Komentari na vest

Partizan odgovorio KLS: Zvezdi ste dopustili da zameni trenera

P

Papamoci

pre oko 1 mesec

Alo gospodo iz CZ vi ste izgleda zaboravili jednu stvar da je posle odlaska Obradovića tim preuzeo i vidio ponovno trener Ocololjic kako u Euroligu ABA ligi i u KLS i tu istu ligu uzeo to ste trebali i vi sad da uradite da vam pomocni trener vodi ekipu a ne neko ko je na poziciji na kojoj je trenutno bez obzira imao licencu ili ne jer on nije registriran kao trener vašeg kluba pa cak ni kao pomocni al pravila se sto se vas tiče mogu mjenjati u hodu sto se tiče zahtjeva za promjenu igrača jer su povredjeni a to je visa sila to je trebalo odobriti i jos nesto u svim ligama koje se igraju ovog pravila nema samo u ovoj vasoj KLS gdje se nezna ni ko pije ni ko placa CZ kao i Partizan ko padobranci uskoce i tu istu igraju od polufinala dok ostali igraju čitavu godinu odlučite se vise hoćete li i nju igrati od početka ili je skroz batalite pa nek tu ligu osvoji neko ko se u njoj bori i igra od početka a vi nastavite igrati ABA i Euroligu
S

SrbENDA12

pre oko 1 mesec

REGISTRIRAN????? Znamo odakle pises komentar. Tamo Vas najvise ima. Tamo Vam je i osnovan klub
Z

ZaRkOoO

pre oko 1 mesec

Bolje da nisu ništa rekli, sad su baš ispali glupi 😂
7

777kizara777

pre oko 1 mesec

najjaci su nema tu sta!!!!!!!!!!
D

Dex12

pre oko 1 mesec

Pravila se znaju i šta tu nije jasno? Ovo u vezi trenera je takvo nepoznavanje pravila ali ipak mislim da to je njihov bezobrazluk i arogancija. Vracajte se u Zagreb odakle ste dosli i gdje ste osnovani
D

Deki_

pre oko 1 mesec

Zvezdi se pri kraju prošle sezone povredio Kodi ali opet je igrao. Zvezda nije tražila da se menjaju pravila i njoj izlazi u susret. A da ima pravila Partizanu ne bi bilo dozvoljeno da igra KLS zbog napuštanja takmicenja dvije sezone za redom. Ovo su činjenice i jedina istina. Ali njima je izgleda takvim “ ugnjetavanima” od 40 miliona sve dopušteno
P

Pacificateur

pre oko 1 mesec

Deki- Tako jeee, stuBovi srPstva... Da vas nema trebalo bi vas izmisliti. Bolje je bojkotovati ovo vase privatno takmicenje vaseg vam "bivseg" predsednika nego ga osvajati na nacin na koji ste ga vi osvajali 1) Cuveno posleponocno vracanje na parket na celu sa vasim sudijama kad je i kurir ugasio svetla i "osvajanje i proslava" domace vam titule 2) Jos cuvenije osvajanje domace vam titule ulaskom direktno u finale i igranjem protiv vase filijale sa kojom imate skor 48:0... O jos cuvenijim slihtanjima i igranjem Evrolige na mufte umesto Igokee, pa onda Cibone pa onda zbog korone ne treba uopste trositi reci... Bili ste i ostali mali i nebitni i poznati kao komsinica EVROPSKOG SAMPIONA PARTIZANA!
B

Bane74

pre oko 1 mesec

Nema tog dna koji ovi iz partizana bilo navijaci, FK ili KK ne mogu da probiju i nema vece sramote od onoga šta izgovore
A

Amin_

pre oko 1 mesec

Poslije ovog saopštenja postavlja se pitanje da li ima u tom klubu normalne osobe ili su svi moroncine… ma ipak mislim da se zezaju
D

Dex12

pre oko 1 mesec

Jel su ovi iz partizana ozbiljni sa ovim saopštenjem? Ovaj svijet nije istina… Pa ne znate osnovna pravila… cek jel se ovi zezaju… stvarno pitam? Nevjerovatno kakvi likovi
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

Звезда је Звезда са много трофеја и легенди клуба. Не потцењујем Партизан никако, али није овде у питању тренер већ играчи
T

Timčina

pre oko 1 mesec

Voleo bih da Partizan izadje da igra potpuno bez stranaca, sa juniorima, pa makar sa 6, 7 igraca. Kakva liga takav i pristup, pa neka gleda koga interesuje takva utakmica.
R

Razmazila

pre oko 1 mesec

vas ABA liga, biramo sudije , datume..... ovde se poenta daje razvoju domaćih igrača, a ne spašavanju ugleda posle bruke u Evroligi
D

Domaci igraci

pre oko 1 mesec

A kako se sprecava razvoj domaceg igraca ako se dva stranca zamene sa druga dva stranca?
m

miki.mocart

pre oko 1 mesec

A ko nam je kriv. Pored svih stranaca ti u Kls vodis matorog Kaletera i vazda rovitog Miltona... pa ko nam.je onda kriv... kockali smo se , zeznuli... i to je to
Z

Zeznuće

pre oko 1 mesec

Ok, zeznuli smo se i nisu nam odobrili ali ovi drugi su se zeznuli pa im odobrili, to je poenta.

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 mesec

Sta ima vise da se pitaju
K

Kazem

pre oko 1 mesec

Napred crno beli vi ste ponos i ime za košarku,po kvaluteru,istoriji,navijaĉima.jednostavno renome za sve i kvalutet
b

bojebos

pre oko 1 mesec

Trebalo je Zvezda da se saglasi, i onda bi imali siguran izgovor ako izgube. Ovako, Partizan ih mozda pobedi i bez pola igraca.
@

@

pre oko 1 mesec

Pa što niste pitali Zvezdu da se saglasi.
g

gostbre

pre oko 1 mesec

pa realno ako menjaju jedni valjda mogu i drugi
M

Monstrum

pre oko 1 mesec

Eto, srediće vam bivši gazda da uzmete bar jednu titulu ove sezone... Koja ste vi sramota od kluba, to nije viđeno u istoriji košarke
S

Samrok

pre oko 1 mesec

Ako se Zvezdi ne dozvoljava da se pomeri derbi u ostojinoj ABA ligi..onda ni vi necete da menjate pravija u KLS jer vam dr.Nebojsa nikad to nece dozvoliti! Pamti pa vrati...
c

cule87

pre oko 1 mesec

druže, pošto vidim da koristiš više različitih potpisa, samo nešto da naučiš ovde: dr se piše bez tačke; skraćenice koje se sastoje od prvog i poslednjeg slova reči, prema gramatici srpskog jezika pišu se bez tačke (dr, mr, i slično)...
@

@

pre oko 1 mesec

Da po novom, ako imaš koju godinu više i ako si učio srpskohrvatski onda ide tačka
K

Kamata

pre oko 1 mesec

Samo da podsetim,Kako ono rece ostoja pre samo 20-ak dana: Nedamo Zvezdi da menja pravila u ABA i da odlaze derbi zbog ucesca u olej ofu EL...OK,nikakav problem! Evo sad ste dobili isti takav odgovor od dr.Covica i Zvezde u KLS vracamo sa Kamatom!
H

Heur7rjdj

pre oko 1 mesec

Kako moze zvezda da odlucuje kakvu odluku ce doneti KLS? Partizan je imao mogucnost da bira da ili ne, izabrao je ne i to je po propisu. Ovde se pita samo KSL. Ili ipak ne....

