Komentari na vest

Ostoja o Džabariju: Koštao nas je već 3.000.000, tražimo rešenje

Petar Perić

pre 7 dana

valifikacija za Ligu šampiona su 21 ili 22. jula, dok će Crvena zvezda ugostiti Larne ili Tre Fjori 28. ili 29. jula.
o

ovaj vise

pre 8 dana

ne zna sta prica, pa rekaos i da je to 2,5 miliona dolara. Otisao je na pozajmicu znaci niste ni to isplatili a sad je cifra odjednom 3 miliona dolara hahaha.

Slavko61

pre 9 dana

Ovaj ne razmišlja da ode

Ilija

pre 9 dana

Pa koliki je njegov ugovor 5.5m ili 5m

Mihajlo Milenkovic

pre 9 dana

Po meni Jabari najgore pojacanje poslednjih 5 godina. Precenje igrac.
b

balj123

pre 9 dana

Samo neka ga se resi, da mu nadjemo zamenu sto pre
G

Gost Pec

pre 9 dana

Resenje je da i ti napustis Partizan....i povedi sina menadzera....stidi se svojih lazi
8

87

pre 9 dana

Mars iz Partizana smece jedno lazljivo! Zeljko vracaj se!

catanha

pre 9 dana

Ne vraćati ga nikako, a ako već neće da se vraća staviti ga na tribine celu sezonu i nek završi karijeru
Могао си да кажеш и пет, мало је ово

Veljko Djoric

pre 9 dana

kostao vas je i nista niste napravili
B

Brale

pre 10 dana

Kazi ti nama koliko si spremio budzet za novu sezonu,sada bez Zeljka to ti nama kazi,koliki ces da prodas bez Zejlka sezonskih.
Ž

Žerac

pre 9 dana

Eto kolika je vaša ljubav prema Partizanu. Vi ste izgleda kupovali sezonske samo radi Želimira, a kako vam je on to vratio? Isprao vam je mozak kako će te se naosvajati titula i šta ste dobili? On je imao 7000 eura razloga dnevno da pušta šarene laže. Pola od vas je digla kredite da bi kupila sezonsku, a on sada ladi j..a negde na nekoj egzotičnoj destinaciji.
B

Brale

pre 9 dana

Naravno da smo kupovali zbog njega cemu problem ,vama gancima krivo sto smo mi kupovali zbog njega,e svasta sa vama .
Ž

Žerac

pre 9 dana

E moj Brale, pa nama je milo što ste kupovali karte zbog njega, metlali smo vas pred punim tribinama i gledali kako patite zajedno sa njim.
A

Aloooooooo

pre 10 dana

Sta prica ovaj limar kako moze da te kosta 3 miliona do sad,kada ga placas mesecno,pa nisi mu dao 3 miliona odmah na racun,drugo punu platu mesceno si mu placao od oktobra do februara,od marta do juna Huventud se obevezao da mu se placa pola ,a pola Partizan.
H

Ha, ha, ha...

pre 9 dana

...ti si video ugovor i znaš da je pola pola? Pa ljudi iz Huventuda su pričali kako nemaju novac da dovedu Džabalerija i da mogu eventualno da odvoje do 200k koliko me sećanje služi, ali vi grobari ste takvi, pričate o platama koje mi plaćamo a ovi vaši svi preskupi i kao plaćaju ih drugi klubovi, kako da nije...a naravno da je oko tri miliona, jer samo plata mu je 2.5 plus porez, računaj 20%, i na to kada dodate menadžera izađe preko 3m samo za ugovor i porez+ menadžer...isprani mozgu...
A

Aloooooooo

pre 9 dana

Jel si ti glup ili sta,plata mu je 208 000 mesecno,njemu se mescno ispalacuje kao i svim sportistima,pa ko ima para da mu da odmah na racun 2,5 miliona.
T

Torbicis

pre 9 dana

Kod Sredera moze sve!!!!

Slavko Filipovic

pre 10 dana

Jedino resenje je da ODES!!!

