Komentari na vest

Partizan Mozzart Bet plaća obeštećenje za Kevarijusa Hejsa

stefanaa14

pre 2 dana

bas su se nekako raspaliii
O

Ok

pre 2 dana

Ugrozeni, svi ih mrze u drzavi. Ima se moze se. Drpaj dok ima koga. Ziveo komunizam. Znas ono po potrebama.
M

MIXACU12

pre 2 dana

Monako se bas raspao kao klub,a tako su dobro igrali pre dve sezone...

Asani Avni

pre 2 dana

neko mora da plati

Lalala

pre 2 dana

Da ne bude guzva na centru ako svi iz ove sezone ostanu...
d

djuka2025

pre 2 dana

jadan partizan sa ovakvim igracima... rezervine rezerve i evrokup igraci

Nrconicar8

pre 2 dana

Odlican igrac je hejs pravi igrac za partizan!
P

Predrag Petrovic

pre 2 dana

bas prosecan igrac iskreno me brine kako ide sa pojacanjima za sledecu sezonu

Miloš Pešić

pre 2 dana

napred partizan....
O

Opojta

pre 2 dana

Prosječan igrač, čak i ispod toga i da za njega plaćamo obeštećenje, mi nismo normalni...Treba nam igrač koji garantuje 15 ak poena po utakmici , a ne ovaj paćenik sa 4 poena u prosjeku i to mu nošnaj olja sezona bila...Teško nama...
И Партизан ће зарадити 5 милиона од продаје мене и Угрешића....

Lakazet

pre 2 dana

nama samo bog moze da pomogne, mozda
Đ

Đorđe80

pre 3 dana

Meni je i dalje neverovatno da se mi navijači prepucavamo oko budžeta klubova i ko dobija više, umesto da i jedni i drugi kažemo "dosta više". Nerelano koliko se para baca na dovođenje skupih stranaca, bez ikakvog sistema, plana održivosti, razvoja mlađih kategorija... Ma jok, samo hleba i igara i mi se još ložimo. Partizanovac sam sa ozbiljnim stažom, ali mene ovo više ne interesuje. Koliko je moglo manjih hala da se napravi, bazena, terena, trenažnoh centara za mlađe kategorije, za bazične sportove, umesto što je bačeno za preplaćivanje stranih košarkaša koji garantuju najviše 10. mesto u EL. Nisam protiv ulaganja u sport, naprotiv, ali sam protiv ulaganja u propale projekte bez ikakvog sistema i cilja. I još se mi međusobno prepucavamo.
P

Pst

pre 2 dana

Niko i ne razmatra domace igrace. Kako ce se ovi ugraditi na sto dvesta hiljada po sezoni. Skocili apetiti. Pocrnele nam ekipe, mi kao nesto navijamo. Klince nam odvode da nestanu u NCAA a mi zadovoljni. Necu bre da placam i finansiram ove gasterbajtere, pokupe lovu i idu dalje. Koga vise ovo interesuje. Jedino resenje je smanjenje davanja a pare u bolnice, igralista za decu. Ljuljaske bre i zabrana koriscenja telefona do bar 12 god. Ocoravise lopte ne pogledavsi jer isto to rade roditelji.
@

@pst

pre 2 dana

Ma to "za igralista, bolnice, vrtice i sl" to samo ode u dzepove politicara i u njihove firme. Nema nama spasa.
D

Drale1998

pre 3 dana

Glupost je da bude 19 timova,I mislim da je previse platiti obestecenje za nista specialnog centra.
N

Nele Nele

pre 3 dana

Neverovatno da se plati obestecenje koje je sigurno od 300 do 500 hiljada plus ugovor od 1.5 za ovog mučenika a ne zelis sa zadrzis Bruna koji je oko 2 mil za narednu sezonu,a izmislio je kosarku za Hejsa!!!

Osimen99

pre 3 dana

Veoma iskusan igrac
p

paki460

pre 3 dana

Iskreno mislim da je ovo mozda i pravi pogodak uprave, treba mu ovakva sredina, imace dobru ulogu
Z

Zzt

pre 3 dana

Nadamo se da ce ispuniti ocekivanja za te pare

dusann55555

pre 3 dana

Hejs je solidan igrac ali nista vise od toga svakako je trziste lose pa ni nema bas boljih igraca trenutno
G

Gost VI

pre 3 dana

Unutrašnja linija je u redu. Trebalo bi obavezno da dovedu Miletića i to je to. Hejs, Džekiri, Lovernj i Miletić je dobra centarska linija, još ako dođe i Ledej, sa potpisanim Tanaskovićem na četvorci super unutrašnja linija.

cima88

pre 3 dana

Oni misle da monako i fenerbakce jedini favoriti ima ih još
B

BicuSlobodan

pre 3 dana

Dosad su bile vesti kako Partizan mlati pare od obeštećenja. E sad će vesti kako Partizan plaća obeštećenja da bi se Ostoja oprao gde su pare. Mlaćenje prazne slame.

