Komentari na vest

Ognjen Dobrić: Bilo je tenzija, loše priče, sve je vodilo ka ovome

N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

biće bolje..možda

dusann55555

pre oko 1 mesec

Neverovatno je da se Zvezda dve sezone za redom raspada nakon osvajanja kupa imali smo dva razlicita trenera druge igrace ali opet isto prosto deluje kao da smo samo klub sa gubitnickim mentalitetom i to je to nemoguce je da su samo treneri krivi za takve ishode na kraju sezone
g

grof raclipov

pre oko 1 mesec

Ja sam razočaran. Elem, krenuli smo ambiciozno i stali. Bolje da nismo ni kretali. Epilog se vidi. Možda je bolje sve počistiti. Voleo bih da je tako jednostavno. Angažovanje igrača je bilo nikakvo. Moneke je i na to ukazivao. Sada je kasno. Videćemo šta će biti. Evroliga nije za nas.
D

DDF

pre oko 1 mesec

Taj isti Moneke je prvi greska sto je doveden"cirkusant sa tik-toka",on da vredi odavno bi bio u boljem klubu,jednostavno previse igraca je dovedeno koji nisu za vrhunski rezultat u EL...trena pogledati svakog igraca sta je doneo pozitivno i koje su im mane zsdto nisu mogli da pruze vise
G

Gidu89

pre oko 1 mesec

Dobar decko,respekt stvarno...

mladen misic

pre oko 1 mesec

Trener je uvek odgovoran za rezultate

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Bice bolje kapitenu

Meda74

pre oko 1 mesec

I opet niko da kaže šta se dešava i što zvezda ovako izgleda kao tim
S

Statler

pre oko 1 mesec

Dešava se trener. Na jednoj strani imaš Penjaroju koji je očistio tim, eliminisao trule jabuke i ozbiljno ih podigao dok, s druge strane imaš Obradovića koji se načisto pogubio, uneo nemir među igrače, nekima dozvolio da rade šta hoće (Nwora), neke zakucao za klupu, deli minutažu na čudan način, ne ume da odgovori na situaciju na terenu i to je to. Nema tu velike filozofije.
Г

Голдман

pre oko 1 mesec

Нема потребе било ко шта да прича. Све се води. Потрошене паре на странце који јуре своју статистику неби ли се вратили у НБА. Пошто статистика само из Евролиге важи, остале лиге се не прате значи да их баш боли к... Грешка управе да се отараси наших играча који и кад играју испред зграде а у другој екипи неко носи дрес Партизана,има да погину да победе. Која је лепота дербија кад имаш 10 играча на терену...странци ...

Radmila Petrović

pre oko 1 mesec

sad se vidi koliko su loša ekipa!

Tubic

pre oko 1 mesec

Пеомените име у фмп железник и кренуће вас
D

DZP

pre oko 1 mesec

Probajte i vi u fudbalu, budite Teleoptik, možda osvojite neki kup Beograda...

Dušan Petrović

pre oko 1 mesec

sad se vidi koliko su loša ekipa…
D

Drhaus86

pre oko 1 mesec

svaka cast dobri sta sve trpis ove sezone

Nikola Stojanović

pre oko 1 mesec

Izgubila se zelja za pobedama kod igraca a za to su najmanje oni sami krivi

Dusan Milenkovic

pre oko 1 mesec

sad se vidi koliko su losa ekipa

ljubisa rajkovic

pre oko 1 mesec

Jedan od retkih sa obrazom i dostojan dresa. Lepo ti je trener vratio za one pobede koje si mu doneo svojim trojkama i igrom.

Batina1

pre oko 1 mesec

Svaka čast čoveku na onome što je istrpeo ove sezone. Kapiten koji ne igra ili uđe na minut-dva.

Nebojsa Antic

pre oko 1 mesec

na kraju razocaravajuca sezona steta ,mislim da ovaj tim zasluzuje daleko bolje rezultate

Nrconicar8

pre oko 1 mesec

Podrska segoju kapitenu!

Kanidja99100

pre oko 1 mesec

bravo crno beli
B

Bnm

pre oko 1 mesec

REKOH JA VAMA POSLE ONOLIKO PODSMEHA VEZANO ZA ZELJKA OBRADOVICA DA KARMA STIZE NA KRAJU SEZONE... EVO VI U POTOK, ON U PAO, PARTIZAN METLA, JEDINO JOS DA OCESLJAMO OSTOJU ZA KRAJ I TAKOO STO KAZE BATA RADASIN

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Desilo se da Obradović ne zna da deli minute

Brutal92

pre oko 1 mesec

Поштовање увек за Добрића
И

Игорка

pre oko 1 mesec

Можда је промакло или се сматра неважним у његовој изјави, да му је жао што нису обрадовали нацију?! Докле се више звездаши бусају у груди и представљају највећим Србима? Звезда има највише навијача, то није спорно, али ваљда неко ко воли Србију, навија и за Партизан, Напредак, Војводину, Радник? Спорно је то што сте преузели реторику оног коме сте погрдно скандирали, а који себе поистовећује са највећим и најзаслужнијим, и који каже да ће се у Србији лепше живети ако победи Звезда. Па где је ту памет, мој Добрићу?
J

