Komentari na vest
Pametno, ne bučno: Važno leto pred Lejkersima
M
Mirkop60
pre 14 dana
Doncic je kralj .
ON JE TU CENTAR SVEGA!
P
PZ 1982
pre 16 dana
Mora Dzejms da ode i tako oslo oslebode preko 50 miliona
m
majster
pre 16 dana
Mozda je najbolje da Lebron Dzejms ode, ali to mnogo utice i na marketing
Ilija
pre 16 dana
Samo da ode LeBron i biće kandidati za titulu
b
biniccki
pre 16 dana
Biće Dončić MVP, pre ili kasnije.
M
Mile 1
pre 16 dana
Kosarka nije individualni sport,vec kolektivni,svaka ekipa u NBA od kada pratim,a pratim od 1996,nije uspela da uzme prsten ako ima jednog vrhunsko igraca u ovom slucaju Luka,ostali su prosek ili ispod proseka.
Kurcslus
pre 16 dana
Nece Doncic osvojiti NBA titulu sve dok se tim bude gradio samo oko njega.
patr0_
pre 16 dana
Jedan centar bi im dobro dosao, npr Vucevic
P
Predikat
pre 16 dana
luka mora da ode pod hitno to je imperativ
m
menkopenko
pre 16 dana
Luka je važan igrač.
m
menkopenko
pre 16 dana
Luka car, važan igrač.
m
maksaa444
pre 16 dana
luka da nije bio povredjen bili bi bas tvrd orah
Sele Fejzic
pre 16 dana
bravo pametno svaka cast ...
Dragan Peric
pre 16 dana
Vracaju se oni sigurno, uvek su tu..
E
Ej
pre 16 dana
Trejd luka tejtum bi bilo vrh...








