Komentari na vest

Parker opustio ruku: Asvel završava Nilikinu i Luvavua

M

Mihajlo3

pre oko 1 mesec

jak tim pravi asvel za sledecu godinu, imaju potencijala
s

sinisama

pre oko 1 mesec

Luvavu I Francisco su Asvelu! Sad je I definitivno, Asvel je novi Monako. Toni Parker pravi novi tim
S

Slava222

pre oko 1 mesec

Asvel za sledecu sezonu, bice nesto
b

bojana23

pre oko 1 mesec

Luvavu nema kvalitet nikakav

Slavko61

pre oko 1 mesec

Na vreme se pojačavaju za razliku od nekih
P

Pa šta?!

pre oko 1 mesec

Partizan je sa sedmog mesta aba lige dobio 50M€ budžet i evropu da igra, tako da je ASVEL smešan i dalje.
P

PAOKara

pre oko 1 mesec

Ma vi sirotinja od uvek.Iskesirac Divcu 600 hiljada dolara za 3 utakmice,a ovamo kukas na Partizan i Vujanica.I svake godine godine vise dajete na plate igraca,ali Evropa laze...

alexandar1987

pre oko 1 mesec

Pokušao sam nešto da napišem al nikako da potrefim prezimena igrača pa sam odustao. sportski pozdrav

Ilija

pre oko 1 mesec

Da neće i oni da povećaju budzet na 50+m
Z

ZV

pre oko 1 mesec

Kad drugi bili treneri, nema love žimiti, a i da imam odakle mi? Kad on trener, sipaj i ne pitaj.

cima88

pre oko 1 mesec

Prošle sezone je bio jedan od boljih

Umo Bolnik

pre oko 1 mesec

Sad ce Tegi da kuka i place naredna 3 dana. Bas ti lepo stoje suze ali nemoj plakati...
N

Nemanja Lazić

pre oko 1 mesec

Od Nilikine i nema neke velike koristi

wizard 1987

pre oko 1 mesec

ovaj Luvavu nije normalan....sve neke luzerske rimove bira...kako ga ne povucu trofeji pa da.zaigra za neki jak klub
D

Djoora

pre oko 1 mesec

Nema on kvalitet za bolje klubove
r

rea

pre oko 1 mesec

Pa možda zato što je svestan da nema kvalitet da pomogne boljem timu, pa ide tamo gde će moći da divlja, pa da zabada neke solidne ugovore po osrednjim ekipama.
D

Deportivo

pre oko 1 mesec

Igrao je za Armani,tih godina legitimnog pretendenta za F4.I sta se desilo? Sveli su mu ulogu na fizikalca,tj Armanijevog Branka Lazića.Mislim da baš zato sada i bira te manje klubove dje ce biti vodja.Bio bi savrsena zamena za Nvoru u Zvezdi ako resi da ipak ne ode u Asvel
R

Riki97

pre oko 1 mesec

Dobra pojacanja za Asvel za narednu sezonu.
N

NOVI-STARI FORMAT

pre oko 1 mesec

CSKA i Lotomatika- IN, dubai i hapoel- OUT Alba, Zenit, besiktas i PAOK- IN ~ 20+4 = 24 CSKA, Zenit, makabi, zalgiris, fener, efes, besiktas pao, olimpijakos, PAOK, PARTIZAN, fmp Olimpija, Virtus, Roma (Lotomatika), real, barselona, baskonija, valensija, asvel, monako, pariz, Alba, bajern Mozda pariz da izadje, a neko drugi da udje? I oni su takodje vestacki klub.
к

кикоман

pre oko 1 mesec

кад кажеш вештачки клуб, на шта тачно мислиш? на клуб који није настао природним путем?
r

rea

pre oko 1 mesec

@NOVI-STARI FORMAT, zbog čega je to Hapoel veštački, a ova moderna Zvezda neveštački klub? Hapoel je i pre velikih ulaganja Janaja imao uspeha u domaćem prvenstvu, samo što je Makabi imao licencu sa EL, pa nije mogao da dođe do EL, dok CZ pre masovnog ulaganja "našeg Janaja" nije imala nikakvih rezultta ni na domaćoj, ni na evro sceni.
N

NOVI-STARI FORMAT

pre oko 1 mesec

Mislim na plastiku. Rea, u pravu si, ali eto, vec su deceniju i nesto u EL, a sta mislim o njima, valjda dovoljno govori to kako ih zovem.
A

Aleks GM

pre oko 1 mesec

Ništa u životu nije zakucano u kamenu, stvari se stalno menjaju. Ako je nešto postojalo juče, ne znači da će postojati sutra, i ako nešto ne postoji danas, ne znači da neće postojati sutra. Pogledaj Mančester siti i PSŽ u fudbalu, koliko klinaca danas fura njihove dresove, a gde su bili pre 15 godina
Z

Zivko57

pre oko 1 mesec

Napravice francusku reprezenzaciju u mqlom