Miloš Orošić

pre 10 dana

Ostoja, najveći neprijatelj KK Partizan

Стефан Васиљевић

pre 10 dana

Misljenja sam da ce nam se problemi resiti odlaskom samoprozvanog partizanovca…
R

Ratibor

pre 10 dana

Rešenje je da napustiš klub i predaš ga nekome iz sveta kosarke a ne da nam klub vodi autolimar. Mogu i da shvatim Dzabarija, kad je čuo da igra za klub čiji je predsednik autolimar odmah je izgubio svaku motivaciju.

Aleksandar Pesic

pre 10 dana

Pod hitno se resiti tog ugovora, koji stvara opterećenje za dovođenje pojačanja
P

Pst

pre 10 dana

Odlicno, nek plate i rese to. Niko ih nije tukao po usima.
b

bad

pre 10 dana

ništa nebrini sredjeno ti je to,imaš još nešto,neku želju možda?
Гледао сам га, и у Хувентуду делује онако, ништа спец.

Nikola Veljković

pre 10 dana

kaže manje uspešne, strašno
N

Nenad Petrovic

pre 10 dana

... Svasta se desava...
O

Od te price da se Ostoja ne javlja na telefon

pre 10 dana

Kostao je nas gradjane 3 miliona, a vi se igrate kosarke dok trosite drzavne pare. Slupali 30 miliona ove godine i zavrsili sezonu bez trofeja.
I

Inflacija bato

pre 10 dana

Nekad bilo 2,5 miliona dolara, sada je 3 miliona evra. Uskoro će biti "Kukuu ne možemo nikoga da dovedemo, zaključao nam Džabula 10 miliona!"
m

milos987

pre 10 dana

Prava sitnica samo 3 miliona do sad
D

Dokle bre mocarte :(

pre 10 dana

Opet mi ne puštate komentare. Dobro, svaka peta vest i može da se bocne Ostoja, al uvek onako izokola
P

Papu Gomez

pre 10 dana

Проиграо у Шпанији, тешко
D

Drobilica kicme

pre 10 dana

Ostoja napusti Partizan,nisi pozeljan u njemu.
h

hmm sta u tom slucaju

pre 10 dana

Ako mu isplatite ugovor do kraja, sta li cete slagati da te zaradili 700.000?

Драгана Косић Ех Јовић

pre 10 dana

Jeste bio promašaj, ali on je jdini bio ime,

Bibras Natho

pre 10 dana

Koliko si ti nas koštao? Gde su domaći igrači? Zašto se dovode prosečni evroligaški igrači(Hayes,Willis)????
p

pfff

pre 10 dana

Pitaj Zeljka za domace igrace.
Ф

Фикус

pre 10 dana

Остоја, кошташ нас и ти јако пуно и могао би и ти одговорност да прихватиш!!!
A

Australija

pre 10 dana

Ne branim ga, ali njegovo je da obezbijedi pare. Preko 20 miliona obezbijedjeno, ostalo ostaje na sportskom sektoru ili kako Zeljko onomad rece "prezadovoljan politikom kluba, finansijama i sistemom".
@

@Australija

pre 10 dana

Nađi mi gde je Željko ovo rekao i bićeš i ti prezadovoljan finansijama 🤣
P

Pohvale

pre 10 dana

@@Australija Sta ima da trazi covek gde je doticni izjavio kada znamo da jeste. Doslovce je rekao "zahvaljujem se predsedniku Mijailovicu koji nam je omogucio da ponovo formiramo ekipu koja ce biti konkurentna u EL". Jel si vec zaboravio da je do zadnjeg dana hvalio tog Ostoju na sva usta?
T

Torbicis

pre 10 dana

Do povrede Karlika Partizan je imao 3: 2 u Evroligi,da se to nije desilo i da je Parker doneo ono zbog cega ga je Zoc doveo,a doneo bi uz malo strpljenja,Partizan bi bio masina za mlevenje mesa!!!I naravno da ce dovesti Parkera,ne mislis da je trebao Lovernja? Parker bi i ove sezone bio najvexe pojacanje!!!
O

Ok

pre 10 dana

Kad bi baba imala ono bila bi deda.
b

bad

pre 10 dana

da,najveće novčano pojačanje od 3 miliona....sve dok tako slepo verujete u nešto što je laž,iluzija, biće vam ovako najbolje 0 trofeja ali ipa razlog za slavlje sada je bitnija pobeda od tih trofeja,o el neću ništa želimir je rekao da tabela el valjda nešto govori a šta vama govori zadnje tri godine??!