Goran Jovic

pre 3 dana

Добар центар, надам се да ће оправдати уложен новац
B

Beli Donji Jaukovac

pre 3 dana

Idu izbori i predsednik odresio kesu
D

Del Piero #10

pre 3 dana

Bolje platiti za Stracela, Okoboa, Dialo Blosa i Tajsa

Veljaa13

pre 3 dana

Takav potez pokazuje da klub ne trazi samo slobodne igrace, vec cilja konkretna pojacanja

Natasa27

pre 3 dana

Ako je Partizan spreman da plati obestecenje za Hejsa, onda ga ocigledno vidi kao veoma vazan deo buduceg tima
p

predrag pedja

pre 3 dana

Ozbiljan centar , defanzivno perfektan ima osecaj za kosarku , mislim da ce pored njega i Jekirija dovesti jos jednog centra !
J

Jacika123

pre 3 dana

nadamo se da ce vredeti te pare
S

Smile

pre 3 dana

Nije bolji od Fernanda, pitanje je koliko Bruno traži za godinu.
k

kako bre?

pre 3 dana

šta pričaš bre ti?

Vuk

pre 3 dana

Стоп уништавању кк партизаи
P

Promasaji

pre 3 dana

Od Parkera ne moze da bude veci promasaj, a ni od Miltona.

Stefanbiki95

pre 3 dana

Pa i treba da placav
S

Staniša Žugić

pre 3 dana

e ovo je greška, oni ne plaćaju obeštećenje da dovedu igrača, a uvek uzmu milionske cifre kada prodaju svoje

Mozzart Nalog

pre 3 dana

za ovakvu motku od igraca je previse

Aleksandar Pesic

pre 3 dana

Skroz pogresan potez,jos ako ga planiraju za prvog centra...

Nalog Mozzart

pre 3 dana

Za sta oni placaju e zivote
s

spitfire

pre 3 dana

sramota je platiti obestecenje za ovakvog ugraca
G

Gost1111111111

pre 3 dana

Izuzetan potez je placanje obestecenja za igraca koji je u najmanju ruku prosek, sacekati da odu u Evrokup i uzeti ga free. Uz redukovana primanja, 1.5 miliona po sezoni za njega je pucanje sebi u noge. Bolje naci nekog centra iz LS ili EC, korisniji bi bio od ovog sjajnog izvodjaca slobodnih bacanja.
B

Bilosta1

pre 3 dana

E kad i za ovog mora obestecenje...
I

Ivinjo

pre 3 dana

Ne ovo je greška, oni ne plaćaju obeštećenje da dovedu igrača, a uvek uzmu milionske cifre kada prodaju svoje. Zato bi zamolio novinara da još jednom proveri vest da li je to tačno.

Miki Milikic

pre 3 dana

partizan baca pare ko da je na svadbi
D

Dejan23

pre 3 dana

nema placanja, nema nicega

mama Mama

pre 3 dana

Bize al im je dobra cifra
D

Djani85

pre 3 dana

Ima se može se, državna kasa se ponovo prazni. A zašto? 0 trofeja ove godine

Aleksandar3006

pre 3 dana

A što ne brineš koliko je iz državne kase jzdvojeno za Navara, Nvoru, Batlera jer ovi tvoji nikog ne prodaju a Partizan je od izlaznih transfera zaradio 5,5 miliona
@

@alexander

pre 3 dana

Koliko imas godina pa jos verujes u bajke?

sxomy

pre 3 dana

Valja se pojacavati sto je pre moguce, jer posle nema nekog izbora igraca.
V

Vladava

pre 3 dana

mozda bih i platio ovima
T

Tugaa

pre 3 dana

Ovaj Drzavni projekat ima vise para od Hapoela i Pao
Z

Zorz12

pre 3 dana

Ni meni se ne dopada sve ovo ali postoji ok šansa da petorka na kraju izgleda: Karlik, Laprovitola, Hezonja, Ledej, Hayes iskreno to je dobra ekipa
s

samo

pre 3 dana

Ne oostoji sansa.
K

Kurir Jovica

pre 3 dana

Ima se može se. Rebalans budžeta RSrbije sprema se.
N

Nenad B.

