Komentari na vest

Napuštanje Evrolige? Može, ali za 200.000.000 evra

Benny Ben

pre 33 minute

Hahahaha Dala baba dinar da udje u kolo, a 2 da izađe 😃
Z

Zivko57

pre 36 minuta

20000000 hahahahhahah
M

MIXACU12

pre oko 1 sat

Ima dovoljno klubova koji stoje u redu i cekaju da dobiju licencu....
N

Nemanjasabac

pre oko 1 sat

A i oni sad udaraju kontru, ne zna se ko vise pere pare

Osimen99

pre oko 1 sat

Evroliga postaje više franšiza nego klasično takmičenje — stabilnost za velike klubove, ali manje šanse za promene i ulazak novih timova.

Valentina Kolar

pre oko 1 sat

Ovo je pravilo po principu: dala baba dinar da uđe u kolo ,a dva da izađe iz njega

misa 81

pre oko 1 sat

Mene samo zanima odakle i kako se finansiraju kosarkaski klubovi u Evropi?Nagrada od 3 miliona za pobednika evrolige je presmesna,uzimajuci u obzir da Zvezda i Partizan prave skupe timove i prica se o sumi od 50 miliona eura za stalno ucesce stvarno ne znam odakle.
b

bodibond

pre oko 2 sata

evroliga ce da se moli da neko napusti
O

Oce to

pre oko 2 sata

Znaci dala baba dinar da udje...
K

Komri

pre oko 2 sata

da li je NBA dobra stvar nemam pojma, ali nesto mora da se promeni jer je kosarka u Evropi neprofitabilan sport. Smesno je da klubovi igraju takmicenje a ne mogu pokriti svoje troskove

milos djordjevic

pre oko 2 sata

Evroliga tezi ka tome da se okrece sto vise novca ali opet evropski klubovi ne zaradjuju ogromnu kolicinu novca kao sto je NBA liga
g

gnrslash

pre oko 2 sata

Hoce da se zastote od projektna NBA Europe mada pitanje je kako ce taj projekat i izgledati. Ja iskreno ne vidim dobar nacin fukcionisanja NBA Europe, eventualno kao neka razvojna liga za NBA

Izbistanin

pre oko 2 sata

dobra odluka pa nek napustaju
m

majster

pre oko 2 sata

Toliko para u istoriji nije zaradila Evroliga