Komentari na vest

Ništa od povratka Bogdanovića u Partizan Mozzart Bet

Stojan Bušatović

pre 18 dana

Čovek još 5 godina može da mlati dobre pare, nije realno da dođe u Partizan
M

Mirko12345

pre 18 dana

nije blesav da se vrati hahah
N

Nikola27A

pre 19 dana

biće uskoro verovatno, još uvek može više da pruži

trilee93

pre 19 dana

Očekivana odluka, mnogo više zarađuje tamo, a manje igra
a

anamar09

pre 19 dana

Vratice se Bogi jadnog dana ❤️
m

mozzart50

pre 19 dana

Bogdan Bogdanovic, kapiten i covek za postovanje. Moze on jos i dace jos vise u nastavku NBA sezone.
K

Komri

pre 19 dana

da li se neko stvarno lozio? prevelika lova je tamo, pri tome on ima kvalitet za ono tamo i nekako mi je ostao nedorecen. Treba da ode u slabiji tim dobije minute i pokida a onda ga pokupi neka jaka fransiza. Mislim ima 33 godine ali moze on jos 4-5 godina igrati NBA
N

Nenko

pre 19 dana

Takoreći mlada nada i zvezda u usponu. 🤩
m

[email protected]

pre 19 dana

Vratice se jednog dana

Ranijeri

pre 19 dana

Pa realno sto da se vrati kad moze da igra jos jednu sezonu na najvisem nivou,plus bolji ugovor nego u Evropi

Marko Zigerige

pre 19 dana

Nek on potpiše u NBA pa da dobije otkaz u sred sezone i ispunjena mu je penzija i pravac Partizan!
I

Idi u Denver

pre 19 dana

Bogi pravac kod Nikole u Denver
O

Očekivano

pre 19 dana

Pa ovo se znalo još od kad
B

Bata Krstaja

pre 19 dana

Poznato je da Bogdan hoće da ostane još jednu sezonu tamo, kako bi ispunio kvotu od 10 godina boravka i time stekao neke privilegije koje se odnose na zdravstveno osiguranje. Stoga su sve ove priče oko dolaska novinarske patke.
T

Top 20

pre 19 dana

OPET ih ispalio Bogdan po 50 put za redom,isto kao i Bertans,Milutinov,Lucic,Milosavljevic..itd itd Niko ko iole valja nece da se vrati i Top 20 klub u EL.

Trifke1970

pre 19 dana

Steta nadamo se da ce da dodje pred kraj svoje karijere barem nazad
G

Gandra i sosa

pre 19 dana

A šta će nam tada? Da samo uzme pare, neke usluge dodatne i statira na terenu!?

Marko Markovic

pre 19 dana

Dzaba sve kad je sve propalo
R

Riki97

pre 19 dana

moze da odigra jos jednu ozbiljnu sezonu,pa u Partizan.

crvene beretke

pre 19 dana

dogodinee samo penziju da im uzmee

Radoman Ninkovic

pre 19 dana

Normalno da će nastaviti u NBA

Želimir Obradović Cepač

pre 19 dana

dodji u 45 majstore
a

acaze

pre 19 dana

Iskreno i sad je kasno da dolazi sa 35 godina, u padu je velikom, godinu dana nije igrao. Sledece godine imace 36,koliko moze da pomogbe. Naravno svi bi voleli zbog pune arene i zasluga, ali nemojte ocekivati neka cuda od beka sa 36 godina.