pre 3 dana

Na stranu tvoj pokušaj da budeš duhovit, naravno da niko normalan nije za to da se iz državnog budžeta netransparentno i bez ikakvih kriterijuma (otprilike, ko jače zakuka) finansiraju sportski klubovi (tvoj u košarci dobija najviše, o tome je pre par dana pričao i sam predsednik), ali kada sam pročitao da Vlada RS iz budžetske rezerve izdvaja preko 2 miliona eura za nekakvu međunarodnu MMA jednodnevnu manifestaciju (260 miliona rsd) ostao sam frapiran.
R

Ratibor

pre 3 dana

Koji cirkus od lige, ne zna se ko pije a ko plaća, ko će da igra, ko neće da igra… ali se zato unapred zna ko sme da osvoji. Najgori sistem takmičenja ikada. Najbolje da sledeće sezone stave da se sve utakmice igraju samo u sredu i obavezno sve utakmice u istom terminu, tako će više para da zarade…

Danijel Radu

pre 3 dana

Znaci uzas sta jos nece

vladan03082018

pre 3 dana

Sramota velika, sta ce vam taj sljam nekog normalnog dovedite
r

rterter

pre 3 dana

Laz sutra ce vam Tegeltija kaze kako je on platio 3 miliona da dodje u Partizan
b

bad

pre 3 dana

i da mu je najveća želja da istrči pred breskvice i zajaši ih!!

Uskekruske

pre 3 dana

Platio bih ja malo sutra

srbijanka milic

pre 3 dana

Sramota, dovedite nekog pristojnog igraca
M

Marko989

pre 3 dana

Ponovo ce biti samo 2-3 domaca igraca.
m

milan.gudovic

pre 3 dana

Kako smo dosli u situaciju da Zvezda i Partizan raspolazu tolikim parama? Od karata sigurno nije....
D

DjolePartizan12

pre 3 dana

Za ovo Partizan plaća obeštećenje?
A

Aloooooooo

pre 3 dana

Necu da mracim ali ako ovi sabanjerozi u upravi misle da nam ovaj bude glavni centar,moze samo da se nadamo da budemo od 15 do 20 mesta,jos ako stvarno dovedu neke igrace ko je se spominju sto igrali Evrokup a nikad nisu igrali Evroligu,nema sta ni da gledamo Partizan samo ima da se nerviramo,ali ajde da ne mracim pa da vidimo koga ce stvarno da dovedu.
b

bad

pre 3 dana

želimir vas ispalio,sada vam je dobar ostoja i igrači koje dovodi mu prvenac,mračiš naravno,ko bi ti danas dao sendvaju za dž,sem brata ostoje....
b

biniccki

pre 3 dana

Dpbar igrač, pouzdan igrač.

Bibras Natho

pre 3 dana

Sramota!!!!! Dovedite nekog normalnog centra i druga i treca opcija nek budu Smailagic i Miletic...
b

bad

pre 3 dana

zašto si ljuta??!
C

Centar

pre 3 dana

A taj normalan centar je ko?
J

Jasna12J

pre 3 dana

Ovo bi bilo vise nego lise pojacanje
i

ivi

pre 3 dana

Dobrodosao u najveci i najtrofejniji srpski klub beogradski Partizan jer samo je Partizan kosarka i niko vise
b

bad

pre 3 dana

zar rukomet više nije paćo?
m

mr.Š

pre 3 dana

hahahahahahahahaha kako mi čovek ulepša dan,hvala ti breskvice,tačno ste drama kraljice!
i

ivi

pre 3 dana

Tako je kosarka rukomet.vaterpolo sve je NASE NAJTROFEJNIJE SPORTSKO DRUSTVO BADI BOY
I

IVAN82

pre 3 dana

Za ovoga Hejnsa je mnogo i 200hiljada eura dati,a ne skoro 700,800hiljada!!!

Aleksandar Stojanovic

pre 3 dana

Ja verujem da ce otici
G

Grobar 007

pre 3 dana

Ovo bi bilo više nego loše pojačanje i sumljam da će se dogoditi. Ovaj lik treba nama da plati da bi mogao da bude rezerva. Ako hoćete da ostanete opušteni jednom nedeljno pogledajte šta se na mrežama dešava vezano za "pojačanja"

Biki123

pre 3 dana

Bas dobro pojačanje samo da ne bude kao jabari
J

Jovan 84

pre 3 dana

Za ovog limitiranog obestecenje?
F

Forlan

pre 3 dana

Zašto plaćamo centra čija je glavna karalteristika da ne zna da zatvori usta?

