Komentari na vest

Navarovu Zvezdu testira Olimpijakos, Makabi i Spanulis

Dejan P.

pre 6 minuta

To su dobri testovi

Nummer1

pre 20 minuta

Dobar test za zvezdu
Š

Šorts i Badio

pre oko 1 sat

Falim te boze kad je Kenan otisao! Sad jos da se resimo Bolomboja i jos par matorih igraca iz prosle sezone koji nisu nista doprineli timu i tako oslobodimo mesta za bolja pojacanja sto ce doci! Umesto Kenana treba dovesti Šortsa koji je slobodan igrac i Badia iz Valensije!

Predo8

pre oko 1 sat

Da se bolje provedu na tom turniru nego prethodne godine
A

Ad

pre oko 1 sat

Pali masine drzavni projekat u kosarci,krecemo.
P

Pst

pre 34 minute

Ima jos jedan koji uzima prema potrebama.

Zvezdas1989

pre oko 1 sat

Ovog trenera treba ostaviti dugo godina da napravi sistem.A jok Covici,Stimci sto pricaju neke nebuloze oko srpskih igraca posto su nasi igraci postali starlete traze velike ugovore od Zvezde i Partizana.Isto sto Stimac spominje politiku,a prvi bi zeleo da on bude na mestu Drcele.A prica o nekim vrednostima sto bi se reklo isto sr drugo pakovanje
M

Minkoz

pre 24 minute

U pravu si brate,svi znaju da je stimac placen debelo iz brisela da radi protiv svoje drzave tako da to nije nista novo! Zvezda mora ove sezine da pogodi pojacanja jer od toga nam zavisi cela sezona,ako opet omasimo strance nista necemo moci uraditi u EL to je cinjenica!

[email protected]

pre oko 1 sat

dobri protivnici bolje igrati jace utakmice na pripremama

Marija Avramovic

pre oko 1 sat

krenu dobro sezonu i posle nista.......
P

PAOKara

pre oko 1 sat

Naravno da je tu zuti pobratim iz Soluna.Prvo se uvlacili Olimpijakosu u fudbalu,sad je red na kosarku.
L

Lektor SANU

pre oko 2 sata

U naslovu pise:" Navarovu Uvezdu testira Makabi, Olimpijakos i Efes". Znaci pravilno bi pravilno bi bilo testiraju. Mnozina imenice testirati. Molim novinara koji je napisao ovaj telst da se koriguje.
i

ivapandica

pre oko 2 sata

e bas ce se usreci :D

panic1971

pre oko 2 sata

I ponovo će da krenu dobro sezonu i na kraju neće biti ništa

[email protected]

pre oko 2 sata

Nemoj da bude kao i prošle godine. Kada su nas svi zgazili. Nadam se malo pametnijem timu.
G

Grejem4

pre oko 2 sata

Samo da ne bude kao prosle godine negljedljivo gde nas je razbio Pariz prvu tekmu 40 razlike