Komentari na vest
Navarovu Zvezdu testira Olimpijakos, Makabi i Spanulis
Dejan P.
pre 6 minuta
To su dobri testovi
Nummer1
pre 20 minuta
Dobar test za zvezdu
Š
Šorts i Badio
pre oko 1 sat
Falim te boze kad je Kenan otisao! Sad jos da se resimo Bolomboja i jos par matorih igraca iz prosle sezone koji nisu nista doprineli timu i tako oslobodimo mesta za bolja pojacanja sto ce doci! Umesto Kenana treba dovesti Šortsa koji je slobodan igrac i Badia iz Valensije!
Predo8
pre oko 1 sat
Da se bolje provedu na tom turniru nego prethodne godine
A
Ad
pre oko 1 sat
Pali masine drzavni projekat u kosarci,krecemo.
P
Pst
pre 34 minute
Ima jos jedan koji uzima prema potrebama.
Zvezdas1989
pre oko 1 sat
Ovog trenera treba ostaviti dugo godina da napravi sistem.A jok Covici,Stimci sto pricaju neke nebuloze oko srpskih igraca posto su nasi igraci postali starlete traze velike ugovore od Zvezde i Partizana.Isto sto Stimac spominje politiku,a prvi bi zeleo da on bude na mestu Drcele.A prica o nekim vrednostima sto bi se reklo isto sr drugo pakovanje
M
Minkoz
pre 24 minute
U pravu si brate,svi znaju da je stimac placen debelo iz brisela da radi protiv svoje drzave tako da to nije nista novo! Zvezda mora ove sezine da pogodi pojacanja jer od toga nam zavisi cela sezona,ako opet omasimo strance nista necemo moci uraditi u EL to je cinjenica!
dobri protivnici bolje igrati jace utakmice na pripremama
Marija Avramovic
pre oko 1 sat
krenu dobro sezonu i posle nista.......
P
PAOKara
pre oko 1 sat
Naravno da je tu zuti pobratim iz Soluna.Prvo se uvlacili Olimpijakosu u fudbalu,sad je red na kosarku.
L
Lektor SANU
pre oko 2 sata
U naslovu pise:" Navarovu Uvezdu testira Makabi, Olimpijakos i Efes". Znaci pravilno bi pravilno bi bilo testiraju. Mnozina imenice testirati. Molim novinara koji je napisao ovaj telst da se koriguje.
i
ivapandica
pre oko 2 sata
e bas ce se usreci :D
panic1971
pre oko 2 sata
I ponovo će da krenu dobro sezonu i na kraju neće biti ništa
Nemoj da bude kao i prošle godine.
Kada su nas svi zgazili.
Nadam se malo pametnijem timu.
G
Grejem4
pre oko 2 sata
Samo da ne bude kao prosle godine negljedljivo gde nas je razbio Pariz prvu tekmu 40 razlike








