Komentari na vest

Olimpijakos oslabljen i u trećem meču finala

Marija Radulaski

pre 13 dana

Bice uzbudljivo do kraja

Dusica072

pre 19 dana

Srbija uvek pukne kad budu ka dobitku strasno

ms032

pre 20 dana

Pa dobro proci ce upala pa ce se vratiti u stroj.Sport i povrede idu u paketu .
n

nenadaleksandra

pre 20 dana

Bice ovde 3;2 za Oly

ivanara

pre 20 dana

Ovo ce biti zanimljivoo
a

avax88

pre 20 dana

Samo napred Olimpijakos! Imaju snage da dobiju ovo, cak i oslabljeni.
r

racko1234

pre 20 dana

steta je koliko ovaj sport propada, previse novca se ulaze a malo je noviteta sve jedna te ista prica sa istim timovima i istim igracima uvek

Nikolina Simic

pre 20 dana

svakako ce dobiti.. ne znam sta ljudi drugo ocekuju
X

Xrexexx

pre 20 dana

Ajmo uzet mali oly

Ognjen_Strahinjić

pre 20 dana

Svaki NBA klub bi razbio ova dva izvikana velikana sa dvadeset plus razlike. Evropska koṣ̌arka je postala matora, bezidejna i sluẓ̌i isluẓ̌enim ragama da uzmu joṣ̌ neki dolar. Rad sa mladima je nestao, jedni te isti igrači se vrte u krug. Sve se radi stihijski, nema jasnog plana. Došli su novci, ali kvaliteta nema.

Slavko Ćosić

pre 20 dana

Baš će da vidimo rasplet i sastav timova .

RodjenLoš

pre 20 dana

Olimpijakos opet oslobljen i takav će da ih zgazi
R

Realantip

pre 20 dana

Eventualna 4 utakmica!? Pa mora biti cetvrta jer je trenutno 1-1