Komentari na vest

Partizan Mozzart Bet ga zvao, ali Simons ostaje u Baskoniji

zeljko markovic

pre 8 dana

Uprava ispustila veċ 2 igrača,prvo bruksa koji je otisao u asvel i sad ovog.Da je želhko tu i tražio ih,odma bi došli.To je sad neka druga priča.
S

Srekannn1

pre 8 dana

u proseku 1181 poen

Ssarita

pre 8 dana

Sve im propada niko nece u partizan vise svi beze od njega
O

Ok

pre 8 dana

Cela El je pred vratima kluba gde ih navijaci postrojavaju. Pobeze ovaj, pobeze onaj. Svaki dan bar po dvojica. Dzabe novci moji sinovci. Sami ste bre napravili to ne izlazeci iz gaca bivseg trenera koji eno pogadja 5mil eur u Atini. On je to jos tada dogovorio a vi.... postrojite igrace. Rusite drzavu po portalima, bravo.

Želimir Obradović Cepač

pre 8 dana

Nista nismo izgubili

rosa100

pre 9 dana

nije nikakav igrac realno
P

Paa

pre 9 dana

Neće niko u Partizan čak i pored mnogo para koje nude.

Nikola Veljković

pre 9 dana

Jako kvalitetan igrač
M

Miloslegenda

pre 9 dana

onako, prosecan igrac....
b

bad

pre 9 dana

nema šta prava si legenda,šta legenda,legendica....🤢🤢
p

pikolo24

pre 9 dana

pa i nije neki igrac
S

Stojankamasina

pre 9 dana

pa iskreno ne bi bilo nesto i da se desi
S

Spijun

pre 9 dana

Ispade da je KKP sve igrace iz EL zvao, ili su igrali u KKP.

daganma

pre 9 dana

A i ne bi bio neki potpis iskreno
m

maksaa444

pre 9 dana

niko nece u partizan, strasno
S

Sabahudin62S

pre 9 dana

Zar zaista postoje ljudi koji misle da, posle svih desavanja iz prosle sezone, bilo ko hoce da doddje u KKP? Niko normalan osim menadzerskih kombinacija da uzmu dobru lovu za prosecan kvalitet.
P

Preža

pre 9 dana

Ono što su igrači Partizana doživeli od sopstvenih navijača protiv Makabija u Beogradu, videli su igraci svih klubova. Teško da neko želi da dođe i bude izviždan od svojih navijača.
P

Pst

pre 9 dana

Kako bre ne kapirate. Nekome je tad trebalo da okrene veliki broj ljudi protiv samih sebe. Taj je postavio sebe za boga. Dugo se klub nece oporaviti i opet krivac finansijer. Normalno je da igrac bira sigurniji angazman. Umesto da se opametimo, potpisemo 6-7 top igraca i ostalih 8 domacih. Damo u ruke Jovanovicu i recimo Radonjicu da naprave igru mi potpisemo Spance koji tamo nemaju posao. Kako nasi klinci u Spaniji krce put -Kusturica a odavde idu na NCA gde postaju niko.
u

user7475

pre 9 dana

kao zvali ga ponudili mu 100000e

Salleee

pre 9 dana

Kako partizan ili zvezda ne mogu da nadji nekog kosarkasa za male pare i da bljesne kod njih. Bas čudno, vidimo valensiju baskoniju zalgiris bajern. A naši samo da plate i pretplate
i

iz ugla

pre 9 dana

Zato jel je "skauting" na 0,01% nego se SAMO gledaju SKUPI igraci ili da se obezbedi "malo" i sopstveni dzep!!!

Jana1211

pre 9 dana

to bi bio nas dobar potpis