Perica Aksentijevic

pre 19 dana

Iako sam Zvezdas mnogo volim ovog igraca.Igra decko razvaljuje
O

Ostoja odlazi

pre 19 dana

Ali kad je Ostoja rekao da je u kontaktu sa njim i da se redovno čuju ja sam bio ubeđen da Bogi dolazi u Partizan :(((

Sandro Nikolovski

pre 19 dana

Odlican igrac koji bi bio znacajno pojacanje.
M

Možda ga je

pre 19 dana

Zamolio patrijarh da se ne ne deli narod.
a

ancika12

pre 19 dana

Sigurno mala lova, ali da bi znacio znacio bi mnogo
M

Milos 1970

pre 19 dana

Nikad se taj nece vratiti u Partizan,velika lova,zivi i Usa ,sta ga briga za Partizan i Srbiju....
d

dtadic12

pre 19 dana

pa realno i sto bi dolazio...
M

Mata12

pre 19 dana

steta, mnogo bi znacio u redovima partizana

Slavko Ćosić

pre 19 dana

Kako godine prolaze . Sećam se kao da je bilo juče kada mu je pok. Dule pri izlasku podario ćušku što nije poslušao šta mu je rekao da igra .
p

penzija

pre 19 dana

on nakon 10 godina dobija full nba penziji. koja moze iznositi oko 18000+ dolara mesecno, do kraja zivota. a takodje dobije premium zdravstveno osiguranje za sebe,zenu i decu u americi, sto realno kosta .....€ pa naravno da ce pre razmisljati o sebi i porodici .... ko bi od vas bacio 8 miliona dolara (samo od penzije ako bude minimalna)
U

U pravu si

pre 19 dana

što se tiče premium zdravstvenog osiguranja za sebe i celu svoju porodicu u Americi, što je samo po sebi ogromna stvar, a drugo penzija za 10god. aktivnog igranja u NBA je oko 45000 dolara mesečno i isplaćuje se od 40 gpdina do kraja života, da li bi neko bio lud da ne pokuša da iskoristi to pravo, da odigra makar i za džabe za neki tim još jednu sezonu isplati mu se...
v

voja12

pre 19 dana

kao da je i potreban...

M. K.

pre 19 dana

Normalno da ce ostati, zasto bi se odrekao novca.
D

Drug BC

pre 19 dana

Kako ste naporni, svi su veliki navijaci i svi bi igrali iz ljubavi prema Partizanu, Zvezdi, bilo kom klubu, nebitno je. Postavite samo situaciju da se radi o vasoj firmi i da vas neko tera da radite cisto iz ljubavi, ili radis negde preko i fali ti jos par meseci da bi ostvario punu penziju ali ne, vratices se u Srbiju iz ljubavi... Gospodo, shvatite, za profesionalce je to SAMO POSAO i tako i treba da bude u svakom sportu, jer ima mnogo bitnijih stvari od obicnog sporta/posla, kako god. Novca im je, kao i svima nama, nikad dosta, jer zasto da ne iskoriste sansu za zaradom koja traje nekih 10-15god? Zaradio previse para - sta je stvarno previse? Njihove potrebe, racuni i zivot su totalno drugaciji od nasih "obicnih" zivota, prema tome, malo razumevanja.
d

da ce doci

pre 19 dana

nije se nadala ni Crvenkapa

Nrconicar8

pre 19 dana

Doci ce Bogdan za godinu ili dve!
C

Ceba23

pre 19 dana

pa neka ga i ne mora
J

Jakov23

pre 19 dana

ma daaa, mora za penziju da se ima

Veljko Maricic

pre 19 dana

Steta, trebao nam je kapiten.

filipdjuk11

pre 19 dana

bogdana u nba trenutno moze samo jokic da spasi ali svakako ce igrati ili ne igrati za neki minimalac
0

011

pre 19 dana

Zbog cega je sa celavim produzen ugovor? Cime je zasluzio? Jel zato sto nijedan normalan trener nece da uzme Partizan?
D

Daren_g

pre 19 dana

Moze bogdan jos 3-4 godine da bude u nba. Glavno pitanje je da li ce i posle njih praviti razliku u evroligi

Dusica072

pre 19 dana

Eto ode i bogdanovic kod stranaca
G

GariMataGari

pre 19 dana

eto njega u decembru kada ga otpuste u nba. taman deseta godina i uslov za penziju
T

