Komentari na vest
Oklahoma ne može da računa na Vilijamsa u Finiksu
k
krisone
pre 2 meseca
ne brinem se mnogo za OKC, mozda ako uspeju Sansi da im uzmu jedan mec - ovaj ili sledeci kod kuce, i u principu to ce biti too
Soy argentino 🇦🇷🇷🇸
pre 2 meseca
Неће им бити ни потребан, свакако немају шансе да узму прстен ове године.
S
Stefistef1
pre 2 meseca
Mogu oni i bez njega, nije im to veliki problem
Jovan Jovanovic
pre 2 meseca
Zasluzju buker i bruks da zakuvaju seriju
k
kurence
pre 2 meseca
oni svakako imaju 3 igraca vise na terenu u odnosu na ostale ekipe, tako da je ovo najmanji problem
Aleksandar Bezbradica
pre 2 meseca
zahuktava se u najjačoj košarkaškoj ligi .
H
Haris101
pre 2 meseca
Svaka cast momciii
P
Predrag Petrovic
pre 2 meseca
svakako ce da pobedi lagano
H
Haris101
pre 2 meseca
Svaka cast na radu i discipliniii
Jelena Radosav
pre 2 meseca
i sa njim i bez njega BO na poluvremenu ... Sve ispod 20 razlike na poluvremenu je iznenadjenje
g
guta123
pre 2 meseca
Aleksander ce sam da ih napuni
Predrag Blagojevic
pre 2 meseca
Sej ce voditi ekipu rezerve ce se dokazati vise prostora za topica on sad trlja ruke jejlen on ionako vuce povrede stalno kad svi podbace on vuce ekipu prodorima


.jpg.webp)




.jpg.webp)