Noki71

pre oko 1 mesec

Poznat je stav Partizana po pitanju Kls,sada veliko interesovanje,čudno.
Ђ

Ђока

pre oko 1 mesec

Прво треба да се зна ко је ко на овим просторима, Звезда је Звезда са много трофеја и легенди клуба. Не потцењујем Партизан никако, али није овде у питању тренер већ играчи. Управа Партизана хоће да лови у мутном, али немају мамац за такав лов.
R

Radar

pre oko 1 mesec

Odgovor KLS Partizanu: Quod licet Jovi, non licet bovi ( što dolikuje Jupiteru, ne dolikuje volu).
D

Djuradj

pre oko 1 mesec

Partizan ne treba da igra Covke Caci Ligu.
N

Neznalice

pre oko 1 mesec

Registruju se samo igrači, ne i treneri
m

mogli

pre oko 1 mesec

evo, ja mislim da se i njima dozvoli da zamene trenera. Jes da pravila to i dozvoljavaju al evo, nek im se omoguci zamena trenera :)

Novi

pre oko 1 mesec

Milan Tomic nije bio clan strucnog staba vec sportski direktor, cisto da se zna.

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Boje se Partizana..

N M

pre oko 1 mesec

Pa dajte otkaz toj dvojici što biste da zamenite može,pa da šta,kad već poredite mora da bude isto valjda.
H

Hibernian

pre oko 1 mesec

Uplasili se pa zato sad traze da se menjaju sva pravila u KLS kako njima odgovara, jer znaju da sigurno gube titulu bez stranaca od Zvezde jer nemaju kao mi kvalitetne domace igrace!

Rodoljub Srbija

pre oko 1 mesec

Koje kvalitetne domace igrace vi imate ?! Dobric , Davidovac , Kalinic 😁😅 idiii breee covece ..
Z

Zadnji

pre oko 1 mesec

@Rodoljub Srbija.. A koje vi imate kvalitetne igrace kad ste osvojili 20 mesto u EL i bili cak i ispod Asvela!
G

George Jung

pre oko 1 mesec

Pa dajte otkaz toj dvojici što biste da zamenite i onda može,pa da šta,kad već poredite mora da bude isto valjda.Čudaci😆
M

MNM

pre oko 1 mesec

O više aman pustite malu Zvezdu vi prvaci kosmosa,samo o Zvezdi misle,e svašta:)))
S

Saša_PFC

pre oko 1 mesec

A smejali smo se Zvezdi pre 20-ak dana kad je trazila odlaganje derbija zbog ucesca u plej ofu Evrolige...E sad nas zasluzeno stigla Karma i odgovor kakav i zasluzujemo!
R

Realnost

pre oko 1 mesec

Partizan je u ovom trenutku bolji od Zvezde, i stvarno je jadno kakva poredjenja prave, igrajte a ne kao neke babe da se stalno nesto zalite i kukate..
T

Top 20 igokeja

pre oko 1 mesec

Kad ce festa i proslava 3 mesta u fudbalu i 20 u kosarci u EL na tabeli,zna li se datum?
d

dr.Nebojsa

pre oko 1 mesec

Kad je Zvezda trazila da se odlozi derbi u ABA na par dana zbog ucesca u plej ofu Evrolige oni su namerno odbili i podsmevali se tome na drustvenim mrezama, E sad su od dr.Covica u KLS dobili zasluzeni odgovor sa Kamatom na pokusaj menjanja pravila kako njima odgovara...Nece da moze i Tacka!
D

Drugar,

pre oko 1 mesec

KLS i KSS nemaju nikakve veze
G

Gvozden jaram

pre oko 1 mesec

Al su bezobrazni ovi iz KLS.Kako ih nije sramota da se ovako maćehinski odnose prema instituciji?!😂
S

Saša_PFC

pre oko 1 mesec

Potpuna istina...kako je umesto Obradovica licencu dobio Tomic....mogao je i trebao je da nastavi takmicenje licencirani pomocni trener C.Zvezde.Dva arsina razlivita za dve ekipe...
B

Bravo

pre oko 1 mesec

Upravo to mogao je pomocnik da zavrsi jos te dve utakmice jos koliko se igra,a oni su mimo pravila,izbrisali Sasu Obradovica a postavili Tomica kojeg nema na taj spisak koji predat jos 29 Aprila,znaci na taj spisak upste mema ni ime ni prezime Milana Tomica,i sada ce KLS da se prave ludi i nece nista da objasne,i posle se ljute kada Partizan nece da igra ovu cirkus ligu.
3

3 mesto u fk i 20 u kk

pre oko 1 mesec

Kako je navijati za Top 20 klub u EL,jel tesko?
a

au

pre oko 1 mesec

Jel to kod vas grobara nesto prelazno?Daj bre,smeje vam se cela Evropa,ne lupetajte vise.
m

mogli

pre oko 1 mesec

kad se ne bi pevao na lazi nego procitao pravila kls video bi da trener moze da se zameni. Na stranunsto je Tomic prode i licenciran u zvezdi kao trener. Btw, nw licencira klub trenera vec on sam mora da poseduje licencu da bi mogao da vodi klub...

Ivan L

pre oko 1 mesec

Pokazivali ste metle na drustvenim mrezama pre par dana, sad ste se setili da ipak morate opet da igrate sa zvezdom, pa nije bas sve jedno.
.

.......

pre oko 1 mesec

Odakle je poteklo to sa metlom?
j

jeste

pre oko 1 mesec

boje se nas.. drhte.
C

Ciagni

pre oko 1 mesec

Necete opet proci Spartak 🫡🫡🫡🫡
П

Па...

pre oko 1 mesec

...ни ти сам не верујеш у то 😂😂😂 Ова саопштења показују да ни играчи Партизана не верују у себе, а камоли у Спартак.

