Komentari na vest

Možda je Sterling Braun morao ranije da napusti Partizan Mozzart Bet?

Meda74

pre 23 minute

Nije on tako loš kako pišete o njemu
D

Dzigi Bau mudar

pre 24 minute

Vrhunski igrac, top klasa ALI mu se vise ne igra u Partizanu. Putuj igumane I hvala za neke brilliantine igre ,👍

Lalala

pre 25 minuta

Zrtveni jarac...
П

Па...

pre 31 minuta

...и овог је изабрао Херкулес 😂😂😂 Велики је то зналац, нема шта 😂😂😂

Petar Lukić

pre 34 minute

Nije trebao uopšte ni da dolazi
m

majmun420

pre 35 minuta

napokon je otisao
Z

ZelimirObradovicCepac

pre oko 1 sat

Zoc uz grcko pivo i grcko sunce trenira buduceg prvaka evrope. Obezbedio si porodicu kao svaki roditelj, a nekad se samo to racuna. Ziv bio Zelimire, pozdrav iz Cacka!
П

Па...

pre 30 minuta

...првак Европе може да буде једино у кмечању, у кошарци неће бити ни првак Грчке 😂😂😂
B

Baba sera

pre oko 1 sat

Daj ne palamudite. Dobar igrač, nije zabusavao, za takvog igraca mora da se pravi igra . Brzo dodavanje da ostane na čistom šutu, a ne da mora sam sebi da kreira šut . Pravi skorer. To je na treneru , da iskoristi prednosti i kvalitet koji ima igrač. A ovi blejaci na internetu neka gledaju pikado i ne ljuti se čoveče, a ne kosarku u koju se ne razumeju. A mogu i karling.
D

Dzemaili00

pre oko 1 sat

Realno, gledajući ostale strance on je jos i ok bio.
B

Bljucc

pre oko 1 sat

U KK Igokea2 je uvek krivi Igraci u Zvezdi je uvek kriv trener , to je taj narativ.... Zeljko ni penjeroja nikada nisu krivi
N

Najvrelija klupa Evrope

pre oko 1 sat

To da je u Zvezdi uvek kriv trener dolazi od navijača Zvezde koji bi, da se pitaju, menjali trenera na svaka dva meseca
П

Па...

pre 27 minuta

...реално је много практичније променити тренера него целу екипу. Имаш пример Партизана који је после Сферопулоса заменио цео тим уместо да замени тренера. На крају је заменио и тренера, а нових играча никако да се реши. Да подсетим да Џабари има плату као Марко Арнаутовић и игра за Хувентуд 😂😂😂

Marko Zigerige

pre oko 1 sat

Na momente ličio na ozbiljnog košarkaša, hvala za brejk u Podgorici i putuj dalje !

chicharito9800

pre oko 1 sat

KAD KRECE GOSPODIN DA PRODAJE SEZONSKE KARTE??? BICE PRAVA NAVALA, SVIH 4 HILJADE KARATA CE BITI PRODATO... DA VIDIMO STA CE RECI KAD USLEDI TAJ KRAH I ZAFALI 5-6 MILIONA OD KARATA. JEDINA UTAKMICA KOJA CE BITI ISPRACENA SA MAKSIMALNO POPUNJENOM ARENOM CE BITI KADA BUDE GOSTOVAO PAO!!! ALI ZA POJEDINE JE SVE TO OK, JA STO SAM ISAO NA UTAKMICE ISAO SAM, VISE NE!!!
D

Doci ce ljudi

pre oko 1 sat

Doci ce neko ko stvarno voli kosarku, a ne da se slika i klice Obradovicu koji se raspada.

IvanaTa

pre oko 1 sat

ma kakav braun...daj domacu masineriju!
D

Drug Selja

pre oko 1 sat

Dobar igrac ali da bog sa mu Rex opstio sa uzom rodbinom.
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 sat

... Bravo momci...
G

Gagić

pre oko 1 sat

Зашто толико сви кукају на овог човека? Погађао је немогуће тројке,и некада сам држао Партизан Одбрана лоша,да,али 13,5 поена просек, није мало.
R

Realan 2

pre oko 1 sat

Pocetak utakmice sa asvelom i 3 izgubljene lopte za par minuta... Vise puta uhvaćen u situaciji da ne zna jel bonus ili nije... Svadjanje sa penjarojom... Poluproizvod od igraca koji je navezbao sut...

1Sale11

pre oko 1 sat

Odlican igrac ,steta sto nije ostao duzee
C

Cankar

pre oko 2 sata

Užasno loš za ekipu, atmosferu...nije mu se igralo, tako da što dalje od Partizana!
H

Haha

pre oko 2 sata

Da nije " bušio Źeljka"?
I

I'm pas mater

pre oko 2 sata

Kada igraci se oglusuju na Zeljkove ukaze, to treba sve nogom iz kluba.
J

Junker

pre oko 2 sata

On vam je doneo trofej Aba lige. Brejk u Moraci, imao 30p, 3. utakmica takodje izneo je on u kljucnim momentima. Onda mu dovedu Miltona i Dzabarija, zna se da je Karlik kreator, Bonga nezamenjiv i on momak skapira da se dzabe cimao kad ce biti 4 igraca ispred njega + centar, sto mu dodje da je 6. igrac tima.
Š

Ševanton

pre oko 1 sat

I šta dzabe se cimo,oko cega muro ? Ti moras da das sve od sebe, ako si pravi igrac , za ekipu , pa da si 1 il 3 il 10ti igrac. Moras , jer si dio kolektiva, pa da kosiš u mobu a ne pikaš basket za milione eura
I

Igor978

pre oko 1 sat

Trenerova uloga je da sa svakim razgovara i nađe mu mesto u timu. Kada imaš trenera....