Meda74

pre 10 dana

Baš se ti sekiraš za klub.
M

Mihajlo3

pre 10 dana

najtezi promasaj u srpskoj košarci
D

Dragojlo

pre 10 dana

Kada je to Džabari igrao u nekom srpskom klubu?

zeljko markovic

pre 10 dana

Mogao bi malo da odeš iz Partizana.Nek dodje neko drugi.Ima igrača iz 92 koji bi došli u klub,bivši sportisti,koji vole Partizan..
N

Natalii29

pre 10 dana

tu ima mnofo problema ali ne prica se o tome
D

Dobro nije loše

pre 10 dana

Mada može i bolje ali nije loše
V

Vazura 2

pre 10 dana

" Kako Vazuru nije sramota da ostane u klubu kada ga očigledno niko ne želi " Izjavio 2024 godine Ostoja. Zvuči poznato!?
F

Fanste933

pre 10 dana

pa videcemo posle kako ce se odvijati sve
M

Mikula

pre 10 dana

Pa Zoc ga doveo, sta je kriv Ostoja?
p

paki460

pre 10 dana

Najbolje resenje bi bio Luvavu Kabaro, al tesko da bi pristali za 3 miliona da ga prodaju. Covek je imao perfektnu sezonu, jedan od najboljih na poziciji 3-4
L

Luvavu...

pre 9 dana

...je pozicija 3/2, nikako 3/4...malo osnovnog znanja ne bi škodilo...
m

maaajde

pre 10 dana

Ostoja jaci od svih navijaca partizana zajedno,covek je superheroj realno,ne mogu mu nista...
T

Torbicis

pre 10 dana

Neka dodje u halu super heroj!!! Neko dolazi u Ns a neko u Arenu,takav ti je zivot tvojih super heroja!!!
V

Vana03obr

pre 10 dana

Za te pare mogao je da nadje resenje.
B

Budimo Realni

pre 10 dana

Parkera kao najveći promašaj i trošak Partizana doveo je lično na njegovo insistiranje Željko Obradović!!!
e

elmatadorrr

pre 10 dana

Samo laze laze i maze

dusann55555

pre 10 dana

Dzabari je jedan od najvecih promasaja Partizana ikada ako uzmemo u obzir koliko je placen
R

Rale72

pre 10 dana

Kako dodje do cifre od 3 mil. kad je za godinu 2.5 a Juventud ga je placao 4-5 mjeseci
g

gosteee

pre 10 dana

sigurno mu dali jos malo dzeparca za izlet u spaniju... ostoja gospodin 🤣
N

Neto i bruto

pre 10 dana

Nije isto kad plaćaš porez / osiguranja i doprinose
j

jeste

pre 10 dana

A jer stvarno mislis da mu je jedan huventud placao celu tu astronomsku platu i za el? Mozes ti da verujes i u deda mraza jer si ga video u treznom centru!
@

@jeste

pre 10 dana

Znači plata mu je bila 2 i po miliona, ali je onda otišao u Huventud i sada mu je plata 3 miliona i sve to plaća Partizan. Iskreno, Deda Mraz mi zvuči kao verovatnija opcija
@

@Neto i bruto

pre 10 dana

Da, obično se plate sportista navode u neto iznosu, a onda na to idu porezi, zdravstveno, penzioni fondovi, gorivo i topli obroci. Novinari vole da umanjuju, opšte poznata činjenica 😂
p

pikolo24

pre 10 dana

Ostavka je jedino resenje
T

Te er

pre 10 dana

Kako si odluĉio da se igra u ratnoj zoni finale ? Znači kolika je cifra u pitanju ? Branio sam te,ali pisle roga nikada

vladan03082018

pre 10 dana

Ostoja treba da podnese ostavku, nema pojma
K

Krah sezonee

pre 10 dana

Nula trofeja. 15o mesto. Oteran Željko
O

Ostoja šta bi

pre 10 dana

Ističe mandat i slične priče?
m

munjadj.

pre 10 dana

ostoja treba da da ostavku
P

Peroslav

pre 10 dana

Definitivno mora se naci resenje iz ove krizne situacije olako je doslo do potpisivanja ugovora greska velika

milkica12

pre 10 dana

Kad bi se ti ostoja pomerio sve bi bilo dobro
Najveci finansijski promasaj ikada na balkanu.