Ivan L

pre oko 1 mesec

Ovi menjaju sudije pred derbi, stave lika koji im omoguci da pobede. Onda ne izadju u susret da se odlozi utakmica zbog EL, i oni takvi sad traze da neko njima izadje u susret.
D

DosijeX

pre oko 1 mesec

Jel moguće da je izjavio jedan ozbiljan klub? Hahahaha
П

Па...

pre oko 1 mesec

...кад је Партизан био озбиљан клуб 😂😂😂
j

jbt

pre oko 1 mesec

Zvezda zamenila i cistacice,mislim da treba da bude zestoko kaznjena.
g

grobarče

pre oko 1 mesec

Mislim da Partizan ne treba da igra KLS.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...мислим да Партизан не треба да игра српску лигу у било ком спорту.
B

Bari 1991

pre oko 1 mesec

Nije da ne treba da igra vec nebi smeo da igra ako cemo po zakonu! Istupanje iz lige tokom trajajuce lige u 2022e godine je potpuno bilo protiv pravila i tako ste trebali po zakonu da budete plasirani u najnizi rang srpske kosarke. Kako smo brzo zaboravili sve to, jel da? :)
@

@Pa

pre oko 1 mesec

I ne treba kada neki upropastili i sada nista i ne vredi ,neka igra samo Aba ligu,i onako Zvezda se svim silama zalagala za tu Aba ligu .
e

e

pre oko 1 mesec

Ako je zabranjeno i ruzno nekom reci da je glup,necu to uraditi,samo cu reci da je od danas ,ovo saopstenje Partizana,merna jedinica za glupost.
c

covic

pre oko 1 mesec

je merna jedinica za glupost..
Y

Yo dorro

pre oko 1 mesec

Merna jedinica za glupost je da ĆLS promeni propozicije lige pre mesec dana kada vidi da klub koji forsira drzava nece imate prednost domaceg terena, pa smisli da se liga igra po principu, pogadjaj - kup takmicenja.
u

uraa

pre oko 1 mesec

a gde si pročitao saopštenje? nijedna zvanična stranica partizana nije objavila saopštenje.
@

@

pre oko 1 mesec

Dodji pile da ti cika Velja da bonu.
5

5678

pre oko 1 mesec

NE ZNAM STA SU OCEKIVALI U PARTIZANU OSIM NEGATIVNOG ODGOVORA! ZVEZDA SRBIJA STA TU NIJE JASNO NEK ZVEZDI DAJU PEHAR NA POCETKU SEZONE A LIGE UGASIT U SVIM SPORTOVIMA
M

MNM

pre oko 1 mesec

MI SMO NAJBOLJI I BEZ PEHARA.ZVEZDA ŠAMPION :))))))
D

DigiDigi

pre oko 1 mesec

Da li je ovo realno? Partizanu je trener stranac, kako se to računa onda?
J

Jovan Đukić Šabac

pre oko 1 mesec

E jeste isto, nema šta. Kako se ljudi prave "toše". Možda je Zvezda trebala da igra bez trenera.
A

Alex 555

pre oko 1 mesec

Daj onda da i mi damo sad otkaz Miltonu i Kalatesu, i to je ta logika,jel?
П

Па...

pre oko 1 mesec

...Калатес је дао вама отказ 😂😂😂

DarthVader

pre oko 1 mesec

Sramota! Partizanu se zabranjuje da krši i menja pravila. Krađa i prevara! Nemojte da opet počnu noćne sednice KLS, biće gadne čampare kao pre dvadesetak godina...

FiumenBG

pre oko 1 mesec

dal je realno da su ivo izjavili??? komadija 😂😂😂🤦‍♂️
j

jbt

pre oko 1 mesec

Osamdeset godina ljudi imaju komplekse od Zvezde,cak i u onim sportovima gde su realno jaci.Trebalo bi naucnici malo da se pozabave tim fenomenom.
M

MNM

pre oko 1 mesec

To je tako,ne može veliki da mrzi malog nego obrnuto i oni tako mali šta će nego da nas ne vole..pa neka šta ima veze,meni simpatično uvek :))))
S

Skocajic

pre oko 1 mesec

Batalite KLS, to je takmicenje za cokijevce. Primarni cilj ABA liga.

GostO

pre oko 1 mesec

Ma da, tu ste svoj na svome, kud Ostoja okom, tu Milija skokom
p

plakyyy

pre oko 1 mesec

Cek kad se ispadne iz ABA onda je "kome treba ova liga", "ova liga nema buducnost"... Nemojmo plakati vise.
G

Gost nedragi

pre oko 1 mesec

Nije vam malo sto ih tamburate gde ih vidite,nego im i usi zavrcete. Dacemo im fore dva stranca,drugacije ne bi bilo zanimljivo. Mada,mlatnuce njih Vlade u polufinalu.
j

jbt

pre oko 1 mesec

Ma ubijate.Imate sto poraza za redom uzmu vam dvadeset trofeja u direktnim duelima i onda kad dobijete jednom umislite da ste Lejkersi.Samo jos nista niste osvojili.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...сигурно, види се да баш верујете у Партизан, а нарочито у Спартак 😂😂😂
Z

Zvezdo

pre oko 1 mesec

Zgazi ih sve,zgazi ih sve,zgazi ih sve ooo zgazi ih sve !!!
B

Bojan Gvozdic

pre oko 1 mesec

Koji su ovi pajseri?,pa onda bi mi mogli da se bunimo što vam je trener stranac...
P

Preza

pre oko 1 mesec

Zasto da se bunite sto je trener stranac pametnice...
R

RS Rs

pre oko 1 mesec

Pa zato sto to prelazi brojku od 4 dozvoljena stranca koliko ste prijavili. Koliko znam Penjarola nije Srbin. Tako da ako se racunaju treneri onda je partizan prijavio 5 stranaca.
N

Nebitno je

pre oko 1 mesec

Nebitno takmicenje sa Jos nebitnijim predsednikom
S

Samojednarec

pre oko 1 mesec

Bojkot!!!!!!!!!!!!!
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

ma tomic il ko ...nego zna li se kad je majstorica ?
S

SM10SM

pre oko 1 mesec

Pucanje u prazno, ne važe ista pravila za igrače i za trenere. Bilo je sličnih primera ranije
P

Pravilnik KSS

pre oko 1 mesec

Bilo bi lepo da pre pustanja obvestenja u javnost pravnici Partizana procitaju ststut KSS u vezi yamene trenera u toku takmicenja.
E

