Komentari na vest

Ništa od NBA Evrope: Realov fokus samo na Evroligi

zarko018

pre 36 minuta

evroliga i nista vise, ovo drugi ce biti cirkus.

[email protected]

pre oko 1 sat

velika je razlika u kvalitetu, veci kvalitet same igre je u Evropi. U Americi se svodi sve na fizicku snagu i dominantnost.

Милош Гроздановић

pre oko 1 sat

Bolje je sto je ovako
p

pirlac89

pre oko 2 sata

I ja imam fokus na nba