Komentari na vest
Obradović: Balša u nekim situacijama nema koncentracije, ne znamo da li će Tajrik igrati u Minhenu
Dzi
pre preko 1 godinu
Dzi
pre preko 1 godinu
sasa70
pre preko 1 godinu
Prknooo
pre preko 1 godinu
Sigurna kvota
pre preko 1 godinu
Banan
pre preko 1 godinu
Redmond
pre preko 1 godinu
Баш си објективан
pre preko 1 godinu
Blaki
pre preko 1 godinu
@Баш си објективан
pre preko 1 godinu
Grgurrr
pre preko 1 godinu
gost121212
pre preko 1 godinu
Mister Chaki
pre preko 1 godinu
Miki8787
pre preko 1 godinu
Мрцина
pre preko 1 godinu
dandalo
pre preko 1 godinu
шуми
pre preko 1 godinu
propast
pre preko 1 godinu
Slaba odbrana
pre preko 1 godinu
241Lesa
pre preko 1 godinu
Djokood23
pre preko 1 godinu
Pobeda je resenje
pre preko 1 godinu
Milos Bozic
pre preko 1 godinu
369963
pre preko 1 godinu
apsolitnihsto
pre preko 1 godinu
Sto bi rekli
pre preko 1 godinu
Sloba992
pre preko 1 godinu
Dacacar
pre preko 1 godinu
Samo lagano
pre preko 1 godinu
гале
pre preko 1 godinu
Pobeda je resenje
pre preko 1 godinu
Realan 2
pre preko 1 godinu
merllin_pfc
pre preko 1 godinu