Miloš (Мишке)

pre 10 dana

i sta sad, nikome nista a procerdali 3 m eura. Mogli su da zadrze Bongu s tim parama jos dve sezone. Nalazite igrace koji ce da se bore za tim a ne samo da primaju plate pa sta urade.
N

NikolaKs87

pre 10 dana

Kako moze vise od 3m, kad je skoro pricao da mu je plata 2.5 i jos otisao par meseci ranije u Huventud, koji mu je placao odredjeni deo plate - Kojom racunicom onda preko 3 Miliona?
Z

ZV

pre 10 dana

Baš to,svaki intervju podiže cifru....na kraju će biti 5,5 i on i Džabula će da se istale za to...
N

Nenad B.

pre 10 dana

Još kaže 3 miliona eura, a plata mu 2,5 miliona dolara, na stranu to što je deo plate plaćao Huventud. Kakav manipulator?
U

Uhvacen u lazi

pre 10 dana

Zbog ovakvih lazi u kojima je uhvacen svaki put kada je otvorio usta Ostoja mora da ide iz Partizana. Spisak lazi je predugacak.
U pravoj sredini,uredjenom klubu i drzavi odavno bi podneo ostavku.
П

Па...

pre 10 dana

...не знам шта бих да Остоја оде из Партизана, а да председник буде Желимир. Буквално бисмо брисали патос са Партизаном и вратили га у другу лигу. Добро решење за брисање патоса би био и Даниловић, али и неко млађи као Новица, Мачван, Саша Павловић и слични.
m

milan.gudovic

pre 10 dana

Kako je to lepo... dodjes i kazes da si ostetio nesto za 3 milke na godisnjem nivou i nikom nista.... Samo u Srbiji...
T

Tumacenje

pre 10 dana

Nije on to rekao, nisi dobro protumacio. Rekao je ako bas hoces direktno, da je insistiranje bivseg trenera da se po svaku cenu dovede Parker kostalo Partizan do sada 3.000.000 evra.
S

Small Owl

pre 10 dana

Ovo onaj što ne smije doći u Arenu kad igra Partizan (ne gleda utakmice svog kluba) ali ne smatra to za problematično i ne podnosi ostavku? Bruka i sramota.

Steksus123

pre 10 dana

Ne sme da dodje jer pljujete čoveka koji nam je sve ovo omogucio, do skoro nam igrao Vrabac a Evroligu smo mogli da sanjamo i ovakve igrače... Ne, vi velicate Zelimira koji nas je ukanalio, menjao ceo tim, dovodio sto je hteo, i opet nista, jos na uvalio 2 najskuplja igrača Parkera i Miltona, Ostoja je kriv sto ga ranije nije otpustio nego ga je postovao. A ja da sam na Ostojinom mestu bih otiso iz kluba i posle bi videli Evroligu al samo preko Zvezde

Sterlings Braunfels

pre 10 dana

Steksus Pitaj Ostoju što ne objavi da su 6 člana upravnog odbora koji su došli zbog Željka i davali veliku finansijsku podršku isto otišli kad i Željko i da ni trećina navijača neće da kupi sezonske što su kupovali do sada da će budžet biti možda i do 50% manji Ostoja je puko nema više šta da traži u Partizan.
N

Nenad B.

pre 10 dana

@Steksus 123; A inače smo se sa Ostojom pre Željkovog dolaska nagledali utakmica u EL???
F

Fudbalista

pre 10 dana

Ne volim ovog liga, deluje ljigavo, preljigavo. Koliko ga ne volim toliko i ne mogu da mu sporim da je u njegovo vreme Partizan uspeo da se izvuče iz krize u koju ćemo ga, po svemu sudeći, mi sami ponovo vratiti. Za one koji ne umeju da čitaju, ne, ne branim time ovog ljigavog i prepredenog biznismena. Branim naš Partizan od nas i od njega.

kiboooo

pre 10 dana

Ostoja ostani...
M

Monstrum

pre 10 dana

Čekamo te u oktobru u "Areni" da ti kažemo šta mislimo...msm, ako budeš smeo da dođeš...

