Davno je zbog toga trebao dobiti pedalu, on i Vašington kad i t. džons i parker.
Željko je doveo Browna, kao i sve ostale koje ovde pominjete kako su prodali Željka, kao što je doveo sve ostale igrače od kada se vratio u klub osim Osetkovskog (što nije propustio da pomene kada je podneo ostavku). Jeste li zaboravili sezonu kada je klub zamenio ceo tim i doveo 14 novih igrača - i one bivše i njihove naslednike je birao Željko! Razumem da je svima nama mnogo bliži i draži Željko nego ljudi koji danas vode klub, stim da treba staviti prst na čelo pre besmislenog lupetanja po portalima. Željko je došao u Partizan jer mu je limar obećao veća ulaganja. Novac je došao u klub, dugovi vraćeni - a da li je bilo rezultata? Za mene i da i ne - klub se stabilizovao i vratio u EL, što je doprinos kako Željka tako i onih koji su doneli lovu. Da li je bilo sportskih rezultata - da, u prvoj sezoni u EL i to je to. Odatle je svaka sezona bila sve gora a budžet sve veći. I sada ja treba da krivim upravu, a ne trenera zbog toga? Da li bi ste pljuvali upravu da ne sedi tamo SNS-ovac Ostoja već Vlade Divac recimo, i da se sve ovo isto desilo? Da, teško je kriviti Željka zbog njegove veličine i onoga što je doneo Partizanu pre 35 godina ali i povratkom u klub, ali ako krivimo samo upravo i to za izostanak podrške Željku, kako to da ne tražimo odgvoronost Željka za malo je reći lošu selekciju ekipe svake sezone i još lošije rezultate?! Navijači nisu "unutra" u klubu da bi znali tačno šta se dešava, ali nije tajna da je 99% igrača dovedenih u KKP odabrao Željko. Ja sam iskreno bio za to da se Željku ne produži ugovor, ali zamislite jednog predsednika KKP koji smenjuje Željka - pa taj bi morao da se iseli iz Beograda. Željko, kao veliki Partizanovac, je po meni morao da prepozna trenutak i da ode pre početka ove sezone jer više nije išlo. Dva puta izgubio svlačionicu u 3 sezone - previše za nekoga njegove reputacije! A što se mene tiče, dok je na klupi drugog tima za mene je isti kao i svaki drugi - protivnik mog kluba, jer ne navijam za Željka već KK Partizan i tako će biti doveka! A za klub se inače ne navija samo kada dobija, već i kada ide loše! Inače niste navijači nego frustirani internet botovi"