Aleks2001

pre oko 2 sata

Trebao trebao nece se ti hleba najesti gde on ode haha

ineska

pre oko 2 sata

samo sto dalje od nas
P

Pa sad...

pre oko 2 sata

Da vam nije bilo njega, ne bi bilo najveceg uspeha Partizana ove sezone - pobede nad Zvezdom u PO ABA lige
s

spiritus movens

pre oko 2 sata

Vise se mangupirao nego sto je igrao. Kroz Partizan je minule sezone prodefilovalo bezmalo 20-ak tamnoputih/stranih igraca, a bilans na kraju je nula (0) trofeja i 15. mesto u Evroligi.
P

Prdoje

pre oko 2 sata

Nisam siguran da li su nešto naučili iz ovih problema sa stranim igračima

pre oko 2 sata

Odličan igrač!Naravno novinar MS će uvek naći nešto da doda, pitanje za njega da li ti uvek radiš na jednom konstantnom i top nivou svoj posao?!
.

..

pre oko 2 sata

Ma jok, lakše je bilo oterati Željka Obradovića, sad lagano, može Partizan sledeće sezone i sa Evrokup igračima i bez trenera, koga briga, glavni zadatak je izvršen.
I

Igor978

pre oko 1 sat

A inače je Partizan sa EL igračima tipa Kaminski, Doužer, Ludberg, Smith, Nilikina, Parker, Milton, i ostalim asovima izgledao sjajno pod Željkom? U tri sezone čovek dva puta izgubio poverenje igrača, trošio Evroligaške budžete na Evrokup pojačanja
V

VSVSVS

pre oko 2 sata

Videlo se da zadnjih godinu dana igra na 30%. Kao radnik koji je u glavi rešio da da otkaz u firmi. Samo je ovaj u povlašćenom položaju jer je debelo plaćen i kad reši da ne doprinosi ekipi. Trebali su da ga išutiraju iz ekipe na one 2 za redom izgubljene lopte prilikom prenošenja u polje napada.
2

23

pre oko 2 sata

oterao zeljka lik
M

MVPČAČAK

pre oko 2 sata

Davno je zbog toga trebao dobiti pedalu, on i Vašington kad i t. džons i parker.
K

Korekcija

pre oko 2 sata

Zeljko je oterao Zeljka
S

Sezonac215

pre oko 1 sat

Željko je doveo Browna, kao i sve ostale koje ovde pominjete kako su prodali Željka, kao što je doveo sve ostale igrače od kada se vratio u klub osim Osetkovskog (što nije propustio da pomene kada je podneo ostavku). Jeste li zaboravili sezonu kada je klub zamenio ceo tim i doveo 14 novih igrača - i one bivše i njihove naslednike je birao Željko! Razumem da je svima nama mnogo bliži i draži Željko nego ljudi koji danas vode klub, stim da treba staviti prst na čelo pre besmislenog lupetanja po portalima. Željko je došao u Partizan jer mu je limar obećao veća ulaganja. Novac je došao u klub, dugovi vraćeni - a da li je bilo rezultata? Za mene i da i ne - klub se stabilizovao i vratio u EL, što je doprinos kako Željka tako i onih koji su doneli lovu. Da li je bilo sportskih rezultata - da, u prvoj sezoni u EL i to je to. Odatle je svaka sezona bila sve gora a budžet sve veći. I sada ja treba da krivim upravu, a ne trenera zbog toga? Da li bi ste pljuvali upravu da ne sedi tamo SNS-ovac Ostoja već Vlade Divac recimo, i da se sve ovo isto desilo? Da, teško je kriviti Željka zbog njegove veličine i onoga što je doneo Partizanu pre 35 godina ali i povratkom u klub, ali ako krivimo samo upravo i to za izostanak podrške Željku, kako to da ne tražimo odgvoronost Željka za malo je reći lošu selekciju ekipe svake sezone i još lošije rezultate?! Navijači nisu "unutra" u klubu da bi znali tačno šta se dešava, ali nije tajna da je 99% igrača dovedenih u KKP odabrao Željko. Ja sam iskreno bio za to da se Željku ne produži ugovor, ali zamislite jednog predsednika KKP koji smenjuje Željka - pa taj bi morao da se iseli iz Beograda. Željko, kao veliki Partizanovac, je po meni morao da prepozna trenutak i da ode pre početka ove sezone jer više nije išlo. Dva puta izgubio svlačionicu u 3 sezone - previše za nekoga njegove reputacije! A što se mene tiče, dok je na klupi drugog tima za mene je isti kao i svaki drugi - protivnik mog kluba, jer ne navijam za Željka već KK Partizan i tako će biti doveka! A za klub se inače ne navija samo kada dobija, već i kada ide loše! Inače niste navijači nego frustirani internet botovi"