Jana1211

pre 10 dana

OSTOJA ODLAZI UNISTIO SI NAS

Steksus123

pre 10 dana

Najbolje Vrabac da ti igra i Evroligu da gledamo na tv-u
G

Goranče Odalović

pre 10 dana

Pratim svaku Ostojinu reč i čini mi se da krivca za stanje sa Dzabarijem prebacuje na Željka jer kaže da gledaju da reše probleme koje su nasledili i dodao je-napravili,čisto da zabašuri prvu misao o nasledstvu!Ostoja sto ne dodjes u Arenu?Čekamo te Ostoja krajem septembra.Grobari Velika Plana!
N

Nenad B.

pre 10 dana

Nasledio, kao da je došao u klub pre 2 meseca a ne pre 9 godina, kakav manipulator?
K

Ko-kosarka

pre 10 dana

Do kada vazi tvoj ugovor? Kada cemo tebe da se resimo?

chicharito9800

pre 10 dana

DOK GLAVNI SEF IMA UGOVOR, VAZI I NJEGOV DO TADA...
g

gon

pre 10 dana

prosto i jednostavno dzabula, ako ne zelis da se vratis raskini ugovor i potrazi novi angazman!

Slavko Ćosić

pre 10 dana

Eh da je samo Parker problem . Mnogo većih problema ima tu . previše stranaca a svoje dobre igraće prodadoše . Primer je Aleksa .
o

obicancovek

pre 10 dana

Spas za Partizan je odlazak Ostoje a za njim i Penaroye. To ako se ne desi sledi propast.
S

Sta treba

pre 10 dana

A ako zelimo da izbegnemo propast sta treba da uradimo? Verovatno da se vrati Zeljko, posto vidim da oni koji pljuju predsednika kluba Ostoju i nasu legendu Paspalja uglavnom suze rone za Zeljkom, ne zeleci realno da pogledaju ostvarene rezultate bivseg trenera i ignorisuci cinjenicu da je do same ostavke tog istog Ostoju dizao u nebesa.
o

obicancovek

pre 10 dana

kakvi su sad rezultati? nikakvi
n

n1dza

pre 10 dana

prica da je proigrao u Huventudu je smesna... Naravno da je bio bolji nego u Partizanu al suv prosek i nista vise od toga
B

Blaki

pre 10 dana

Ma šta je 3 miliona za takvog biznismena.
i

ivi

pre 10 dana

Ti si prolazan mi ostajemo uvek uz nas Partizan JUZNA TRIBINA
n

nica25

pre 10 dana

treba da ode mozda,izgleda da nema nista od njega
J

Jova2000

pre 10 dana

Navodno je Parker proigrao u Huventudu. To nije tacno. Gledao sam ga u Huventudu, igra isto kao kod nas. Cim primi loptu odmah je baca na kos to je sve, igrac manje u odbrani, spor, trom. To sto je ubacio neki kos vise na par zadnjih utakmica, ne znaci da se popravio

Emilija Emilijaaa

pre 10 dana

Treba da ode nema nista od njega
M

Markan321

pre 10 dana

Kad ce Ostoja da ode

chicharito9800

pre 10 dana

IL DA DODJE U ARENU?? 🤣
L

LaMonf92

pre 10 dana

Da li moze neko da pita gospodina predsednika kako moze sad ugovor za trenera na vise godina nego sto je njemu mandata a Zeljku nije moglo jer navodno ističe mu mandat.
P

Pa ti vidi

pre 10 dana

Ostoja je sad doživotni predsednik. Izglasano.
O

Objasnjenje

pre 10 dana

Vrati izjavu pa procitaj lepo celu ali sa razumevanjem, a ne samo pola izjave. Receno je da obzirom da Zeljko trazi odredjene garancije finansijske prirode ne moze da mu ponudi ugovor za period kada eventualno nece biti predsednik i nece moci da mu to garantuje. Sada, da li je to manipulacija, ja mislim da jeste ali je tako rekao, a potpisnik ugovora se nije pobunio i rekao mu, ajde covece sta bulaznis.