E moj pravniče

pre oko 1 mesec

KSS NEMA INGERENCIJE NAD KLS-om KOJA JE PRIVATNA LIGA KLUBOVA
R

Rostiljijada

pre oko 1 mesec

Kako ce Fmp u polufinalu raskantati instalaciju na srafove. Kao Megica u februaru. Bolje da su trazili promenu grada.U Nisu ih nece pa nece,jedina korist im je sto pojedu dobar niski burek i rostilj niski. I da im ne daju uy rostilj dzinku (papriku) ljutu,posto gorece od ljutine sami,
H

Heavy metal

pre oko 1 mesec

Ja veću glupost skoro nisam pročitao. Ljudi moji, pa smenjen je trener, šta je tu nenormalno? Ne razumem...
J

Jole 3o

pre oko 1 mesec

Igokea2 klub iz Laktaša nema prava da se buni
M

Maxxer

pre oko 1 mesec

Igokea2 klub iz Laktaša nema prava da se buni
K

Kme kme

pre oko 1 mesec

🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹
K

Komunalna higijena

pre oko 1 mesec

Metlamo vas gde stigmemo. Wash zna kako 🧻🧻🧻🧻🧹🧹🧹🧹🧹
9

987

pre oko 1 mesec

Grobari, poslao vam Gilespi jednu sliku, ako smete da je pogledate
1

16161616

pre oko 1 mesec

Najsmjesnija izjava svih vremena ozbiljan sam
R

Rajan

pre oko 1 mesec

Ova KLS svake godine krene kao košarkaško takmičenje, a završi kao pravna rasprava sa 12 saopštenja dnevno xaxaxa užas
N

NikoLAfo

pre oko 1 mesec

Ako cemo po pravilima Partizan je trebao biti izbačen iz KLS a posle odustajanja pre par godina. Sta bi sa time? Nista, igraju normalno.
x

x1222

pre oko 1 mesec

Kako onda vi igrate??
M

MekinliRajt

pre oko 1 mesec

Ako će mo po pravilu novo formirana zvezda Beograd nikad nije mogla da se takmiči u Ksl već je morala da krene od zadnje lige kao novo formirani klub pa kad kroz takmičenja kroz par godina izbori plasman u Ksl e tek tad je mogla da se takmiči.Svi trofeji u to vreme su nelegalni i treba da se ponište.
R

RS Rs

pre oko 1 mesec

Ovaj Mekinli po pravilu nije trebao dobiti prolaznu ocjenu iz srpskog jezika a evo ga piše komentare i objašnjava nešto.

nba

pre oko 1 mesec

To je bas mnogo bitno
V

VrućaSarma

pre oko 1 mesec

Partizan: „Ako može promena trenera, što ne može igrača?“ KLS trenutno traži pravilnik pod reflektorom 😂😂😂
M

Ma

pre oko 1 mesec

Kakvi,dao im Ostoja mat u tri poteza,nece nista ni da odgovore ili ce nesto naknadno da upisu da moze da se menja trener.🤣🤣🤣
a

armija85

pre oko 1 mesec

Trazi vec dve godine, kako izbaciti klub koji se ne pojavi na takmicenju...
D

Drvoje

pre oko 1 mesec

Mozemo mi i bez trenera svakako dobro je kad je dobio otkaz da ga ne gledamo vise.
K

Kako bre

pre oko 1 mesec

" dobro je daje dobio otkaz "?? Pa to je vaša " legenda ", onoliki pokloni, hvalospevi, sedam pobeda u nizu, tu je F4, šta ćemo sad??? Koji vam je ovo trener koga ste najurili u poslednjih 5g. Daću vam predlog, postavite Lalata ili Novicu V. a možete i Dozeta!!!
П

Па...

pre oko 1 mesec

...ја не знам који нам је ово тренер у низу, али знам да је први после икс година који није демолирао Партизан, што је и разлог отказа. Остали су добијали отказ због лоших резултата у ЕЛ, који су заправо били у рангу резултата ове и прошле сезоне Партизана у ЕЛ.
H

Hm

pre oko 1 mesec

Znaci ovi iz KLS-A van pravila izbrisali Sasu a stavili Milana,verovatno Partizan to znao pa hteo isto to da uradi,jos se ovi iz Zvezde bunili da ne moze to tako,a Milance ocigedno moze.
R

Rasputin

pre oko 1 mesec

Kakvo pravilo druze kaze da ne smes da otpustis trenera u sred takmicenja? Znaci onda da to sto ste vi sutnuli Cveklimira i doveli Penaroju u sred sezone i pre januarskih registracija igraca nije po pravilima i sad treba EL da vas kazni? Smesni ispadate sa poredjenjima neuporedivih stvari
D

Di Natale 10

pre oko 1 mesec

KLS plej-of još nije ni krenuo, a večiti već otvorili sezonu saopštenja. Finale pre finala 😅
m

misa1234

pre oko 1 mesec

glupa pravila,treba odobriti promenu igraca bilo kog kluba ako dodje do povreda....
d

demoga

pre oko 1 mesec

ja bi dopustio partizanu da zameni igrače, ali pazi ovo dopustili ste zamenu trenera, e pa treneri se smenjuju svaki dan igrači ipak i ne, ili npr sad lupam Brazil dogura daleko a isprovedjivali se igrači i zamisli traje, da uvrste sto nisu ni pozvani.
J

Jdhdj

pre oko 1 mesec

Prvo, cak pred SP moze da se promeni igrac iako je na listi, ako postoje opravdani razlozi. Drugo, Obradovica moze da menja pomocni trener koji je bio prijavljen 29. aprila, a ne neko ko tada nije bio prijavljen. Kao u slucaju Zvezde. Zasto Obradovic nije vodio Zvezdu protiv Fenera u gostima? Zato sto nije bio prijavljen, a nije bio prijavljen jer je potpisao dan kasnije. Ekipu je vodio pomocni trener. I sad zvezdu treba da vodi pomocni trener. Zasto Lovernj ne moze da igra ABA ligu? Zato sto nije prijavljen. Pa, posto ni Tomic nije prijavljen sta ne shvatate???
n

nesa n

pre oko 1 mesec

brazil je usao u takmicenje a partizan nije ,,mislim da razumes,,
d

demoga

pre oko 1 mesec

Vec je odigrano cetvrt finale, tako da je usao u takmicenje, promena trenera je normalna stvar