Jovan 84

pre oko 1 mesec

Kobra limitirani Dobrić! Koje sve danas reprezentativac , nije ni cudo da smo u slobodnom padu.
D

DZP

pre oko 1 mesec

Poznaješ nekoga ko nije limitiran? zamisli, limit je neka granica... kako bi bilo da smo svi bezgranični?
n

navijač czv

pre oko 1 mesec

Dobriću svaka tebi čast mogao si da igraš petorku na OI a ovde te razni girosi i nemi posmatrači tretiraju kao skretničara slobodno idi negde gde ćeš igrati a ne da navijači moraju da skandiraju tvoje ime da bi ušao u igru jel te nemi posmatrač na svaku grešku vadi....
k

koja glupost

pre oko 1 mesec

pa juce ste najavljivali majstoricu, a sada sve je vodilo ka ovome, vidi molim te.

Sanja Cvetkovic

pre oko 1 mesec

E moj kapitenu šta se nama dešava da li je moguće da je postalo normalno
Z

ZZvezdas

pre oko 1 mesec

Krivac se mora pronaci i treba preuzeti odgovornost zbog katastrofalne sezone Zvezde.
Z

ZZvezdas

pre oko 1 mesec

Krivac se mora pronaci i trba preuzeti odgovornost zbog katastrofalne sezone Zvezde.
A

Ajmo ajde

pre oko 1 mesec

Kobra vreme ja da predjes u Partizan i da ti se vrati osmeh na lice.
C

CZV FAN

pre oko 1 mesec

Druze bez uvrede ali promeni terapiju.
Z

Zaista si isprana glava

pre oko 1 mesec

Nerealno glup komentar!
C

CZV FAN

pre oko 1 mesec

Ovo nije ni trebalo da se objavi! Aj malo realnosti! Kakav glup komentar!
k

kls i kup

pre oko 1 mesec

Apsolutno cine sezonu uspesnom uz 40 milki bacenih… ali juce hahhahahahah
D

Delije Sever.

pre oko 1 mesec

OCEKUJEMO OSTAVKU OBRADOVICA JOS KOLIKO SUTRA!

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Ako je nihe dao večeras neće ni sutra.
g

gost 123...

pre oko 1 mesec

Danas. Nema sutra.
S

Statler

pre oko 1 mesec

Ne sećam se da je on bilo gde podneo ostavku, osim u Monaku kad je prvi put došao u Zvezdu.
c

chicalozzi

pre oko 1 mesec

sampioni novembra meseca!!
K

Kecman101

pre oko 1 mesec

Jedini igrac sa one strane kome uvjek kapa dole. Reprezentativac Ognjen Dobric
N

Neverovatno

pre oko 1 mesec

A zbog čega su "navijači zvezde"ovoliko nervozni, jel malo biti 10 u Evroligi, jel kup je malo, Sta hocete,jel se ista strasno desilo pa da terate sve zive? Sta se to strasno desilo da terate upravu, Slandirate Dobricu a sta je on uradio na terenu sve ove meseci? Imate li mozak uopste?
v

vazi sasa

pre oko 1 mesec

sto nam to nisi objasnio na konferenciji, 40 miliona eura gubi od zlatibora.... saketaju se protivnici...

Veljaa13

pre oko 1 mesec

kada se stalno gomilaju tenzije i negativna atmosfera tesko je ocekivati dobar kraj

Bojan76

pre oko 1 mesec

ognjen dobric je iskreno rekao ono sto su mnogi vec osetili tokom cele sezone
Š

Šta bi ovo?

pre oko 1 mesec

A ono štosovi "Kninska kobra" i slično?
a

avax88

pre oko 1 mesec

Pa ne moze se sa celafutom nista brate moj Dobri(cu). Smena!
+

++$+$(

pre oko 1 mesec

Bravo "zvezdasi" dali ste materijala crno belim medijima da se podsmevaju zvezdi , od uprave, sase, Sportskog direktora sve ste bacili na pljuvanje umesto da dajete podrsku timu isključivo
A

Ank

pre oko 1 mesec

Zar postoje crno beli mediji u ovoj drzavi?
F

Fmp Rakitovo Jagodina

pre oko 1 mesec

Uhhh uhhhh 😭😭😭😭😭😭😭
S

Sve u svemu

pre oko 1 mesec

Raspad sistema... možda uzmete za utehu Čović ligu
Z

ZaRkOoO

pre oko 1 mesec

Pa nećete ni vi uzeti ABA ligu
m

mi je mozda necemo uzeti

pre oko 1 mesec

trenutno je imamo, ali vi je necete uzeti sigurno hahahaha