Komentari na vest
Neumorni Kejd i "ujka" Heris: Pistonsi u drugom kolu prvi put od Bilapsa, Rašida, Ripa, Prinsa...
P
Pistons talk
pre oko 2 meseca
Rip?? Covjek se zove Richard Hamilton, odakle Rip? Oduvjek je bio Rik Hamilton...
Mozzart Nalog
pre oko 2 meseca
favoriti,nema sta najbolje igraju timski
D
DjolePartizan12
pre oko 2 meseca
Očekivan prolaz, ali neočekivano teško.
Aleksandar Bezbradica
pre oko 2 meseca
Igrači Detroita su verovali da mogu da se plasiraju u narednu rundu
K
Kobe
pre oko 2 meseca
Koliko je Tobias Herisa ukopao projekat Embiid. Gotovo da mu je unistio karijeru, jer je on bio Embidov scapegoat.
n
nadrealnoo
pre oko 2 meseca
Pistonsi ce da igraju finale istoka . Mada Orlando iznenadio.
wizard 1987
pre oko 2 meseca
koliko je ovo postalo dosadno
Jovan Jovanovic
pre oko 2 meseca
Kejd je predobar igrac. Zasluzena pobeda Detroita , bice prezanimljivo protiv Clevelanda
P
Predikat
pre oko 2 meseca
Orlando bez Wagnera je druga prica i druga liga
G
Gianfranco Zola
pre oko 2 meseca
Nikad slabiji istok...ekipa sa zapada osvaja, i više nego ocigledno
F
Fenix99
pre oko 2 meseca
Ozbiljno igraju pistonsi ove sezone uz blage padove formi, ali ne bi me cudilo i da dodju do finala, kosarka je to!
Nikola Stojanović
pre oko 2 meseca
Zanimljiva ekipa detroita, svima ce zadati probleme

smaric777
pre oko 2 meseca
smesna liga nema smisla gledati vise kako prave greske providne dok sudije precute greske

smaric777
pre oko 2 meseca
🔥🔥 dajte jokaru da se sprda sa vamaa
Gde Smo
pre oko 2 meseca
Nadam se da ispadaju zao mi Tajrisa
butler
pre oko 2 meseca
steta da orlando bili su jedni od najlosihij ali su pokazali sve na terenu
Bro Bro
pre oko 2 meseca
Steta sto se Enbid opet povredio na kraju zadnjih 40 sekundi kakva nesreca ga prati
Aleksandar Osmanovic
pre oko 2 meseca
Bez Vagnera teza prica...
Furtula
pre oko 2 meseca
unc harris nema ga citave sezone onda eksplodira u play offu
Ikebana
pre oko 2 meseca
Bilo je i za ocekivati da Pistonsi razvale Orlando

.jpg.webp)