GostO

pre oko 1 mesec

Hahahaha, da, da, trener i igraci su isto. Ovo je jedna od dve stvari - ili elementarno nerazumevanje pravila i kosarke ili neverovatan bezobrazluk. A rekao bih ipak da je ovo drugo. Ne znam kako Partizan iz one dve godine nekaznjenog neigranja nase lige nije naucio da su pravila tu da se postuju, a ne da se selektivno primenjuju u zavisnosti od toga da li to Partizanu odgovara ili ne. Je l' sad jasno svima zasto Partizan moze da radi sve u ABA ligi sto pozeli i zasto je bio pokusaj glasanja nepoverenja Covicu? Ne vole ovi iz Partizana pravila, i to ti je. Navikli da za njih pravila ne vaze.
C

Ciganski plitki mozgici

pre oko 1 mesec

Pa zar postoje bilo kakva pravila u Covketovoj privatnoj ligi pa nagluplje sto je naprasno izmisljen tzv. turnir 4 tima umesto dosadasnjeg plejofa u kome bi Partizan bio domacin u finalu u odlucujucoj utakmici kao bolje plasirani u ABA ligi i doseti se samozvani predsednik KLS i promeni pravila usred sezone jer vidi da ih metlamo 5:1!

Cao cao

pre oko 1 mesec

Zato sto je trener otpisten, nije povredjen. Ima li mozga kod nekog u tom partizanu
T

Tvrle

pre oko 1 mesec

Saopštenje je totalno glupo, taj koji ga je pisao nije baš mnogo načitan. S druge strane, treba im dozvoliti da promene igrače, pobediti ih na sportskom terenu i dokazati neke stvari.
P

PAOKara

pre oko 1 mesec

Videli smo kako pobedjujete na terenu,doduse nikog nije bilo pred ponoc.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...што нисте остали на терену као ми 😂😂😂
@

@Pa

pre oko 1 mesec

Vi niste ostali na terenu nego u tri sata kao misevi u svlacionicu bili😂😂😂
П

Па...

pre oko 1 mesec

...ви јуначки отишли кући, а ми као мишеви на паркету 😂😂😂 Имаш на Јутјубу, не живимо у доба Марко Краљевића.

Stefanbiki95

pre oko 1 mesec

Zasto li partizan tolko place nije mi jasno
1

125

pre oko 1 mesec

Da bi komsinica zvezdana, skinula gace
Z

Zbunjen sam

pre oko 1 mesec

Zar ovaj mali klub iz Zagorja nije rekao da neće igrati KLS?
J

Jelenko P

pre oko 1 mesec

Pa kako zašto ? Kompletno rukovodstvo KSS-e je OD NJIHOVIH KADROVA i OVO JE NJIHOVA PRIVATNA LIGA. Zato toliko i pokušavaju da naši klubovi izadju iz ABA lige kako bi u domaćoj mogli da rade ono što rade u našoj fudbalskoj ligi.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...ви рекосте да сте уцењени да играте АБА? Откуд сада да сте највећи заштитници те лиге? Стокхолмски синдром 😂😂😂
@

@Pa

pre oko 1 mesec

Dobro da vi niste ucenjeni bili ,nego ste pobegli u Aba ligu😂😂😂
П

Па...

pre oko 1 mesec

...зна се ко је побегао из српске лиге 😂😂😂 Могуће је да је све ово припрема за нову бежанију.
M

Mrek Nemanjic 3

pre oko 1 mesec

Pa naravno da se zvezda gura da uzme kls oni svim silama mkraju da se docepaju tog trofeja da kazu pa dupla kruna mi samo domacu ligu vrednujemo eto nije losa sezona
П

Па...

pre oko 1 mesec

...ми домаћу лигу и вреднујемо, пошто смо из Србије.
@

@Pa

pre oko 1 mesec

Kako vrednujete kada ste pobegli iz nje pre 20 godina i osnovali Aba ligu sa Hrvatima.😂😂😂
1

125

pre oko 1 mesec

@Pa....niste vi iz Srbije. Vi ste iz Albanije. Samo ste registrovani u Srbiji. Ako mi ne verujes, trkni do Rnvera Hodze i Krcuna, pa ce ti oni reci, pravu istinu o vama.
G

Gosttt

pre oko 1 mesec

Vec sad je bolja od Partizanove, a ako uzmemo i KLS, bice triput bolja od Partizanove, taman da osvoji Ostojinu ABA ligu
П

Па...

pre oko 1 mesec

...зна се ко је одакле, нема потребе да се спинује 😂😂😂

Slobek

pre oko 1 mesec

Partizanov odgovor se zasniva na principu dvostrukih aršina. Optužuju ligu da je Crvenoj zvezdi progledala kroz prste prilikom promene trenera (pominje se Milan Tomić), dok se crno-belima verovatno osporava neka slična procedura ili registracija.
@

@slobek

pre oko 1 mesec

Jel realno da ne mozes da smislis bilo kakvu prosto prosirenu recenicu kad vec hoces da ostavis nekakav komentar za free bet, vec mora AI da ti pise
A

A Sta....

pre oko 1 mesec

.... ocekivati doticnog "doktora"!!!??
d

d. g.

pre oko 1 mesec

Partizan nije u pravu zbog Zvezde već zbog glupih pravila. Licenciraj ako treba osam stranaca, a četiri imaju pravo igranja.
D

Dzi

pre oko 1 mesec

kako je Partizanu dozvoljeno da igra kls a Dubaiju nije?
N

Nečastivi

pre oko 1 mesec

Polako se privodi kraju Čoviceva kosarkaska lakrdija...
П

Па...

pre oko 1 mesec

...да, поштовање закона је лакрдија. А што се тиче Човића, он ће тек да седи у фотељи. То ти је сигурно као што је сигурно да ће сутра да сване дан.

Marko Zigerige

pre oko 1 mesec

Liga koju vodi Nebojša odmah da se napusti da mu igraju njegovi fmp 1 i 2. Liga gde se format magično menja odjednom da bi kkp izgubio prednost domaćeg terena. Liga koja ne zna ni kada će se igrati f4. Liga koja povlašćuje samo mezimicu. Igrati sa klincima i poz. Trofej koji nema nikakvu vrednost.
h

hahhahahahahhaaha

pre oko 1 mesec

šta uopšte i prokomentarisati na ove njihove fantastične izjave🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Danillche

pre oko 1 mesec

Gledam kalendar da slučajno nije prvi april. Je li moguće ovo. Partizan je stvarno parodija. Kompletno sportsko društvo

daganma

pre oko 1 mesec

Ma smesni su, kad su videli da zofri igra odmah ide pasos nekom njihovom hahahhahahahh

Meda74

pre oko 1 mesec

Ne znam šta je Partizan hteo sa ovim kaže imate 20 prijavljenih igrača u čemu je problem kakave veze ima trener .
G

Ghost17

pre oko 1 mesec

Na stranu sto Partizan nije u pravu u ovoj situaciji, ali je pravilo glupo. Trebalo bi da se licenciraju svi igrači a da u protokolu za utakmica, dakle kada utakmica počne, ne bude više od 4 strana igrača.
D

DigiDigi

pre oko 1 mesec

Slažem se da je pravilo glupo. Nije mi jasno da li se u 4 strana igrača računa i trener? Ako je verovati Partizanovom saopštenju računa se i onda Penjaroja ne može da bude trener na F4. Ništa mi nije jasno, ne znam ko je ovde glup, verovatno ja. Partizan sigurno nije.
a

armija85

pre oko 1 mesec

Mi mozemo sa vama i bez trenera
J

Jelenko P

pre oko 1 mesec

A u to smo imali priliku da se uvjerimo na nekoliko zadnjih utakmica.

