Komentari na vest

Ne igra Janis i odmah frka: Bosna napravila senzaciju

P

Peks09

pre 10 meseci

Grci bez Janisa niko i nista. Thasis i Kostas su katastrofa. Dzaba im i Dorsey. Reprezetacija veze nema sa "Grckom".
B

Bobb McAdoo

pre 10 meseci

Znate sta su Papajanis, Kalates i Ragkavopulos za ove igrace Grke, igracine? Ovde osim Slukasa, Dorsija i Mitoglua, uz naravno Janisa, ne vrede ni grosa, cak i veterani Larencakis i Papanikolau!
H

Heheh

pre 10 meseci

Sreca nasa je sto se Jokiceva braca ne bave profesionalnom kosarkom, inace bi i mi imali Tanasisa 😂😂
c

cv

pre 10 meseci

isto kao kad jokic ne bi igrao sa turcima pa itgubili bi ubedljivo
s

sotir zvani đubre stara majko

pre 10 meseci

ali ova janisova braca majko mila koji panjevi, u svakom grckom klubu ima bar dva bolja igraca za reprezentaciju od njih...i sad zbog najboljeg igraca grckog tima oni ispastaju za rezultate, mentoli svi
Z

Zasto

pre 10 meseci

Janis nije igrao? Kao povredjen ceo mec stoji i skace po klupi. Grcka katastrofa, Bosna gubi protiv Gruzije
M

Montepaski

pre 10 meseci

Teška namestaljka. Sudije celu utakmicu gurale bosnu.
0

0000

pre 10 meseci

Mržnja razvaljuje i razbolijeva čovjeka, nemoj sebi štetiti 🙏🏻 Besplatan savjet: Pokušaj biti normalan i realan - da bi ti se isto tako u životu vratilo
0

00000

pre 10 meseci

HELLAS ili HELLAĆ (raspad) BRAVO BOSNAAAA
J

JEDAN zavađen i podeljen NAROD

pre 10 meseci

Zamislite kada bi za jednu reprezentaciju konkurisali ovi igrači: Jokić (Denver Nuggets), Zubac (LA Clippers), Vučević (Chicago Bulls), Nurkić (Utah Jazz), Smailagić (Virtus Bologna), Matković (New Orleans Pelicans), Vukčević (Washington Wizards), Šarić (Sacramento Kings), Jović (Miami Heat), Musa (Dubai), Hezonja (Real Madrid), Čančar (Denver Nuggets), Bogdanović (LA Clippers), Marinković (Partizan), Gudurić (Olimpia Milano), Đurišić (Atlanta Hawks), Avramović (Dubai), Dončić (LA Lakers), Micić (Hapoel TA), Topić (Oklahoma City Tunder).
N

Nije vam se dopala Yuga, eo vam sad nista

pre 10 meseci

13 NBA igraca + par iz Evrolige. To je recept da smo non stop u finalima na svim takmicenjima.... i u 94,17% osvajaci zlata.
N

Nanas

pre 10 meseci

Utakmica od koje koristi jedino ima kladionica...Grci svakako idu,s kog mesta mogu kalkulisati ponovo u poslednjem kolu, a BiH svakako mora dobiti Gruziju da bi prosla dalje,sve u svemu,niko nista nije dobio,a ni izgubio, jedino kao i uvek kladionica u velikom plusu...
s

safas

pre 10 meseci

pa ako italija dobije spaniju, bosna bi izgubila sve sanse da nije dobila grcku, a italija je favorit po kladionicama, tako da ne pije ti ta bas vode.
N

Nanas

pre 10 meseci

@safas, nije tacno, Bosna igra s Gruzijom zadnje kolo i da je danas izgubila,a dobila Gruziju,isli bi u krug,tako da nisi u pravu...
j

je_suis_ronaldo

pre 10 meseci

nisi u pravu, da je grcka dobila, bosnu bi dalje vodila samo pobjeda od 18 razlike...a ovako u slucaju jos 2 poraza spanije, mogu biti cak i treci u grupi
N

Neko tamoo

pre 10 meseci

Svaka čast na igri, sada protiv Gruzije to odraditi i dalje proći.
M

Matrom

pre 10 meseci

Kakva utakmica Bosne i Hercegovine u drugoj cetvrtini. Senzacija u svakom smislu, sada imaju i šansu za prolazak dalje.
T

Tupa

pre 10 meseci

Braća Adetokunpo ili kako već.. Pa to mi je veća misterija od Atlantide, izgradnje piramida i ubistva Kenedija zajedno.. Zločin protiv košarke..

Ivan Paunovic

pre 10 meseci

Xaxaxaxaaxax
s

stv

pre 10 meseci

Svaka čast Bosninim navijačima pre svega, kako pružaju podršku svom timu i nadglašavaju neuporedivo više Grka, hteli da priznamo mi to ili ne ali to je ono što mi sad već slobodno mogu da kažem decenijama nemamo a to je organizovano reprezentativno navijanje, čak i kad smo brojčano superiorniji to izgleda kao u pozorištu bilo da je fudbal ili košarka u pitanju...
B

Brko

pre 10 meseci

Ma nemamo ni mi organizovano, al se skupimo nekako i onda jednostavno krene druženje. Lijep je Kipar, more sila.
n

neko ima neko nema

pre 10 meseci

Kod nas su bitni samo Zvezda i Partizan.Bosnje prate jer jedino preko reprezentacije mogu videti neko takmicnje,al samo kad je ovako prosireno :D
k

kako da ne

pre 10 meseci

samo prosireno? BiH je bila na skoro svakom eurobasketu od 1993 na ovamo
m

milo123

pre 10 meseci

Bosna uvek ima simpaticnu ekipu, jugoslovenska je to krv! Ali nekako uvek im fali jedan do dva igraca za iole ozbiljniji rezultat. Steta. Obozavao sam Teletovica. Bomba igrac. Pravi onaj namazani sa betona.
G

Gost99

pre 10 meseci

Kod nas je samo kriminal oeganizovan
Z

Zenica

pre 10 meseci

Bravo,momci !! Zaslužena pobjeda !! Samo da ne stigne umor protiv atletske ekipe Gruzije...
В

ВећВиђено

pre 10 meseci

Шампиони узалудних победа, као и 2022. против Словеније, пораз од Грузије и довиђења.
L

Lulabrazilac

pre 10 meseci

Sto posto brate. Zicer da Gruzija dobija.
S

Super

pre 10 meseci

Dosli ljudi da odigraju prvenstvo pa makar odmah i ispali i nazdar. Nikom nit smetaju nit sire mrznju. Ti si odvojio vremena da napises ponizavacuji komentar, cisto tako eto, da pokazes svoj nacionalni identitet. Bravo evo banana sad nastavi konobarisat u rs-u
@

@Super

pre 10 meseci

А шта није тачно написао? Истина боли. А сада узми ту банану и правац баноф да рибаш клозет.
@

@Super

pre 10 meseci

Samo odes na klix ba i sve vidis,ne mora nista vise.Toliko.
B

Bosanac87

pre 10 meseci

mozda jeste, mozda nije... vidimo da nam ti zelis samo najbolje
@

@@@Super

pre 10 meseci

Ako ti je klix ikakvo mjerilo ja i ti nemamo o cemu da pricamo. Uzimati klix ili bilo koji portal kao argument potvrdjuje sve sto sam napisao. Nazalost.
C

Chelsea1234

pre 10 meseci

I sta ako ispadnu? Sta ti imas od toga? Kakav debilan komentar. Samo da se izvinu sto nemaju drim tim ekipu i sto nece igrati finale.