Komentari na vest

Najpoštenije – majstorica! Još jedan spektakl Alimpijevića i Baraća, Hejl promašio finale

Marija Radulaski

pre 6 dana

Uzivanje je gledati ovakve utakmice

DarthVader

pre 18 dana

Alimpije kao da je preslikani Saša Obradović, apsoluto ista košarka bez sistema - besomučno vrtenje pikova i izolacija, solo prodori i igra koja se zasniva na Metjuzu, Lamaru i Braunu, dok su ostali statisti. Broj nacrtanih akcija - 0. To može da prođe u Evrokupu ili Turskoj ligi, ali u Evroligi bi ih peglali lagano.
K

Ksk

pre 18 dana

Očigledno da nisi gledao utakmice tokom sezone, pa cenis na osnovu jedne. Ova ekipa je imala savršenu organizaciju i disciplinu igre tokom sezone, ali je sezona preduga, a oni u svakom takmičenju igrali do kraja. Izmoreni su, iscrpljeni, nemaju centre, pa se dovijaju kako mogu, poslednjim atomima. Sjajne rezultate su pravili ove sezone. Inače, naravno da ne bi lagano igralo EL, jer nije ni pravljena ekipa za EL, mada su u Turskoj ligi dobijali oba evroligasa više puta

Stojan Bušatović

pre 18 dana

Treba da osvoji prvenstvo
S

Sara1312

pre 18 dana

uzece selektor titulu samo polako bas nema srece u finalima
P

Predikat

pre 18 dana

svaka cast baracu na doktorskoj postavci, alimpije nije jedan napad nacrtao
P

Petar1225

pre 19 dana

ajmoo selektoree, do pobede
U

Utisak

pre 19 dana

Bas zbog velikih Alimpijevicevih rezultata, javnost stiče utisak da imaju jak budžet, a oni su u Turskoj 5-6 po budžetu. Treba uzeti u obzir da je ta ekipa ove sezone već odigrala 3 finala, da je u svakom takmičenju stigla do kraja, da su istroseni i preumorni, da nemaju na raspolaganju centarsku liniju (Kamagate i Zizic Povređeni) i da su igrali protiv ekipe koja je svezija i odmornija, koja ima jak budžet i odlične pojedince. Bravo za naše trenere, Alimpije svake godine pokazuje klasu, a Barać ima dobru sezonu iza sebe
P

Predrag Petrovic

pre 19 dana

ajmo do finala, i dalje istaje zal za evrokupom
B

Burdusch

pre 19 dana

Mali vjetar u ledja alempijevim svjedocima.
m

mozzart50

pre 19 dana

... I tako je par nerezonskih promasaja za 3 poena u zadnjoj cetvrtini srusilo Basaksehir, ali i jedan jako lep tiket....
S

Stojankamasina

pre 19 dana

Alimpije uvek bio i bice LEgenda

bet366.dx.am

pre 19 dana

Alimpije osvaja na kraju.
J

Jakov23

pre 19 dana

Bravo Alimpije legendoo
b

bolton79

pre 19 dana

Kakva je ovo serija. Rat do istrebljenja. Besiktas je bas ratnicki tim.

Predrag Blagojevic

pre 19 dana

Kakva utakma ceo mec vodili cak 14 p I strepis ako izgubis ispadas

henryhuver

pre 19 dana

bravo za alimpijevica i ekipu! zaista spektakl
D

Dejan Niciforovic

pre 19 dana

veliki alimpije osvaja ovo
A

Adam18

pre 19 dana

Bravo Alimpije. Navijamo da dobije Fenerbahce ,red bi bio!

dinom555

pre 19 dana

Hvala bogu pa imamo ovako dva mlada kvalitetna treenera.
A

Angeliki007

pre 19 dana

Alimpije kralj ! Bas bi bilo dobro ako bi pobedio . Zasluzio je ,posle toliko posvecenosti da bude zvanicno i Junak njihovog prvenstva.
b

balj123

pre 19 dana

Alimpijevic najbolji srpski trener
M

Mihajlo3

pre 19 dana

bice tesko u finalu protiv fenera ko god da prodje, ali navijam za alimpijevica
B