Boban Rakic

pre oko 1 mesec

Ko zna sta ce da bude
x

xlx

pre oko 1 mesec

Ovii grobari su komedija, auu!!
n

nemanja1512

pre oko 1 mesec

kako im se nije vise smucilo i jednima i drugima, ogadili su nam derbi i kosarku i sport i sve zivo sto moze da nam ogade. daj bre vise odigrajte jednu utakmicu bez kukanja.

nadama

pre oko 1 mesec

Ja ne znam sto mi i igramo kls sugavi kad se zna kome ide pehar
k

kakve budaletine

pre oko 1 mesec

su ovi iz Partizana!!!! Verovatno ni ja nisam normalan što uopšte komentarišem ovo, ali ovakav debilizam i demagogija nije davno viđena, ali davno.
B

B.C

pre oko 1 mesec

Pa što pravite dramu oko lige koju ste do juče bojkotovali!? Pa sami ste pristali na to pravilo i opet cirkus! A možda i nebudete igrali protiv nas , možda nas Spartak izbaci!!!?! Al vi nemožete bez cirkusa da funkcionišete!
D

DS1989

pre oko 1 mesec

Ja bih im dao da zamene strance, ali ova njihova prica je totalna ludost porede babe i zabe. Dno dna uostalim njih ovo takmicenje ne zanima ne znam sto se cimaju ...

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

Ko žari i pali KLS , najpametnije je istupiti iz takvog takmičenja gde pravila ne važe za sve . Već ima povlašćenih i to u jednom danu .
G

Gosttt

pre oko 1 mesec

Vidis, vama je to upravo problem, sto pravila vaze za sve. Vi biste da ih okrecete onako kako vam odgovara.

GostO

pre oko 1 mesec

Hahahaha, da, da, trener i igraci su isto. Ovo je jedna od dve stvari - ili elementarno nerazumevanje pravila i kosarke ili neverovatan bezobrazluk. A rekao bih ipak da je ovo drugo. Ne znam kako Partizan iz one dve godine nekaznjenog neigranja nase lige nije naucio da su pravila tu da se postuju, a ne da se selektivno primenjuju u zavisnosti od toga da li to Partizanu odgovara ili ne. Je l' sad jasno svima zasto Partizan moze da radi sve u ABA ligi sto pozeli i zasto je bio pokusaj glasanja nepoverenja Covicu? Ne voli Ostoja pravila, i to ti je. Navikao da za clanove partije pravila ne vaze.

Umo Bolnik

pre oko 1 mesec

Hahahaahhhhhhahaha ljudi da li je ovo moguce?
П

Па...

pre oko 1 mesec

...како је Партизан имао на клупи Желимира, Оцокољића и Пењароју? Какав сад Пењароја кад је Желимир на листи? 😂😂😂
A

Au

pre oko 1 mesec

Daleko bilo kakva paranoja🫤🫤🫤

Danilo Pavlovic

pre oko 1 mesec

Sale hvala ti puno
p

porfirij petrovic

pre oko 1 mesec

To su Pravila koja nemaju nikakvog smisla. Pravljena su da bi Zvezda zbrajala "trofejcice" za vreme Covica - koji je i sada tu, blizu. Malo pomalo se stiglo do prvenstva KLS cija je zavrsnica - identicna Kupu. Sastoji se od dve utakmice ! Ali ne smeju se menjati stranci - cak i ako su povredjeni - jer se time navodno stiti srpska kosarka ?! Ali... zar nije bilo PRAVILO da bolji iz ABA lige ima prednost domaceg terena ? To PRAVILO je promenjeno, jel da ? Znaci, pravila se mogu menjati, ako time Zvezda ne trpi stetu. Prozirno.
E

Eh

pre oko 1 mesec

Kad mogli u fudbalu da menjaju vec delegiranog sudiju za derbi,ovo mu dodje kao laka prehlada sto ubacuju sami novog trenera a brisu starog .
D

Dusan011

pre oko 1 mesec

Nista, onda narediti Sasi Obradovicu da mora da vodi Zvezdu. Koje su ovo dileje? Jeste po meni glupo pravilo da kad jednom prijavis 4 stranca da ne mozes da ih menjas, ali ono vazi za ovu sezonu. Ja bi uveo svaki mes mozes ada ih menjas jer recimo u 1/2 finala mogu da se povrede dva. Trazite onda da se izmeni za ubuduce. I rukomet je imao slican problem, da ne mozes kad pocne EP ili SP da menjas nekog ko se povredi pa su potom uveli jednu rezervu. Meni je glupo i ono pravilo u Premijer ligi oko spijuiranja pa izbacise Sautempton pre neki dan i svi cute. Postuju pravila. Samo se ovde jedni te isti, non stop nesto bune.

ljubisa rajkovic

pre oko 1 mesec

Ovi zaista nisu pametni sa ovom izjavom. Svaki dan sve više gubim nadu u čovečanstvo.

stefan nikolic

pre oko 1 mesec

nekim klubovima je uvek sve dozvoljeno ali....
L

Loznica

pre oko 1 mesec

Daj, Ostoja, ne bruka nas više! Idi druži se još malo sa svojima. Neka nas!!!
b

burjkalifa

pre oko 1 mesec

ocekuje se da zvezda uzme KLS a protiv Dubaia ce puci tako da jos jedna godina bez ikakvog trofeja , EL fenjer i takoooo....
F

Filipmar

pre oko 1 mesec

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaahaahahahahahhaa.....
n

nema promene pravola usred sezone

pre oko 1 mesec

Ništa, čekamo vas u Areni. Možete da dobijete 500 karata kao znal dobre volje, mi smo zaslužili prednost domaceg terena.

