Komentari na vest

Pametno, ne bučno: Važno leto pred Lejkersima

M

Mirkop60

pre 14 dana

Doncic je kralj . ON JE TU CENTAR SVEGA!
P

PZ 1982

pre 16 dana

Mora Dzejms da ode i tako oslo oslebode preko 50 miliona
m

majster

pre 16 dana

Mozda je najbolje da Lebron Dzejms ode, ali to mnogo utice i na marketing

Ilija

pre 16 dana

Samo da ode LeBron i biće kandidati za titulu
b

biniccki

pre 16 dana

Biće Dončić MVP, pre ili kasnije.
M

Mile 1

pre 16 dana

Kosarka nije individualni sport,vec kolektivni,svaka ekipa u NBA od kada pratim,a pratim od 1996,nije uspela da uzme prsten ako ima jednog vrhunsko igraca u ovom slucaju Luka,ostali su prosek ili ispod proseka.

Kurcslus

pre 16 dana

Nece Doncic osvojiti NBA titulu sve dok se tim bude gradio samo oko njega.

patr0_

pre 16 dana

Jedan centar bi im dobro dosao, npr Vucevic
P

Predikat

pre 16 dana

luka mora da ode pod hitno to je imperativ
m

menkopenko

pre 16 dana

Luka je važan igrač.
m

menkopenko

pre 16 dana

Luka car, važan igrač.
m

maksaa444

pre 16 dana

luka da nije bio povredjen bili bi bas tvrd orah

Sele Fejzic

pre 16 dana

bravo pametno svaka cast ...

Dragan Peric

pre 16 dana

Vracaju se oni sigurno, uvek su tu..
E

Ej

pre 16 dana

Trejd luka tejtum bi bilo vrh...