Branimir Milev

pre 19 dana

Ukazi Bešiktaš u finale
D

Dr.Mašinskih nauka

pre 19 dana

Čestitke Dušanu na velikom uspehu, koji za mene i svakog ko realno sagledava stvari uopšte nije iznenađenje.Kada smo ga doveli u Zvezdu, dežurni kritičari iz fotelja su pričali da je premlad i da grešimo. Vreme je, kao i uvek, pokazalo ko zna kako se vodi sistem. Prepoznali smo potencijal, stali iza njega i dali mu šansu kada niko drugi nije smeo.Njegov put do selektorske klupe Srbije potvrda je te naše ispravne vizije. Dokazao je da se sistematski rad i hrabrost uvek vrate kroz vrhunske rezultate. Idemo dalje!
a

avax88

pre 19 dana

Uzivanje je gledati ovakve utakmice pod palicama nasih trenera u inostranstvu. Svaka cast!
F

Fru

pre 19 dana

Koliko se forsiraj ovaj čovek neverovatno.
M

Morenno

pre 19 dana

Axaxaxaxaxaxa duplo jeftiniji tim sta sve covek nece ovde da cuje. A zna se da Bahcešehir ima ubedljivo najveci budzet nakon Fenera i Efesa. Flin koji je odbio milionsku ponudu Partizana da bi igrao u mrtvom klubu sa dvocifrenim brojem navijaca.
3

345

pre 19 dana

Čekao Dotsona za 200e i čovek u lagani minus,samo 4poena i još gore samo 15minuta na terenu. Nema šta nema da se padne. I od kad ovi Turci su startni plejmejkeri a ovaj smer bekap opcija.
S

Statler

pre 18 dana

Baš šteta. A već si pravio plan kako potrošiti tih 200 evrića😂

nba

pre 19 dana

Valjda ce mu se posreciti da osvoji trofej
g

glisha93

pre 19 dana

Steta stp su svi nasi dobri treneri u inostranim klubovima, a mi dovodimo Spance ...
Č

Čestitke

pre 19 dana

Baraću. Dečko kulturan,pristojan nema medijsku propagandnu mašineriju iza sebe.
G

George Jung

pre 19 dana

Izgubio je,čestita se kad se pobedi

Марко 11

pre 19 dana

Како нема. Бараћ/Алимпијевић како су испали из еурокупу, мало се слегла прашина па сад опет. Има,има иза Бараћа је Величковић и Ражнатовић... Што нико не пише о Влади Јовановићу (Спартак) треба њему дати мало више простора!!!
A

Asistencije

pre 19 dana

Gledam utakmicu i ne verujem koliko sreće ima ovaj tim Bešiktaša bez ikakve smislene timske igre. Svaka čast Marku Baraću na tome kako je pripremio ekipu i neutralisao njihove glavne opcije. Čovek radi neverovatan posao sa igračima koji su duplo manje plaćeni od protivnika.
J

Joksa1986

pre 19 dana

Tebe je neko debelo slagao, Barać trenutno u svom sastavu ima 4 top igraca sa Evroligaskim platama, a to su odlicni Flin(jedan od 5 najboljih igraca cijelog Turskog prvenstva), Wilijams , Cavanaugh i Ponitka, sa odlicnim platama za Tursku a to su Ford, Mitčel, Hejl i Homesley, uz mladog do duše povredjenog Koprivicu i iskusne Turske igrace kao sto su Sipahi, Akpinara, Mutaf i Haltali, imaju odlican tim i nisu cudom ovdje gdje su, to je tim koji prema Turskim inf. je na preko 13,5 miliona evra budzeta,dok je Besiktas na nesto manje od 15 miliona, znaci razlika minimalna...
P

Peta lična

pre 19 dana

Pobedio je bogatiji klub, ali je moralni i taktički pobednik ovog meča isključivo Marko Barać. Alimpijevićeva ekipa je delovala potpuno pogubljeno kad god bi Barać promenio odbranu. Neverovatno je kako jedan mlad trener može tako zrelo da čita igru i reaguje u sekundi. Naša košarka zaista ima svetlu budućnost sa stručnjacima poput Marka.
R

Rectify1995

pre 19 dana

Fizički su nametnuli svoj ritam, ali sudije su zaista smešne u ovom takmičenju. Bez Žižića i uz sada već standardno loš skauting u doselekciji, Bešiktaš čak ima i dobre rezultate ove sezone.

milosbosut

pre 19 dana

Kakav mec, bravo i za jednog i za drugog

MiraGajic91

pre 19 dana

Alimpijević i Barać priredili su vrhunsku plej-of seriju. 👏