Komentari na vest

Nikola pobesneo! Napravio haos na kraju, umalo opšta tuča (VIDEO)

L

Leukemija

pre 2 meseca

Jbg, izgleda da mu se sve skupilo, milsim da po prvi put oseca nemoc ekipe. Ko zna, mozda ih ovo i
D

Dzemaili00

pre 2 meseca

Jbg, izgleda da mu se sve skupilo, milsim da po prvi put oseca nemoc ekipe. Ko zna, mozda ih ovo i trgne.

Kladion Ka

pre 2 meseca

Premalo je 24 poena ako Jokic zeli da bude najbolji

Mita

pre 2 meseca

Premalo je 24 poena ako Jokic zeli da bude najbolji
6

6.75

pre 2 meseca

Signal da se ekipa trgne. Nek se svi mole za Gordonovo zdravlje, jer je taj čovek nenadoknadiv šraf Denvera. Jokić će svoje isporučiti, u to ne sumnjam, a ostatak tima nek stavi prst na čelo
R

Ravaneli11

pre 2 meseca

Neka i treba, malo da se trgnu! Jer posle ovakvih očajnih izdanja neće daleko a ni još dugo!

dr.lule

pre 2 meseca

mnogo bezobrazan potez mcdanielsa jokic opravdano reagovao

[email protected]

pre 2 meseca

Nije trebao na taj nacin da se eksponira...
C

Cofi998

pre 2 meseca

Hahaha morate da ga razumete
P

Pillipipinizzzzz

pre 2 meseca

To mu je i bio najveci napor da dotrci do mcdanielsa u celom mecu. Elem, stvarno su ih provalili, a pogotovo njega, ogolili njegove nedostatke ali ono do gole koske. Znalo se koliko je los u odbrani ali da je bas tako los? Ono je uzas! E sad sve je to vise izaslo na delo jer je i u napadu uzasno odigrao. U cetvrtoj, sakrio se, ne sutira, predao se, govor tela mu je pokazao da je u strahu i da se predao. Geto igraci iz minesote u facu mu se smeju, totalno nepostovanje, i konstantno idu na njega, kao da zele da mu kazu, nemas bre veze u odbrani. E sad on je svestan toga i isfrustriao se, ali umesto da pokaze na terenu on ide na geto nindju sto samo dokazuje kako je slab mentalno. Ma mi smo to videli kad je u reprezentaciju igrao, jedno veliko nista od njega svaki put. Ko fol neke brojke kao i sinoc, gotovo triple double a ko je gledao, toliko nebitne brojke, cista statistika i pumpanje brojki koje na terenu uopste ne pokazuju pravu sliku. Nas je, ALI….
a

anamar09

pre 2 meseca

I opt kazem, ispravan postupak Nikole.
D

Darko M.

pre 2 meseca

Pa naravno da se iznervirao, u pravu je
u

u jeee

pre 2 meseca

Nakupilo se besa s obzirom na igre koje pruza. Ni ostatak tima nije nesto bolji.

[email protected]

pre 2 meseca

svakako igras dok ne bude kraj legitimno je da ide na kos vi stabite u odbranu i nemojte da mu date da pomisli da ide na kos i onda nece krenuti
N

Nada1233

pre 2 meseca

Jokic gospodin covek.
k

krisone

pre 2 meseca

pa msm ok ne radibse al sto da ne jer dok god traje utakmica igra se :)

Nemanja Milijanovic

pre 2 meseca

Nesportski svakako.
P

Pavle13072014

pre 2 meseca

Odvratan potez ,Jokic ispravno uradio...

