Komentari na vest

Navali narode, Ti Džej Šorts je slobodan igrač

Lakazet

pre 3 dana

igrac za neku ekipu poput Pariza sto je bio i to je to

bgdbgd

pre 3 dana

Kada je glavni na parketu ozbiljan igrac, kao rotacijs u sistemu dosta slab
k

kurence

pre 3 dana

onaj turcin se jako ogresio o kratkom, nije mu pruzio sansu, doduse oni su ga doveli samo ga ne bi uzeo neki drugi tim jer im se moze, bice mi drago ako ode u valensiju, taman kao zamena za montera

Predrag Blagojevic

pre 3 dana

Bice ove godine tih sa klupe slobodnih kolko hoces
l

lion zion

pre 3 dana

kam tu partizai

user7777

pre 4 dana

Valensija ce sledece godine biti kanta za nabijanje!
u

user7475

pre 4 dana

Slobodan al juce potpisao vec za valensiju!
b

bojanboskovic

pre 4 dana

Je je završio priču sa Valensijom.

ЗоранАГТ+

pre 4 dana

Ваљао би Звезди.
D

Djani85

pre 4 dana

Drčela reaguj momentalno, takav igrač nam je potreban za osvajanje Evrolige. Požuri samo
D

Dr OG

pre 4 dana

Malo ste neobavešteni. Dogovorio se sa Valensijom.

Furtula

pre 4 dana

KAM TU PARTIZAN
T

Trol

pre 4 dana

Jos jedan Nwora ako ga uzmemo, napad solidan odbrana igrac manje
g

gorio83

pre 4 dana

Gde god da ode, posle Panatinaikosa on ce da progleda, to je neminovno i sigurno! Jedva cekam da vidim gde ce da zavrsi na kraju, mozda ga uzme i neko nas, ko zna
j

jednosmeran

pre 4 dana

Ok, imaće bolje brojke, ali samo u manjem klubu. Veliki, koji jure titule, ne mogu da trpe igrača koji ne igra odbranu
E

Emili89

pre 4 dana

Sad ce da krene otimacina, ali ne mislim da ce da zavrsi kod vecitih. Nije realno, jedino ako ne ponude vise od drugih klubova i preplate ga.
P

Peroslav

pre 4 dana

Odlična vest to je velika stvar za takav igrač dolazi jer njegove performanse i to što on radi pod reketom je zadivljujuće za svaku pažnju

stefanaa14

pre 4 dana

Nek ga doveduuuuuu

Стефан Васиљевић

pre 4 dana

Da li ce Zvezda krenuti po njega? Iskreno ok, podrzavam, ali ako im je cilj i ove godine plej in. Mozda nije dobio pravu ulogu u Pao, ali i to sto je igrao bio je uzasan.
p

pr

pre 4 dana

Kako, zašto, a ljubav prema najvećem zar neće da mu bude trener.
O

Ok

pre 3 dana

Bezobrazluk bre potpisao za Valensiju. Ceka se Kari da ispise cifru, Bogdan je vec tu,Jokara jos razmislja a Lebron bi da zavrsi karijeru pored najveceg. Radi se o nivoju. Za Aleksu se ne zna sta ce jer mu je potreban, na koga ce da se dere tamo. U ovo ludo vreme najteze je biti covek a tek radnik, stvaralac - utopija. Snobizam. Sa aspekta nasih klubova kad su vec potpisali trenere, bolja kombinacija. Da osvojimo El ne mozemo. To se zna ko u ovakvoj ligi radi. Da smo pametni ponasali bi smo se kao Zalgiris. Ja Zvezdi ne mogu da oprostim Montejunasa i Barnu. Rascistice trener to. Rivero, Bolomboj, Karter, Kenan hvala na saradnji. Nedovica nazad za atmosveru i kapitena. Dete kluba, momak koji moze da odigra jos uvek kvalitetno i drzi ovo na okupu. Komsije pametno cuvaju Vanju.

Meda74

pre 4 dana

Biće on dobar u Valensiji
M

Marconato

pre 4 dana

Ovo ce biti zanimljivo, sad da vidimo da li ce Zvezda da reaguje.

❤️❤️❤️❤️

pre 4 dana

Ide u Valensiju
D

DjolePartizan12

pre 4 dana

Upropastio ga Panatinaikos.
K

Komri

pre 4 dana

Drcela nemoj siguro da ga uzimas, sta ce nama kosgeter na pleju. Lova da se preusmeri na vracanje Mitrovica, Plavsica a cujem da je Lazic kapiten u treningu
L

Lineker

pre 4 dana

Jak košgeter u pm. Imao jednu dobru sezonu,napraviše od njega Tony Parkera. Duša mu u nosu,snage nema da dobaci do koša sa distance. Provaljen posle prve sezone u EL i sad kad više obraća odbrana paznju ne može da mrdne

50 miliona razloga

pre 4 dana

Potpisao je za Valensiju pisu spanci...

Marko Zigerige

pre 4 dana

Najpametnije bi mu bilo da ode u Valensiju, tu jedino može da podigne svoj nivo igre koji mu leži, čim se ne igra u tranziciji on je beskoristan odmah.
V

Vuk Pavlovic

pre 4 dana

nek ga dovedu u zvezdu
r

rea

pre 4 dana

Šorts apsolutno nije jedan od najkvalitetnijih igrača na svojoj poziciji u EL - to što je imao dobru sezonu u divljem Parizu ne znači apsolutno ništa, što pokazuje i ova sezona gde mu problem nije bio Nan, već njegovi košarkaški limiti kada se igra smislena i disciplinovana košarka.
q

qr

pre 4 dana

Gotovo je to između njega i Valensije samo se čeka da se završi finalna serija sa Barsom da se ozvaniči.. Taman se i poklapa kao zamena za Montera doduše neadekvatna ali ko zna možda ponovo eksplodira naredne sezone

1Sale11

pre 4 dana

Vreme za penziju ,nekad bio top skakac
S

Skakac123

pre 4 dana

A tek kako je zakucavao preko centara, kapuljaca lagano
B

Bale89

pre 4 dana

Ahahaha bio je i ostao ahahaha. Boze ko sve pise komentare
.

.....

pre 4 dana

Verovatno je čovek promašio vest, što zna da se desi, posebno sa novim dizajnom sajta