Realno123

pre oko 1 mesec

Pobeze li opet prijatelju kao onomad zoc hahaah opet drma kriza identiteta lijevo zagreb desno split na koju vas stranu vise srce vuce
F

Freud

pre oko 1 mesec

joj,grobari...joj poredjenja. Da li je normalan Ostoja i ti sto napisali saopstenje? Kakve veze ima trener i promene istih i igraci licencirani ??? Dajte lecite ih vise. A fizioterapeut i ekonom isto promenjeni. Po njima znaci nisu ni oni mogli zameniti Zocka prvo domacim trenerom pa Penjarojom i to sve za cirka 20 dana.
J

Ja sam jaaaa

pre oko 1 mesec

Druze procitaj pravilnik
V

View

pre oko 1 mesec

Kad je trener nevažan i po tebi bespotreban zašto uopšte i igrate sa trenerom. Nemoj da se blamirate i pravite naivni, prevaranti stari.
G

Gostiona

pre oko 1 mesec

Ti nista ne razumes decko zalosno
J

Jelenko P

pre oko 1 mesec

TI si slučaj za Lazu. KLS je je počela prije dvadeset dana.
a

asas33

pre oko 1 mesec

Lečite se vi. Partizan će igrati bez 2 igrača. A zašto ne bi CZ igrala bez trenera? Nego su mu brzo dali licencu (čitaj zamenili trenera). To znači da neko može da menja spisak, a neko ne. Ali šta više objašnjavati kad "Crvena Zvezda neće dozvoliti Partizanu da zameni igrače". Da li je to CZ jednako KLS . Da, svi smo mi ludi, samo ste vi pametni. Ali do sada smo videli i 3 na 5 i kako neko dobija titulu i ako na poluvremenu gubi sa 15 razlike. Seme zla vam je usadio NČ.
A

Aloooooooo

pre oko 1 mesec

Ako je po pravilu onda stvarno kako su dozvolili onda Tomicu da moze da vodi Zvezdu,ako ne moze ni trener da se menja,onda je ovo stvarno bezobrazluk od strane KLS.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...Томић је директор, а не тренер.
h

hiri

pre oko 1 mesec

ajde nadji molim te u bilo kom sportu da se sto se ovoga tice treneri i igraci vrednuju isto u ovoj situaciji. A cak i da postoji to pravilo vrlo lako moze da se zaobidje sa prijavom pomocnog trenera kao prvog a da Tomic vodi ekipu(ima trenersku licencu i moze da sedi kao pomocnik)
B

BREE

pre oko 1 mesec

Na licencnom listu može da se prijavi 20 igrača i oni su ti koji igraju do kraja takmičenja. Mogu da se menjaju jedino ako ima neki prelazni rok, a to je odavno prošlo. Što se tiče trenera, to pravilo ne važi za njih. Oni mogu da se menjaju bukvalno svako kolo...
G

Grr

pre oko 1 mesec

Gde to piše, u tvojoj hlavi? Trener nije de ekipe?
J

Jelenko P

pre oko 1 mesec

AAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUUU. TAKVI KOMENTARI SAM VAMA I PRILIČE.
a

asas33

pre oko 1 mesec

To ti onako odokativno. Pa igrajte bez trenera kao Partizan bez 2 igrača.
J

Joksa1986

pre oko 1 mesec

Al se blamiraju sa ovakvim glupostima, ne vidim svrhu svega ovoga, i sami znaju od samog pocetka da nemaju pravo na ovakvo nesto i zaista mi nije jasno sta se pokusava sa ovim ?!
r

rea

pre oko 1 mesec

Pa da li su Zvezda i Grujin imali pravo da tokom sezone promene propozicije KLS da se umesto plej-ofa, koji se u Srbiji/Jugoslaviji igra od osnovanja lige, prebaci u F4 jer Zvezda nema prednost domaćeg terena?
G

Gosttt

pre oko 1 mesec

Pritisak u javnosti da se izazove kako pravila ne bi vazila za njih. Ima posle svake utakmice da kukaju na sudije, dobili ili ne
@

@Rea

pre oko 1 mesec

Vi ste to trazili, vi ste to prihvatili, to je uradjeno. Zavrseno je vec. Sad se nastavlja dalje, po pravilima.
a

asas33

pre oko 1 mesec

Pokušava se da se kaže čija je ovo liga i ko ima sva prava, koja za druge klubove ne važe. Ako razumeš, mada kakvi ste , vi odbijate da razumete. Blokira vas mržnja.
M

Milos Obilicc

pre oko 1 mesec

Dajte im da zamene igraca,dajte im da biraju sudije i halu gde ce da se igra. Neka uzivaju u momentu ,ali samo cu da citiram jednog njihovog trenera “Tabela EL govori neke stvari” Sportski pozdrav
p

poručnik

pre oko 1 mesec

5:1 je u pobedama ove sezone,tako da se uzalud pozivaš i citiraš 🤣🤣🤣
d

dffg

pre oko 1 mesec

Како сте прошли на Ф4 ......, да ли вам је Јаковљевић делио карте.....
g

gdfgd

pre oko 1 mesec

Tegeltija vrati ostoji Forda
q

qsSA

pre oko 1 mesec

Jel ovo Tegletija pisao sto je davao pare da mu sin igra kosarku posto je neznalica velika hahahaha
J

Joksa1986

pre oko 1 mesec

Al se blamiraju 🤦 Mislio sam da ovakvi biseri imaju samo u FK ali izgleda ni KK nije po tom pitanju nista losiji 😂🤦 70 godina samo kuknjava... Ali, kad vec kukate onda kukajte kako valja, Tomic nije trener vec Sportski Direktor, znaci nismo doveli trenera vec smo trenera otpustili i zamijeili ga vlastitim Sportskim Direktorom, nismo doveli novog vec samo promijenili ulogu covjeku koji je vec bio tu, koji eto igrom slucaja ima trenersku licencu 😉 I kakve sve ovo ima veze sa Miltonom i Kalatesom ali i Zvezdom 😂 ?!
T

TD

pre oko 1 mesec

Nismo ni mi doveli nove igrace nego stavili one koji su vec bili tu, ali nisu bili primarni izbor. Bas si mi "bistar"!
A

Aha.

pre oko 1 mesec

Jel ima na tom predatom spisku ime Milan Tomić koji je predat KLS-U do 29 Aprila?
N

Ntt

pre oko 1 mesec

Ti si toliko glup da ne možeš shvatiti saopštenju KKP.
J

Joksa1986@@

pre oko 1 mesec

Pa po tvoj komentar sta je sporno sto Partizan trazi zamenu??? Kazes Vi pravite zamenu trenera OK.. Nije sa strane.... Pa I Partizan trazi zamenu ne sa strane, ne novi igraci, znaci kao I Vi od svojih redova...
G

Gostgost

pre oko 1 mesec

Lepo im je Terza rekao skoro, sve u metu.