TheNenad

pre 19 dana

Pa fali mu 10. sezona u NBA da ima pravo na NBA penziju sto je bruto 200k USD godisnje... On zapravo samo treba da zapocen sezonu, posle ako bude otpusten vazi mu se to. Kad ispuni taj cilj mozda dodje u Partizan, mozda i ne, nije bitno. Bogdan je nas kako god se uzme.
D

Dulele

pre 19 dana

Zaradio je preko 50 miliona u karijeri, mozda i vise. Ako do sada nije zaradio, nece ga ni penzija spasiti. Evo ja cu mu dati deo svoje penzije ako mu zafali.
M

Makseodavde

pre 19 dana

Za tu penziju mu je dovoljna samo jedna utakmica u sledecoj sezoni.
Au. Partizan se ozbiljno pojacava
G

Gost Pec

pre 19 dana

Da se vrati u Partizan...ne dok je Ostoje na celu Partizana...upamti te to!!!
S

Saledrle

pre 19 dana

Mnogo digao nos ne mora kao takav ni da dođe imamo takvog vanju

Sterlings Braunfels

pre 19 dana

Očekivano pošto se znalo da mu treba još ta jedna sezona samo ne znam koliko je tačno da je već dogovorio saradnju sa Klipersima.

Mirko Zlatanović

pre 19 dana

treba fa se zaradi penzija
@

@@@@

pre 19 dana

Svako ko ima dve čiste u glavi je znao da se to neće desiti.
K

Klasični

pre 19 dana

Časovi ljubavi...

djordje505

pre 19 dana

Nije isao na casove ljubavi
p

pfff

pre 19 dana

Nije lud da dodje pa da ga Grobari vrijedjaju da je caci jer se vratio u svoj Partizan.
A

Aloooooooo

pre 19 dana

Ja ne znam ko pustio price za Bogdana,coveku treba jos jedna sezona da bi imao zagarantovanu penziju jer igrao 10 godina uzastopno NBA,mislim kakve su to price i pricice ,mislim svi bi mi voleli da Bogdan dodje ,ali ima i drugih stvari u zivotu.
G

Greška.

pre 19 dana

Nije ZAGARANTOVANA,nego puna penzija (100%) ,da je otišao iz Nba sada,SVEJEDNO bi dobio penziju samo ne 100%,to se dobija samo sa 10+ sezona u NBA. Velika razlika.
A

Aloooooooo

pre 19 dana

Hvala na info,moja greska upravi si.
@

@alooooo

pre 19 dana

Nisam u upravi, ja sam samo navijač.

Alex Mano

pre 19 dana

Nikad dosta para, doduse "malo" je zaradio pa mora da ostane jos 1 sezonu.

klackalica535

pre 19 dana

Za 2-3 god verovatno.
K

KO

pre 19 dana

Normalno razmišljanje ako je to zbog penzije, realno ne očekujem ni ove sezone da će se naigrati u NBA bez obzira što ga volim i poštujem kao igrača! Tako da ako se kojim slučajem vrati u Partizan 2027 sa 35 godina i 2 poslednje sezone gde neće igrati standardno ne očekujem ništa više nego da će biti samo jedan od igrača u rotaciji nikako vodeći na terenu, u svakom slučaju voleo bi da se vrati pa u kakvom god stanju bio..
b

bole78u

pre 19 dana

druze sa 35 godina Bogdan je u top 10 igraca Evrolige ako ga zdravlje posluzi naravno.. pogledaj sta Uertas radi sa preko 40 , sta je danas 35 u kosarci.. posebno za Bogdana koji zmureci moze dati 5 ovih evropskih trojki po mecu..
n

n1dza

pre 19 dana

pa znalo se da mu treba jos jedna sezona za punu NBA penziju, potpuno su smesne one price bile
i

iveljaaa

pre 19 dana

Ocekivano, ima jos sta da pokaze u nba

Alex Mano

pre 19 dana

Voleo bi da je tako ali realno mislim da nema vise sta da pokaze.