Komentari na vest

Ovi Niksi imaju šampionsko srce: Gubili 13 razlike pa napravili brejk, Branson igra kao MVP

S

Spasovski92

pre 19 dana

Bice ovo zanimljivo finale ,konacno lepu kosarku da gledamo

Aleks2001

pre 19 dana

Niksi veliku srecu i dobrog igraca pre svega jalen branson uvek je tu kad treba kao sinoc u poslednjoj cetvrtini

Furtula

pre 20 dana

Samo da se brunson nije povredio

nenanena2

pre 20 dana

Osvaja San Antonio, bolji su sastav i to će pokazati u preostalim mečevima serije.

ljubisa rajkovic

pre 20 dana

Za samu ligu i njenu gledanost je bolje da Niksi osvoje. Ako gledamo novinarski narativ koji bi se pokrenuo u slučaju da Sparsi osvoje, onda oni. Sve zavisi u kom pravcu liga želi da ide. Takvo će i suđenje biti u finalu.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 20 dana

Овај први меч много обећава. Сан Антонио прокоцкао лепу предност, али по мени су јачи од Њујорка. Биће занимљива борба за прстен па нека бољи победи.

Dakara

pre 20 dana

I pored ovog brejka Niksa na početku serije, Spursi imaju kompletniji sastav za osvajanje prstena. Duža klupa i mladost će prevagnuti na stranu SAS.
A

Ajmo "Mamuze"

pre 20 dana

Mislim da su NYK iskusniji, da im je više igrača u "najboljim godinama", a i odigrali su znatno manje mečeva u ovom plejofu od SAS.
k

krisone

pre 20 dana

ako ste zaboravili Branson je najbolji clutch player.

Slobodan Milojkovic

pre 20 dana

Pa nije lako posle 7 teskih utakmica, odigrati protiv tima koji je odmarao...ali bice neizvesno do kraja...

Lalala

pre 20 dana

Sta kaze Drejmond Grin..
Dobri su, osvojiće ove godine

Valentina Kolar

pre 20 dana

Ne bih ja tako brzo otpisala sparse

Ilija

pre 20 dana

Samo da dobiju još jednu i da završe seriju sa 4:0 ili 4:1

Aleksandar Bezbradica

pre 20 dana

Njujork Niksi grickaju Sam Antonio polako do titule NBA za 2026.g. Nema Predaje

Nikola Malešić

pre 20 dana

Sparsi pobedjuju
Z

Zera666

pre 20 dana

Tek je prva utakmica okrece san antonio lagano
O

Opet bez prenosa

pre 20 dana

Smece zvano arena sport!!!

Nedeljkoo Subotic

pre 20 dana

Ne znam da li misliš na to što ne prenose finale, ali nigdje u svjetu nema prenosa, Amazon je otkupio prava i samo oni prenose.Bice danas u snimku prenos.Ali da su iz mnogih drugih razloga smećari to stoji...

Nedeljkoo Subotic

pre 20 dana

Koliko sam se radovao ovoj seriji i samom finalu da bi nakon sinošnje vjesti sve palo u vodu, iako ih nije prenosio Edin je bio sinonim za kosarku ne samo na Areni nego na ovim prostorima.Nista vise neće biti isto
Колико намештена лига, и све намештају не би ли вратили гледаност. Те флопови, судије, невероватна серија, скупе карте бла бла трућ. А утакмице негледљиве до зла Бога. Алба - Асвел бих пре гледао уживо него овај циркус
Z

Zbaj

pre 20 dana

Bitno da je OKC, najantipaticnija ekipa u NBA ikad ispala, a u finalu ne znam ako budem gledao mec za koga bih navijao, gotivne su obije ekipe :D

bet366.dx.am

pre 20 dana

Niksi osvajaju NBA. Žii bili pa videli.
L

LačaMati25

pre 20 dana

Kada Spursi dobiju, odmah se hampa digne, svi pišu, guraju ih. Sad kad ih Niksi odradiše lagano u gostima, nisam možda jednom naletio na vijest. Kakvo licemjerje, je*o ih Vembi glistavi. Još povrijediše Bransona, da se olakša eventualni povratak
m

majster

pre 20 dana

Odigrali su dobri Niksi, ali mislim da Sparsi uzimaju titulu

Stefannnbgd

pre 20 dana

Brandon zasluzuje bar da bude(da je bio)u trci za mvp nagradu sjajaj igrac.