Branislav Jovanovic

pre 3 dana

Mirotic ne treba ni kod nas da dodje, a verovatno ni nece jer je covek od reci a i ima gde da igra

Sterlings Braunfels

pre 3 dana

Dobar igrač ali nisam siguran da je za startnog centra više je za drugog centra.
P

PITANJE

pre 3 dana

Zašto jednostavno ne zadržati Fernanda?
s

samo

pre 3 dana

Zato sto nema pojma.

vaalent

pre 3 dana

Odlican igrac, dobar posao Partizana

Milan Lukic

pre 3 dana

knezevinsu cirkus ekipa

Genkono Mangan

pre 3 dana

Da su razmišljali malo ne bi sad bilo toga

Izbistanin

pre 3 dana

Nadam se da su pogodili pojačanje
7

73

pre 3 dana

Jedino sto partizan placa je postarina....to su uspeli nakupiti.
.

..

pre 3 dana

Iz šupljeg u prazno. Ja ne znam dokle će navijači Partizana i navijači Crvene zvezde da se lože na Evroligu kao da će osvojiti to takmičenje. Neće. Verovatno nikad dok je ovolika razlika između ostalih klubova, uvek će biti jači Real, Barselona, Olimpijakos, Panatenaikos, Fenerbahče plus još 3-4 neugodne ekipe (nekad Valensija, nekad Hapoel, nekad Pariz, nekad Žalgiris, Monako ili Efes). Ne možeš sve da ih pobediš i osvojiš Evroligu jer će oni uvek imati duže i bolje rostete što im na kraju donosi pobedu. Dok je ta razlika bila manja Partizan je osvojio Evroligu 1992., Crvena zvezda Ligu šampiona u fudbalu 1991. I to vam je to, ne zaluđujte se, ne gubite živce.
b

bravo tebra

pre 3 dana

I jos nesto si zaboravio. Svi ovi velikani imaju sistem a mi ne,pored brdo para. Kod nas da se desi problem u svlačionici, ode sve u propast.Kod vecine njih dodje gazda i lupi sakom o sto. Nas buse neki neandertalci dovedeni od kozna gde, jos ce i da nas biju.
p

poručnik

pre 3 dana

pa šta treba,da se ne igra el nego fiba lš?!Čoveče ovo je krem košarke u Evropi,dolaze ljudi sa kraja sveta u Arenu i na kraju budžet nikad nije presudan faktor za rezultat!

ShoMi_1994

pre 3 dana

Odlican igrac, dobar posao Partizana
m

milos111106

pre 3 dana

dobar igrač!!!!!
B

Bale89

pre 3 dana

Mnogo losa odluka,nije ovo igrac koji ce mnogo pokazati

Slavko Ćosić

pre 3 dana

19 timova , pre će da bude 20 a ko vodećemo . ogromna se lova tu vrti .
П

Па...

pre 3 dana

...ја у ово не верујем, избориће Остоја да му бивши клуб даје плату 😂😂😂
A

Ahaahahahah

pre 3 dana

🤣🤣🤣🤣🤣,bitno da verujes da Mitar Bosnjakovic ima stipendiju kao celi budzet Mege🥳🥳🥳🥳
П

Па...

pre 3 dana

...да, а Милутинов играо за 150 хиљада 😂😂😂
A

Ahaahahahah

pre 3 dana

🤣🤣🤣🤣🤣🤣,Ne po tvom igrao za 350 000 kada primao stipendiju🥳🥳🥳🥳,tako si nam ti objasnio,a 150 000 je imao kada potpisao profesionalni ugovor sa Partizanom.

perazdera6

pre 3 dana

Smesan igrac bas
P

Pedjah

pre 3 dana

Jagice ti li si?
T

Tugaa

pre 3 dana

Ode benzin na 1000
X

Xyz

pre 3 dana

Ovo je nemoguce, Partizan valjda samo naplacuje obestecenja.

