Komentari na vest
Nema gostujućeg terena za Njujork
Milos Todorovic
pre 18 dana
4:0 za Njujork.
S
Stojankamasina
pre 18 dana
nece valjda sudije da ulete i ovde

Marko Zigerige
pre 18 dana
Navijam za Nikse ali isto navijam da gledam opasnu košarku u 7 mečeva, prosto greota da se ovo završi 4v0 4v1
R
Roginjo
pre 18 dana
U Gardenu bi gorelo i da je bilo 2:0 za San Antonio, pa karte da su bile i 10 hiljada dolara planule bi odmah, Njujork živi za Nikse, džaba i Yankeesi i svi ostali zna se ko je broj1.

Veljara4
pre 18 dana
Samo da sudije ne guraju Vembija i eto njima titule
m
mousemircale
pre 18 dana
sparsi su bolja ekipa dobijaju lagano
g
gnrslash
pre 18 dana
Sad je odlicna prilika. Pisao vec, Sparsima nedostaje iskuastva. Sjajna sezona za njih ali mislim da je to to. Nece biti metle, bar mislim ali 4-1 ili 4-2 za Nikse
B
Blok
pre 18 dana
Daleko najveća euforija bi bila da su Dzajantsi na Superboulu.
j
jokicCCvv.
pre 18 dana
Najlepsi dres u NBA
malibibi991
pre 18 dana
Ako NY ovo dobio to je kraj serije,ne mogu ih ovi dobiti 2x u MSG.
Mr.Heineken
pre 19 dana
Najlepsi dres u NBA voleo bi da osvoje
n
n1dza
pre 19 dana
jos nosim i volim Starksovu 3-u...
Volim taj tim jos od 90ih kada su se borili sa Bulsima a onda decenijama nista.... Kako se ovi momci bore i podrzavaju je tako leko gledati...
Violeta Bačević
pre 19 dana
bice tu lepih piena
D
DjolePartizan12
pre 19 dana
Pa, i red im je više da osvoje.
D
DDF
pre 19 dana
Njujork Niksi najvrednija sportska fransiza na svetu,moze se tek zamisliti kakvu podrsku imaju u USA gde cekaju titulu 53 godine,mnogo toga idu na njihovu stranu u ovoj finalnoj seriji
B
BicuSlobodan
pre 19 dana
Kad bih navijao za Njujork nosio bih stari dres sa brojem 14. Oni koji su gledali Nikse za vreme Juinga i Starksa dobro pamte tog momka.
r
rip
pre 18 dana
Anthony Mason!!
g
gnrslash
pre 18 dana
Alan Hjuston meni omiljeni
d
djuka2025
pre 19 dana
bice 1-1 i onda u nju jorku ako se odbrani domaci teren i ode na 3-1 to je to
D
Doradora12
pre 19 dana
Nema tu sta ako ide to na 2:0 ko suza








