Komentari na vest

Panatin kapitalac: Za Badija 6.000.000 evra

O

Ok

pre oko 5 sati

Dzaba novci. Karma je cudo. Izabrali su pogresnog coveka za bacanje para. Losa karma zbog podcenjivanja svog naroda. Neke je napravio budalama. Cetiri godine muze bez rezultata i vredjanje inteligencije drugih.
k

kikica1971

pre oko 5 sati

Odlicnu sezonu je imao sad je doslo vreme sa se naplati

Radoman Ninkovic

pre oko 10 sati

Dobar trener,top vlasnik...keš je tu i krećemo
J

Jasna12J

pre oko 11 sati

I treba da naplati dobru sezonu

Марјан Симоновић

pre oko 12 sati

Sve vise pare u evropskoj kosarci, stizemo polako NBA, zato se oni plase, i oce njihovu ligu u evropi

Zika Zika

pre oko 12 sati

dobar potpis...

Sloba

pre oko 12 sati

odlican igrac kosarke
F

Fanste933

pre oko 13 sati

zanimnljiva priča je sa njima
V

Vlada9111

pre oko 13 sati

Zasto mu i Lebrona ne dovedete?
t

tiesto

pre oko 13 sati

I onda ce neko da kaze za Obrdovica da je veliki trener, ovo je radio u svakom klubu, sve najbolji igraci UVEK
N

Natalii29

pre oko 13 sati

lepo skupljaju, dobar tim ce biti

Mmrvic

pre oko 14 sati

Samo da Zeljko uzme jos neku titulu,a 6000000 ako vredi ispatice brzo
J

Jole 39

pre oko 14 sati

Kakvi kompkleksi malih ljudi iz zeleznika na svaku vest o Zeljku i Panati. Hoce to kada su ti najvece legende kluba djuka bizon, bivsi muz gice trzan i zvaljo.

zoran radulovic

pre oko 12 sati

A vas gazda ne liže dupe?
M

Mile g

pre oko 14 sati

Kako placu ove delije iz parka. Ko da ce im od dnevnica uzeti... Jedvs cekam da Zeljko uzme ako Bog da jos minimalno tri, cetiri titule da ovi u potpunosti poctkaju.

Harley Davidson

pre oko 14 sati

A jedino ćeš ti crći! Nula trofeja, a desetine miliona sprcano u vas zahvaljujući Željku, a onda pobegao glavom bez obzira! 😆
D

DraganKojic

pre oko 13 sati

Hahaha a grobari iz vlade ne mogu da osvoje trofej pa sad hoce da se okite trofejima panate
p

propascw

pre oko 14 sati

Propasce kao i Sorts
R

RendiOrton13

pre oko 14 sati

Mačka u džaku klasična. Mogao bi biti dobar, ali i ne mora da znači

Slavko61

pre oko 14 sati

I treba da naplati dobru sezonu

Ivan L

pre oko 14 sati

Zna se gde dolazi Zelimir. Tamo gde se ostvare uslovi da ima najveci budzet i dovede najbolje dostupne igrace, koje niko drugi ne moze da plati.

Мирослав

pre oko 14 sati

Dosao Obradović,daj budžet od 70 miliona
i

iz ugla

pre oko 14 sati

to je budzet dok sezone ne pocne, posle toga moze lagano i 80 da prebaci!
N

Nemanjasabac

pre oko 14 sati

A sta je za njega 6 milki, on ce sad dati sve sto ima samo da skine olimpijakos sa trona