ф4.Само ми није што су му се опет захвалили на крају сезоне?🤔🤔🤔Никад нису видели плеј оф(стара и нова ЦЗВ) и онда не цене два учешћа на Ф4.Правда за Обрадовића,али Сашу😃
n

nnnnnnn

pre 1 dan

Da li znas da Svepropalosima istu o platu kao Dzabari. Mogao bi da razmislis koliko ifraca je ove sezone ostalo na platnom spisku FMPa, vodite racuna o KKP a FMP je tabu tema.

Marko Zigerige

pre 1 dan

Na momente ličio na ozbiljnog košarkaša, hvala za brejk u Podgorici i putuj dalje !

chicharito9800

pre 1 dan

KAD KRECE GOSPODIN DA PRODAJE SEZONSKE KARTE??? BICE PRAVA NAVALA, SVIH 4 HILJADE KARATA CE BITI PRODATO... DA VIDIMO STA CE RECI KAD USLEDI TAJ KRAH I ZAFALI 5-6 MILIONA OD KARATA. JEDINA UTAKMICA KOJA CE BITI ISPRACENA SA MAKSIMALNO POPUNJENOM ARENOM CE BITI KADA BUDE GOSTOVAO PAO!!! ALI ZA POJEDINE JE SVE TO OK, JA STO SAM ISAO NA UTAKMICE ISAO SAM, VISE NE!!!
D

Doci ce ljudi

pre 1 dan

Doci ce neko ko stvarno voli kosarku, a ne da se slika i klice Obradovicu koji se raspada.
7

78

pre 1 dan

ti onda kupi sezonsku za pao,navijač si željka a ne partizana
O

Osto JA!

pre 1 dan

OSTOJA ĆE DA NABIJE CENE KARATA ZA PAO. GOLUBARNIK ZA SAMO 1000€ PA DODJI DA KLIČEŠ!
8

8999

pre 1 dan

Ti idi kupi sezonsku za Pao, a ja da sam na Ostojinom mestu kad dodje Pao, nabio bih nivo 400 na 8000 dinara, pa ko voli nek izvoli. Prosto ste neverovatni prema coveku koji je usao u klub i uneo finansije kada niko drugi nije hteo. Sto nije Zeljko donirao onomad kad smo se raspadali nego je sacekao garancije i budzet i 3 miliona po sezoni. Samo se vi klanjajte njemu, pao je on na ljudskom ispitu posle onog intervjua u onoj shupi.

IvanaTa

pre 1 dan

ma kakav braun...daj domacu masineriju!
D

Drug Selja

pre 1 dan

Dobar igrac ali da bog sa mu Rex opstio sa uzom rodbinom.
N

Nenad Petrovic

pre 1 dan

... Bravo momci...
G

Gagić

pre 1 dan

Зашто толико сви кукају на овог човека? Погађао је немогуће тројке,и некада сам држао Партизан Одбрана лоша,да,али 13,5 поена просек, није мало.
R

Realan 2

pre 1 dan

Pocetak utakmice sa asvelom i 3 izgubljene lopte za par minuta... Vise puta uhvaćen u situaciji da ne zna jel bonus ili nije... Svadjanje sa penjarojom... Poluproizvod od igraca koji je navezbao sut...

1Sale11

pre 1 dan

Odlican igrac ,steta sto nije ostao duzee
C

Cankar

pre 1 dan

Užasno loš za ekipu, atmosferu...nije mu se igralo, tako da što dalje od Partizana!
H

Haha

pre 1 dan

Da nije " bušio Źeljka"?
I

I'm pas mater

pre 1 dan

Kada igraci se oglusuju na Zeljkove ukaze, to treba sve nogom iz kluba.
J

Junker

pre 1 dan

On vam je doneo trofej Aba lige. Brejk u Moraci, imao 30p, 3. utakmica takodje izneo je on u kljucnim momentima. Onda mu dovedu Miltona i Dzabarija, zna se da je Karlik kreator, Bonga nezamenjiv i on momak skapira da se dzabe cimao kad ce biti 4 igraca ispred njega + centar, sto mu dodje da je 6. igrac tima.
Š

Ševanton

pre 1 dan

I šta dzabe se cimo,oko cega muro ? Ti moras da das sve od sebe, ako si pravi igrac , za ekipu , pa da si 1 il 3 il 10ti igrac. Moras , jer si dio kolektiva, pa da kosiš u mobu a ne pikaš basket za milione eura
I

Igor978

pre 1 dan

Trenerova uloga je da sa svakim razgovara i nađe mu mesto u timu. Kada imaš trenera....