Veljko Zivkovic

pre 2 meseca

Stici ce denver na 3 3

Dajana09

pre 2 meseca

Jokiic nam se malo iznervirao

Zivot je igra

pre 2 meseca

Nikola to govori o njemu

Zivot je igra

pre 2 meseca

Nikola čemu to pusti nek da kosiš pa šta si jedna sekunda to je njegova veličina

Zivot je igra

pre 2 meseca

zašto jokaro zašto ponovo incidenti

Zivot je igra

pre 2 meseca

ljukaru Ne treba ti to tuče
K

Kutak

pre 2 meseca

Taktika Serhio Ljulj....
D

Dorados

pre 2 meseca

Sta mu je cus gluposti dao mu kos i ovaj hoce da ga bije
a

allbatros

pre 2 meseca

ovo je dokaz,da je Denver trebao da trejduje Jokica,ali nije kasno ni sad. Jer kad igrac postane kao Bozansto u timu to nije dobro. Da ih liga gura to bi bila druga stvar. Ali za sve njih je bolje da se rastanu. Da bi se Jokic malo spustio na zemlju i ne moze igrac da drzi time-out i odlucuje o svemu. Videlo se bez njega da to nije toliko los tim. Obozavam Jokica,ali ova sezona je za nene bas frustrirajuca. Nekako je sve oko njegovih brojki napravljeno na silu. Niko ne prica o njegovim izgubljenim loptama i losim odlukama u napadu.
M

MrZrex

pre 2 meseca

Logično da niko ne priča o nečemu što se ne dešava, briši tamo.
o

obicancovek

pre 2 meseca

ne vidim svrhu navijanja za Denver cak mi je i drago sto su izgubili
A

Aqa

pre 2 meseca

Denver nema ekipu i tačka!!!
M

Marko206

pre 2 meseca

Ma preokrece denver badava samo frustracije da izgleda uverljivije sto igraju vise utakmica.
N

Necaperec

pre 2 meseca

sta mu ovo trebalo ja ne znam, opet se kaci bez potrebe
J

Jasna12J

pre 2 meseca

Poraz mu je tesko pao

Lazar Cvetkovic

pre 2 meseca

Kako i da ne poludi, celu sezonu dam

Slobodan Milojkovic

pre 2 meseca

Glupo je sto je ovaj prekrsio nepisano pravilo, ali nije trebao tako da reaguje Nikola. Mozda ga kazne i za najvazniju utakmicu koja sledi.
K

Klasičan Vojin

pre 2 meseca

Čemu ovo, svakako treba dati poen na kraju makar bilo i 50 razlike. Najgluplje neformalno pravilo ikada.
E

Eskalator

pre 2 meseca

Najgluplji mogući komentar...

[email protected]

pre 2 meseca

Nema Jokic kvalitetne saigrace

VW87

pre 2 meseca

Nikolo!De dajniko da te sekira.....😎🍺😎
M

Miki9595

pre 2 meseca

Nije mu trebao skandal..
g

gnrslash

pre 2 meseca

Minesota odlicno igra ovu seriju. Uzece Denver sledeci mec, presudan mec broj 6
m

mladi23

pre 2 meseca

Pa u pravu je,to se ne radi...Ali nista se nije desilo,smirili se svi..

Predrag Radic

pre 2 meseca

Denver je bez odbrane i tu je prici dosao zuzan kraj

Ivan Andrejic

pre 2 meseca

Opet ce uprskati stvari Denver
S

Sedlar92

pre 2 meseca

preokrece Denver seriju!

nikoladj789

pre 2 meseca

pokazi im u inat ko je glavni!!
M

Miki9595

pre 2 meseca

Ko bi rekao da ce ispasti..

Uskekruske

pre 2 meseca

Nema sa kim da igra
I

Ivan8888888888

pre 2 meseca

Pobesneli maks opet u akciji 😁
u

uzas

pre 2 meseca

ne kapiram trenera da neproba sa dva centra. a i jokic ne izlazi na gobera kada ovaj pravi blok uvek imaju slobodnog sutera....jbg jokara mora bolje

JEJICA

pre 2 meseca

Ništa čudno kad se radi o Jokiću,brzo plane

Brutal92

pre 2 meseca

Очајна игра Денвера, нема ни са ког да игра реално, нека испадну већ следећу да се не пате.
B

Borkic r

pre 2 meseca

Mora se prihvati poraz
B

Borkic r

pre 2 meseca

A steta Jokicu, da si ostao pokidali bi
R

Rodman93

pre 2 meseca

Laki je opušten, flegmatičan, samo kad to nije, a uglavnom nije, samo glumi, teška dileja, stalno nervozan, nadr*an, u odnosu sa medijima, navijačima, protivnicima, a onda kažu kod nas da je flegma, kao ništa ga ne zanima. Pa me bih baš rekao, rijetko ko je toliko često pokazao nervozu u NBA zadnjih godina kao on.
a

aleks04

pre 2 meseca

Nalupaj ga Jokicu :)

dzonipfc995

pre 2 meseca

Vreme je da ide iz denvera

milosbosut

pre 2 meseca

E moj Jokicu sa kakvim saigračima ti igras

Goran Jovic

pre 2 meseca

Što kažu, ko gubi ima pravo da se ljuti
O

Olle87

pre 2 meseca

Nije sportski ali je ljudski. Jokara ocekivano frustriran, ko ne bi bio na njegovom mestu kad je okruzen neznalicama...