Vanja Bonderovic

pre 3 dana

kolko fake info
S

Scouser

pre 3 dana

Zasto je fake info?
K

Kojaa

pre 3 dana

Jadni penzioneri Srbije
J

Jolika1985

pre 3 dana

Pa dobro sta je to toliko vazno

Radojkovic Milos

pre 3 dana

Goriva klub, šteta
P

Predikat

pre 3 dana

ovo je sjajan posao Partizana, strasan igrac
F

FCRSBG

pre 3 dana

Super za 20-to mesto
r

rea

pre 3 dana

Al će biti čupanja ušiju od strane određenih osoba i pisanja totalno novih tekstova, ako ovaj Hejs na kraju završi u Zvezdi, jujuju.... ukoliko se to desi, pisaće se da je ipak na kraju sporazumno raskinuo ugovor sa Monakom i da je u pitanju IPAK dvogodišnji ugovor težak milion i po ukupno, a ne posezoni, gde se igrač odlučio da dođe u KKCZ jer mu je obećano da će imati minutažu prvog centra, pa je pristao na sva moguća smanjenja blata (videti pod Batler, Nvora, Moneke...).
П

Па...

pre 3 dana

...Батлер је срчани болесник, нисам му гледао уговор, али је логично да је нижи од реалног. Такође, Батлер је у НБА одиграо мање утакмица и имао слабији учинак него рецимо Покушевски, тако да је логично да буде и јефтинији. Ако је јефтинији од Покушевског, замисли тек кад га упоредиш са рецимо Стерлингом или Вашингтоном.
P

Pavlovicmp

pre 3 dana

Nekima će biti top u odnosu na prošlu godinu
N

Nema sta

pre 3 dana

1.5 miliona evra po sezoni nema socijalno nema topli obrok...

ineska

pre 3 dana

bacene pare. Zali boze.
R

Recite nam

pre 3 dana

Kolika je plata?
E

Exee

pre 3 dana

Partizanka ima vise para nego Hapoel
P

Pedjah

pre 3 dana

Zvezdo crvena ali neeeeee ona sto vi pakosni mislite partizanska!To je cika Drazina ravnogorska…
š

šta je sporno?

pre 3 dana

Partizan je 520k dobio od prodaje Brauna i odmah uložio u Hejsa 500k. Zvezda cele prošle sezone plaćala dva trenera, a i ive će, plus plaćala Mitrovića i Lazića koji su van kluba.

Vladimir Maksimovic

pre 3 dana

Naravno da se oslobadja mesto za turske ekipe jer oni imaju para da finansiraju sve sto treba,malisani u Evroligi kao sto su Zvezdai Partizan igraju Evroligu zato sto imaju ogroman broj navijaca koji pune hale i stvaraju atmosferu za pamcenje na svakoj utakmici
G

Gostiona

pre 3 dana

Ma nije moguce. Proverite informaciju. Ja mislim da se obestecenja placaju samo Partizan Mozzart Betu
G

Gosttt

pre 3 dana

Ma da li je moguce da ce Partizan platiti za igraca? Ja vec ocekujem novu vest do kraja dana da ce Monako da plati Partizanu da mu uzme igraca.

PsyhoDelija

pre 3 dana

Ne zaslužuje to ovo drvo

Kurcslus

pre 3 dana

Bila bi fora da posle zeljkovog odlaska u Pao Mirotic dodje u zvezdanu.

Aleksandar3006

pre 3 dana

E sad ovo i Ledej i može se reći uz do sad objavljene poslove da se pravi solidan tim. Moram pohvaliti upravu.
P

Prti

pre 3 dana

Obavezno da pohvalis Ostoju zato si i dosao..
R

Rtzsd

pre 3 dana

Partizanu vise od pola ekipe odlazi, od cega je 3 igraca prva postava. To ce se tesko nadomestiti, ma ko da se dovede, a trenutna imena garantuju losiji plasman nego ove sezone.
K

Kkp2

pre 3 dana

Ajde mozzartsport potrudite se dovedite nam mike jamesa! On ce raspodati sezonske zajedno sa milsom i zekom a ne bi bilo lose kad bi nekako u pricu upao luwawu/hezonja/osman
m

majster

pre 3 dana

Partizan je zaradio iz svojih odlazaka, imaju mogucnost to da rade
К

Ккп

pre 3 dana

Dajte Majk dzejmsa ako treba doniracemo samo ga doveditee ajde ostojaaaaaa

SKIZ

pre 3 dana

колико бих желео да дође код вас... Ви везе са кошарком немате

1Sale11

pre 3 dana

Odlican centar ,za te pare vrediii

Stojan Bušatović

pre 3 dana

Konačno neki normalan centar

wizard 1987

pre 3 dana

preskup...ne vredi te pare...zivi bili pa videli