Aleks2001

pre 1 dan

Trebao trebao nece se ti hleba najesti gde on ode haha

ineska

pre 1 dan

samo sto dalje od nas
P

Pa sad...

pre 1 dan

Da vam nije bilo njega, ne bi bilo najveceg uspeha Partizana ove sezone - pobede nad Zvezdom u PO ABA lige
s

spiritus movens

pre 1 dan

Vise se mangupirao nego sto je igrao. Kroz Partizan je minule sezone prodefilovalo bezmalo 20-ak tamnoputih/stranih igraca, a bilans na kraju je nula (0) trofeja i 15. mesto u Evroligi.
P

Prdoje

pre 1 dan

Nisam siguran da li su nešto naučili iz ovih problema sa stranim igračima

pre 1 dan

Odličan igrač!Naravno novinar MS će uvek naći nešto da doda, pitanje za njega da li ti uvek radiš na jednom konstantnom i top nivou svoj posao?!
.

..

pre 1 dan

Ma jok, lakše je bilo oterati Željka Obradovića, sad lagano, može Partizan sledeće sezone i sa Evrokup igračima i bez trenera, koga briga, glavni zadatak je izvršen.
I

Igor978

pre 1 dan

A inače je Partizan sa EL igračima tipa Kaminski, Doužer, Ludberg, Smith, Nilikina, Parker, Milton, i ostalim asovima izgledao sjajno pod Željkom? U tri sezone čovek dva puta izgubio poverenje igrača, trošio Evroligaške budžete na Evrokup pojačanja
V

VSVSVS

pre 1 dan

Videlo se da zadnjih godinu dana igra na 30%. Kao radnik koji je u glavi rešio da da otkaz u firmi. Samo je ovaj u povlašćenom položaju jer je debelo plaćen i kad reši da ne doprinosi ekipi. Trebali su da ga išutiraju iz ekipe na one 2 za redom izgubljene lopte prilikom prenošenja u polje napada.
2

23

pre 1 dan

oterao zeljka lik
M

MVPČAČAK

pre 1 dan

Davno je zbog toga trebao dobiti pedalu, on i Vašington kad i t. džons i parker.
K

Korekcija

pre 1 dan

Zeljko je oterao Zeljka
S

Sezonac215

pre 1 dan

Željko je doveo Browna, kao i sve ostale koje ovde pominjete kako su prodali Željka, kao što je doveo sve ostale igrače od kada se vratio u klub osim Osetkovskog (što nije propustio da pomene kada je podneo ostavku). Jeste li zaboravili sezonu kada je klub zamenio ceo tim i doveo 14 novih igrača - i one bivše i njihove naslednike je birao Željko! Razumem da je svima nama mnogo bliži i draži Željko nego ljudi koji danas vode klub, stim da treba staviti prst na čelo pre besmislenog lupetanja po portalima. Željko je došao u Partizan jer mu je limar obećao veća ulaganja. Novac je došao u klub, dugovi vraćeni - a da li je bilo rezultata? Za mene i da i ne - klub se stabilizovao i vratio u EL, što je doprinos kako Željka tako i onih koji su doneli lovu. Da li je bilo sportskih rezultata - da, u prvoj sezoni u EL i to je to. Odatle je svaka sezona bila sve gora a budžet sve veći. I sada ja treba da krivim upravu, a ne trenera zbog toga? Da li bi ste pljuvali upravu da ne sedi tamo SNS-ovac Ostoja već Vlade Divac recimo, i da se sve ovo isto desilo? Da, teško je kriviti Željka zbog njegove veličine i onoga što je doneo Partizanu pre 35 godina ali i povratkom u klub, ali ako krivimo samo upravo i to za izostanak podrške Željku, kako to da ne tražimo odgvoronost Željka za malo je reći lošu selekciju ekipe svake sezone i još lošije rezultate?! Navijači nisu "unutra" u klubu da bi znali tačno šta se dešava, ali nije tajna da je 99% igrača dovedenih u KKP odabrao Željko. Ja sam iskreno bio za to da se Željku ne produži ugovor, ali zamislite jednog predsednika KKP koji smenjuje Željka - pa taj bi morao da se iseli iz Beograda. Željko, kao veliki Partizanovac, je po meni morao da prepozna trenutak i da ode pre početka ove sezone jer više nije išlo. Dva puta izgubio svlačionicu u 3 sezone - previše za nekoga njegove reputacije! A što se mene tiče, dok je na klupi drugog tima za mene je isti kao i svaki drugi - protivnik mog kluba, jer ne navijam za Željka već KK Partizan i tako će biti doveka! A za klub se inače ne navija samo kada dobija, već i kada ide loše! Inače niste navijači nego frustirani internet botovi"