rajko vidic

pre 2 meseca

To Jokara,jebi im sv3 po spisku

[email protected]

pre 2 meseca

Nervozni su ,navikli su da oni daju koš u poslednjim sekundama uz to još 3-1 gube

bet366.dx.am

pre 2 meseca

Mekdenijels je ispao krajnje nekorektan. Na sekund do kraja, pri rešenom rezultatu, ideš na kucanje samo da bi ponizio protivnika? Razumem Jokićev bes, proradio je naš inat. Iako je Denver bio loš, ovakve provokacije ne smeju da prođu bez odgovora. Sad je 3-1, ali nema predaje do kraja!
S

StaReci

pre 2 meseca

Jokara se sramoti u ovoj seriji. Katastrofa na sta lici covek. Gober ga pojeo, a to je nesto sto sam mislio da nikad necu videti... Raspad sistema

Милош Гроздановић

pre 2 meseca

Očekujemo ovako ponašanje i u reprezentaciji!

Kurcslus

pre 2 meseca

Kakvo glupo nepisano pravilo, sta mu je smetalo sto je ovaj poentirao u poslednjim sekundama? Zasto je Dzamal samo par sekundi ranije pokusao da postigne trojku koja nista ne bi promenila, samo rezultat na semaforu bas kao i ovaj poslesnji kos.
n

nisu 2 igraca tim

pre 2 meseca

Ok Jokic je los vec par utakmica, Gober ga je sredio. Ok Marej odavno nije na onom nivou..Ali, dva igraca ne mogu vecno da igraju sami kada zagusti. Edvardsa nema, ali ima drugih u Moinesoti! Gde je ostatak tima Denvera? Da su zabili nesto i nesto odbranili, mozda bi i Jokic i Marej lakse igrali. "Podrazumeva" se da ih nema? E zato i ispadaju.
А

Алекса977

pre 2 meseca

Је л' то онај што га брига за кошарку и што само воли коње?

Blanco Madrina

pre 2 meseca

Jaopooooj pa sto mema spinova

50 miliona razloga

pre 2 meseca

Generalno ja bih uveo da se zadnji napad mora igra do kraja bez obzira na rezultat...
F

Fontana99

pre 2 meseca

Počeo je da se kurci kao onaj njegov debeli brat
c

cv

pre 2 meseca

ovo je vec frustracija nista drugo.
Y

Yo dorro

pre 2 meseca

Ako pogledas snimak, Jokic jeste krenuo na njega da mu objasni par stvari, ali glupi Mekdenjjels ga odmah hvata za dres, prakticno ga napada...
@

@yo

pre 2 meseca

Sta ima bilo ko bilo kome bilo sta da objasnjava??? Izgubio si sine, kraj price. Da l je dao kos ili nije "kad je sve bilo gotovo" je nebitno!!! Postoji vreme za utakmicu, to sto nabedjene glave trtljaju o nekom "nepisanom pravilu", to je cista glupost. Slabi intelekti medju sportistima, slabi medju navijacima, to je zapravo jedini problem!

FiumenBG

pre 2 meseca

popizdio onaj drugi.. a ovaj mali opusten, smeska se..
b

bolton79

pre 2 meseca

Nema sa kim da igra.
w

wtf

pre 2 meseca

kad bu se toliko trudio u odbrani prosli bi minesotu

[email protected]

pre 2 meseca

buzdovan level pro

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Jeste mekdanijels sirovina
F

Ferarista

pre 2 meseca

Poraz uvek teško pada.

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Било би лепо да је тако срчан био и кад је задњи пут играо за репрезентацију....
n

nemoć

pre 2 meseca

Ušao mu Gobert u glavu čitavu ovu seriju
C

Centrala

pre 2 meseca

Cekamo komentar vrsnog strucnjaka Alekse Jovica da izanalizira samu utakmicu.