Milijana Ilic

pre 20 dana

Teska serija Spursa protiv Oklahome ce izgleda biti presudna u korist Niksa
L

Lord Commander

pre 20 dana

Šampionski pehar je na sredini terena, ne prsten. I nadam se da će i jedno i drugo na kraju da pripadne Niksima. Let s go Knicks!!!
n

nadrealnon

pre 20 dana

Svi oni koji nisu gledali ovaj mec, a tvrde da se u NBA ne igra odbrana, samo bih ih zamolio da pogledaju mec, jave se ovde da vidimo sta imaju da kazu...hahahhahah....Ja cu reci, sampion Evrope OLY sinoc ne bi prosao 60 poena na ovu odbranu, eto toliko!!!Paklen mec, odbrana vanvremenska, i Nju Jork koji se ne sali i ide po titulu,a ako je uzme bukvalno se otvara jezgro, i Bronson pije lavu iz jezgra zemlje!!!Pa oni su sinoc imali makar 1000 ljudi na tribinama koji su haos pravili i bili buicniji od 19 000 navijaca San Antonija!!! Neverovatno je da ovako mocna i pracena fransiza je toliko neuspesna kroz istoriju...Zaista Neverovatno.
r

radivoj123

pre 20 dana

Navijao sam za Nikse.Svaka cast ali ovo je tek prvi korak.Bice uzbudljivo,verovatno ce pobednik biti odlucen u sedmoj utakmici.
d

dokile

pre 20 dana

Tek je odigrana prva utakmica plei-offa,ima jos da se igra...

Zivot je igra

pre 20 dana

Izbusi 1...ma ajde
T

Trololo

pre 20 dana

Ajmo Niksi! Bas nekako gotivna ekipa, zasluzili su da osvoje!

Zivot je igra

pre 20 dana

Kapa dole Niksi !

Zivot je igra

pre 20 dana

Bravo za Nikse realno.!!!

Zivot je igra

pre 20 dana

tako rade sampioni
M

Marko206

pre 20 dana

Svakako mi draze da osvoje oni nego Vembi, sledece sezone Jokic tesko da bi bio mvp pored njega.
D

Deki maky

pre 20 dana

Sjajan meč,i jedni i drugi,presudio inat Bransona,neverovatno da u orvoj četvrtini ima nekoliko promašenih otvorenih šuteva,bude i povređen ,zbog kolena,ali inda vaskrsne i opet bude najbolji.KAT definitivno moze protiv Vembija,i Niksi iz nekog razloga mnogo veće imaju šanse protiv SAS nego da je bila OKC..Kod SAS je Fox razočaravo,promašivao,Wasela nije bilo,previše su se oslonili na Wembija,kom KAT nikako ne odg.što zbog težine,što zbog pokretljivosti...ali tek je počelo..odličan basket gledamo..

ivanasud

pre 20 dana

Ovaj Nba domaci teren nema nikakvu prednost

Veljara4

pre 20 dana

Eeee kad bi Jokic imao sudjenje makar kao Vembi..
k

kurence

pre 20 dana

bice veoma zanimljiva serija, mozda cak i 7 utakmica, blaga prednost ide niksima

patr0_

pre 20 dana

Tek smo poceli, ne ocekujem da ce Spursi podbaciti
P

Predikat

pre 20 dana

wembi ne bi majci dao loptu, kao na skolskom igralistu

MiraGajic91

pre 20 dana

Branson igra plej-of života, biće ovo zanimljivo finale.
n

nadrealnoo

pre 20 dana

Mnogi strucnjaci su otpisali Nju Jork ,kao da tamo igraju neka deca, a ne da je to jedna ozbiljna prekaljena ekipa, koja je u stanju da pobedi svakog. Velika sansa za Nju Jork je naredni Mec. Pobede li to, ima da se srusi Medison!!!

Uskekruske

pre 20 dana

Svaka čast momci
Igraće se ovde sedam mečeva.
r

rea

pre 20 dana

Nikakav umor nije opravdanje, na +12 su imali 4-5 napada da ih dokusure i te napade su završavali tako što su Kesl, Šampeni i Foks šutirali totalno nerezonske trojke, umesto da su spuštali pod koš i time podigli utakmicu na 20 razlike.
I

IdemoMalenaNBA

pre 20 dana

Ocekivana pobeda, kao sto je najavljeno pre par dana. Ako se bude gledala marketinska strana ide 4:2 a realnost je 4;0 kako su se namestili Niksi.. Sa ovako ocajno suterskom veceri brejknuti Sparse nije mala stvar.

Nemanja Milijanovic

pre 20 dana

Nekako mi OKC nije toliko draga, pa mi ne bitnije da oni nisu u finalu, nego ko će da pobedi zaista.

Vlada81pfc

pre 20 dana

Osvaja to San Antonio iako su izgubili prvu utakmicu
8

8

pre 20 dana

Da li neko zna zašto nema prenosa na Areni