Komentari na vest

Navaro i Zvezda napravili prve dogovore za sezonu

Petar Lukić

pre 14 minuta

Ajde Navaro odvedi nas na final four

Bojan Ivanovic

pre oko 1 sat

Opet cemo ceo tim da promenimo
K

Komri

pre oko 1 sat

obavezno i Dobrica da potpisete a cujem da je i MItrovic slobodan da imamo 3 igraca manje za EL
I

IstotijapoFIBI

pre oko 2 sata

Kad smo mi igrali dva polufinala Kupa sampiona i uzeli kao prvi jugo klub Evropski trofej i do tada imali 13 titula prvaka Jugoslavije ,pricma za period od 1970-1974. grobari su imali 300 gledalaca i igrali i drugu ligu ili bili 10ti pri dnu u Jugi. Toliko o istoriji.Prva ekipa evropska koja pobedila Real u Madridu i Makabi u Tel Avivu. Crvena Zvezda. Grobari tisina tamo. Vasa istorija krece 88te i na fleke tj.tigrova koza.
A

Aha.

pre oko 1 sat

Pa vi ste Zvezda-Srbija kakve sad vi imate veze sa Jugoslavijom,i sa uspesima za vreme Jugoslavije.
С

Свака част

pre 36 minuta

Шта бисте тек успели да нисте били угњетавана реакција?
P

Penzioner

pre oko 2 sata

A od cijih oni para se dogovoraju,i ko bre placa vise ovo bahacenje,jedan trener Grk placaj ga jos godinu dana,ovom Spancu obestecenje,a sargarepa samo ide na gore do juce 140,danas vec 150 dinara ,pa ko daje od zlata pa tolika cena.
b

bad

pre oko 1 sat

druže juče vesti o ledeyu ti isti ovakav komentar pitao sam te jesi li ok,šta dobiješ ovim trolovanjem pošto ti i nik tako zvuči?
C

Cccccccc

pre oko 2 sata

Gledaj iskompleksiranih grobara...
0

045566

pre oko 1 sat

Brate vidis da nas sprdaju.

Luka Djordjic

pre oko 2 sata

Bogatu istoriju? 🤔 🤔 🤔🤣🤣🤣
J

JBL

pre oko 2 sata

...upoznali ga sa istorijom kluba!!! To je bar lako bilo i trajalo je 2 - 3 minuta.Istorija kaze da je klub osnovan pre malo vise od deset godina,da su mu kancelarije u Zelezniku i da od evropskih uspeha ima JEDAN plasman u TOP 8 i METLA od CSKA 3 -0.I to je ono sto se moze reci novom treneru o istoriji ovog kluba.
S

SUNĐER BOB

pre oko 2 sata

Kompleksi su neizlečivi...pogotovo posle metlanja zoca 11 : 0 🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹
b

bad

pre oko 1 sat

ovo zaslužuje aplauz,ispričaj nam sada za igokeu ili da pitamo Danilovića?
G

Grobar SK

pre oko 2 sata

Богату? Хахаххахаххахаххаха 12.08.2011 је нестала, па настао ФМП
P

Prvaci Sveta

pre oko 2 sata

Svaka čast fenomenalno veliko bravo za upravu Crvene Zvezde dobro došao Ibon Navaro u Crvenu Zvezdu 🔴⚪🇷🇸
S

Srecno im bilo

pre oko 2 sata

On i Penjeroja ce da u jednoj sezoni 7 godina da ostare.
J

Junkdr

pre oko 2 sata

Nadam se da ce iz kluba da se oglase povodom zlonamernih laznih informacija kako se radi na dovodjenju Mirotica. To je laz, klub nije zainteresovan za njega.
D

Drale1998

pre oko 2 sata

Srecno vam bilo !!!
J

Ja ne znam samo

pre oko 2 sata

Koju bogatu istoriju?
N

Nisam ironican

pre oko 2 sata

Koju bre slavnu istoriju kluba...hahaha