Komentari na vest

Ošej Briset između Partizan Mozzart Beta i Makabija

Sterlings Braunfels

pre 21 minuta

Kako vam bre više ne dosadi pa do sada ste i u Zvezdu i u Partizan doveli 30 igrača smarate više sa informacijama koje nemaju blage veze sa istinom postali ste kao informer.
R

Realni navijač

pre 26 minuta

Kako bi bilo da za promenu malo prestanete da pišete feljtone o Željku i potencijalnim pojačanjima Partizana?Stvarno preterujete,vi ste za poslednjih 20 dana u Partizan doveli ili na pragu dovođenja 30 igrača.

Vladimirmali

pre 28 minuta

Molim te dodji u makabiiiii

sxomy

pre 29 minuta

Igrac za dubinu klupe, veci deo sezone Partizan igrao sa 9-10 igraca nekad i manje

misa 81

pre 33 minute

Zvezda i Partizan se bukvalno bore ko ce gore igrace da dovede,opet sa druge strane mozda ti solidni igraci u godinama imaju mirnocu i donesu nesto,do sad su bili atraktivni pogotovu u Partizanu pa nista

FC RED STAR

pre 44 minute

Molim te u Makabi,gde ćeš jod nas
h

hogije

pre oko 1 sat

Alfa Dialo obavezno a ostali mogu kako god hoće
r

rea

pre 31 minuta

Čovek potpisao za Dubai.
@

@@@@

pre oko 1 sat

Ajmo novinari mada to niste. Pitajte iz Partizana funkcionere gde su domaći igrači? Smarali ste Željka ajde sad pitajte ove što su ostali
J

Janaćko

pre 42 minute

Koji domaći igrači druže? Klinci će svi na koledže, a od Bogdanovića, Lučića i Milutinova nema ništa. Jedino ako se ima pameti da se dovedu Miletić i Dimitrijević.
m

menkopenko

pre oko 1 sat

Biraj partizan bolje
I

Idemoo

pre oko 1 sat

Do kraja dana bar jos po 4 igraca da stignu u oba kluba...Sledeca vest je za Zvezdu,da vidimo ko je na domak.
R

RAIDENN

pre oko 1 sat

Sveke godine ista situacija,razmatraju se i dovode igraci iskljucivo iz klubova iz donje dela tabele i posle se cude zasto su 10 ili 15

Nadja17

pre oko 1 sat

Njegov atleticizam, energija i iskustvo iz NBA lige bili bi veliko pojacanje za bilo koji klub

Bojan76

pre oko 1 sat

Ako je Briset zaista izbor izmedju Partizana i Makabija, onda se radi o igracu koji je veoma trazen na evropskom trzistu
b

bad

pre oko 1 sat

ajdeeeeeeeeeee?!!
m

mr.Š

pre oko 1 sat

samo zato što ga traže 17 i 18 ekipa?
V

Veljabatica

pre oko 1 sat

Zamena za Bongu ajde ajdeee
J

Jovan 84

pre oko 1 sat

Evro kup ekipa!!!!
4

4778

pre oko 1 sat

Zeli u Partizan da igra iz Ljubavi i da placa Clanarinu tako mi je rekao Vladan Tegeltija ja njemu verujem.
b

bojana23

pre oko 1 sat

nije los igrac uopsteee
Z

Zeno

pre 35 minuta

Stvarno se pretjeruje sa strancima, u martu je objavljen 20 tekstova da su potpisala ugovore 2 domaća igrača, više se to ne spominje, nema Miletić, Tanaskovića, Smailagić ni Koste Kondića. Opet će domaće prvenstvo i kup igrati kadeti i juniori.
S

Stojankamasina

pre oko 1 sat

ja ne razumem sto rade ovoi
C

Ceba23

pre oko 1 sat

Ajde ipak da dovedu njega, ZVEZDOO

1Sale11

pre oko 1 sat

Svake godine po deset novih igraca
D

Daren_g

pre oko 1 sat

Za sad nesto slabiji prelazni rok, nema cak ni najava "bombi" od strane mijailiovica
N

Ne okreći se

pre oko 1 sat

U ovakvoj situaciji jedina bomba bi bila odlazak Ostoje.
Z

Zanimljivost

pre 30 minuta

Nešto se u poslednje vreme malo više dopušta kritikovanje Mijailovića. Da li to znači da uskoro dolazi neki Ostoja 2.0?
B

Bale89

pre oko 1 sat

Los igrac,kada je koncentrisan i moze nesto da uradi ali uglavnom ga boli uvo za koasrku

Osimen99

pre oko 2 sata

Veoma iskusan igrac

Perica Aksentijevic

pre oko 2 sata

On u Partizan nikada nece doci zato sto ima mnogo jacih klubova sto ga zele
B

Bilosta1

pre oko 2 sata

Zamena za Bongu. Odlican igrac.
B

Bacoglavac

pre oko 2 sata

Јел постоји нека квота колико оваквих чланака и повезивања треба да се напише сваког лета? 90% ових на крају буду наклапања...
J

Jakov23

pre oko 2 sata

Sto njega nisu doveli ne razumem

ineska

pre oko 2 sata

sve trci pa zapinje da dodje kod nas.
S

See

pre oko 2 sata

Sta radi ovaj aprthejd, ljudi moji
r

rea

pre oko 2 sata

Aprthejd... reci mi da si glasač jedne partije, bez da mi kažeš da si glasač te partije.

Zvezdas1989

pre oko 2 sata

Umesto da ga Zvezda dovede umesto Monekea.Tata za monekea