Komentari na vest
Partizan Mozzart Bet ga zvao, ali Simons ostaje u Baskoniji
zeljko markovic
pre 8 dana
Uprava ispustila veċ 2 igrača,prvo bruksa koji je otisao u asvel i sad ovog.Da je želhko tu i tražio ih,odma bi došli.To je sad neka druga priča.
S
Srekannn1
pre 8 dana
u proseku 1181 poen

Ssarita
pre 8 dana
Sve im propada niko nece u partizan vise svi beze od njega
O
Ok
pre 8 dana
Cela El je pred vratima kluba gde ih navijaci postrojavaju. Pobeze ovaj, pobeze onaj. Svaki dan bar po dvojica. Dzabe novci moji sinovci. Sami ste bre napravili to ne izlazeci iz gaca bivseg trenera koji eno pogadja 5mil eur u Atini. On je to jos tada dogovorio a vi.... postrojite igrace. Rusite drzavu po portalima, bravo.

Želimir Obradović Cepač
pre 8 dana
Nista nismo izgubili
rosa100
pre 9 dana
nije nikakav igrac realno
P
Paa
pre 9 dana
Neće niko u Partizan čak i pored mnogo para koje nude.
Nikola Veljković
pre 9 dana
Jako kvalitetan igrač
M
Miloslegenda
pre 9 dana
onako, prosecan igrac....
b
bad
pre 9 dana
nema šta prava si legenda,šta legenda,legendica....🤢🤢
p
pikolo24
pre 9 dana
pa i nije neki igrac
S
Stojankamasina
pre 9 dana
pa iskreno ne bi bilo nesto i da se desi
S
Spijun
pre 9 dana
Ispade da je KKP sve igrace iz EL zvao, ili su igrali u KKP.
daganma
pre 9 dana
A i ne bi bio neki potpis iskreno
m
maksaa444
pre 9 dana
niko nece u partizan, strasno
S
Sabahudin62S
pre 9 dana
Zar zaista postoje ljudi koji misle da, posle svih desavanja iz prosle sezone, bilo ko hoce da doddje u KKP? Niko normalan osim menadzerskih kombinacija da uzmu dobru lovu za prosecan kvalitet.
P
Preža
pre 9 dana
Ono što su igrači Partizana doživeli od sopstvenih navijača protiv Makabija u Beogradu, videli su igraci svih klubova. Teško da neko želi da dođe i bude izviždan od svojih navijača.
P
Pst
pre 9 dana
Kako bre ne kapirate. Nekome je tad trebalo da okrene veliki broj ljudi protiv samih sebe. Taj je postavio sebe za boga. Dugo se klub nece oporaviti i opet krivac finansijer. Normalno je da igrac bira sigurniji angazman. Umesto da se opametimo, potpisemo 6-7 top igraca i ostalih 8 domacih. Damo u ruke Jovanovicu i recimo Radonjicu da naprave igru mi potpisemo Spance koji tamo nemaju posao. Kako nasi klinci u Spaniji krce put -Kusturica a odavde idu na NCA gde postaju niko.
u
user7475
pre 9 dana
kao zvali ga ponudili mu 100000e
Salleee
pre 9 dana
Kako partizan ili zvezda ne mogu da nadji nekog kosarkasa za male pare i da bljesne kod njih. Bas čudno, vidimo valensiju baskoniju zalgiris bajern. A naši samo da plate i pretplate
i
iz ugla
pre 9 dana
Zato jel je "skauting" na 0,01% nego se SAMO gledaju SKUPI igraci ili da se obezbedi "malo" i sopstveni dzep!!!
Jana1211
pre 9 dana
to bi bio nas dobar potpis