Steksus123

pre oko 1 mesec

Glupog li takmičenja gde te uslovljavaju na vroj stranaca. Šta tebe briga za strance, ovo je naš tim sastavljen za sva takmičenja i ćao. Šta ima tu da mi ti određuješ. Menjaj pravila ili gasi ovu jadnu i bednu ligu.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...нико вас не тера да играте.
D

Drobilica kicme

pre oko 1 mesec

to je ta liga za koju nas uporno ubedjuju da treba da igramo,da nam covic kroji stvari kako njemu i zvezdani odgovara.Daleko bilo,samo bi budale prihvatile da igraju covic ligu.

Matija Milutinovic

pre oko 1 mesec

Nek sve bude kako zvezda oce i opet ce dobiti partizan
P

Pedjah

pre oko 1 mesec

Istina.I sta cemo sad? Sprdnja od drzave,pa na sta ce i liga da liči nego na to isto..
x

xyz

pre oko 1 mesec

Znaci klub u EL npr promeni trenera u martu i ne sme da ga vodi drugi trener koji je dosao kao zamena, jel tako? Postoji rok za prijavu igraca, a ne za prijavu trenera....ne samo u KLS vec ni u jednom takmicenju na svetu. Nek nadje Ostoja bar jedan primer i sve je ok, a ovako i on a i ovi kojima je ovo saopstenje ispravno ispadaju neozbiljni....da ne kazem nesto drugo.

[email protected]

pre oko 1 mesec

Licemjeri,kao i uvijek.Zvezda je zbog plej-ina zeljela da promijeni termin ,ali ovi nisu htjeli i sada pisu najgluplje i inajbezobraznije saopstenje.Jednostavno receno:klub ,kojeg ,osim sopstvenih interesa nista ,ali na stetu tudjih drugo ne zanima
U

UPDP

pre oko 1 mesec

Kazem ja, ne treba igrati to takmicenje.
L

Lik

pre oko 1 mesec

Koliko glup treba biti da bi sastavio ovo saopštenje, a tek koliko da ga i objaviš u medijima?
a

asas33

pre oko 1 mesec

A koliko tek bahat moraš biti jerCZ neće dozvoliti promenu igrača. Ko vodi ligu ? CZ ili KLS. Ili je to jedno te isto.
J

Janaćko

pre oko 1 mesec

Koliko glupih komentara Grobara, za ne poverovati. Upoređuju stručni štab sa kojim je raskinut ugovor i igrače čiji ugovori i dalje važe. Niti znaju šta znači ugovor, a kamoli statut. Tuga pregolema.
B

Bubuleja

pre oko 1 mesec

NJisi ti slucajno janacko .
o

oeeo

pre oko 1 mesec

To što pišeš je problem kluba, ovde se radi o nepoštovanju pisanih odredbi. Za jednog važe, za drugog ne. Pa šta ako je trener. Igrajte bez trenera jer protivnik će morati da igra bez dva igrača. Na stranu što je debilno pravilo. Ali ako se poštuje u jednom slučaju treba ga poštovati i u drugom.
n

navijač czv

pre oko 1 mesec

Partizanovci ne treba ovde da budete nego na Instagramu kod Tegeltije da vam pojasni kako je Partizan i za ovo u pravu a za sve je kriva Zvezda Kls Čović....
M

Mislim da je iq 60

pre oko 1 mesec

Citam komentare navijaca kluba iz predgradja i definitivno sam siguran da taj klub ima najgluplju grupu navijaca. Tomic nije bio na spisku lica koja su prijavljena za ovo takmicenje, kakve veze ima da li je to igrac, trener ili bilo ko? Ako je pravilo lige da nema menjanja spiska onda ne moze niko da se zameni pa cak ni trener.
D

Daj faul

pre oko 1 mesec

Dobro, znaci ajmo ovako… posalje se spisak, u medjuvremenu skupstina kluba smeni predsednika, postavi se novi… i sad novi predsednik dodje na utakmicu i reci ce mu niste na spisku niste prijavljeni!? Jel si realan!? Ili doktor koji je vazan za zdravlje igraca… ja jesam zvezdas i ja sam za to da uz validnu medicinsku dokumentaciju moze da se promeni povredjeni igrac, ali ovo poredjenje igraca i stafa je smesno… jel stvarno mislis da na par dana do pocetka npr SP u fudbalu FIFA dozvoljava da se zameni igrac na spisku?
Z

ZV

pre oko 1 mesec

Morao si da napišeš nešto, i odagnaš svaku sumnju...
K

Kad

pre oko 1 mesec

..god hoces, 1:1.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...извини, Тесла, нисам те препознао 😂😂😂 Имате ли аеродром у Лакташима?
d

džaba im pričaš

pre oko 1 mesec

Dzabe im pričaš. Po njima je to sasvim ok jer ide njima u prilog, isto kao što im je OK da se sredinom aprila menjaju pravila za sezonu koja je počela 7-8 meseci ranije i da se na taj način Partizanu oduzme prednost domaćeg terena. Dizali bi revoluciju da se to njima desilo, mad aje to u zemlji Srbiji nemoguće da se išta uradi na njihovu štetu.To je odlika ove vlasti, mi pišemo i menjamo pravila kako nam odgovara i tumačimo ih kako nama odgovara oada se slučajno negde zafrknemo pa nam ne idu u prilog.
G

Goxyy

pre oko 1 mesec

Ovakvi komentari mogu gde se neko Vredja da je glup?? A moj ne može?
n

navijač czv

pre oko 1 mesec

Dovoljno pročitati samo Zašto ste(KLS) Zvezdi dozvolili da smeni trenera kada je takmičenje počeo S Obradović....-pa da nešto znate trener može da se promeni ne igra trener već igrači samo se blamirate sa ovakvim tekstovima trenerovo je da poseduje licencu i može da bude uz aut liniju....
r

rea

pre oko 1 mesec

A gde to ne može igrač da se promeni? U kom takmičenju? Pogotovo takmičenje gde te ograničavaju moraš da imaš 3 igrača iz Beograda, 2 iz kosovskog reaona, 3 iz Požege, 5 iz Vršca...?
@

@rea

pre oko 1 mesec

Ni i jednom ozbiljnom takmicenju ne mozes da promenis igraca. Imas rok za registraciju, i nakon njega nema menjanja. Evo npr evroliga, jel mislis da je pred f4 real mogao da kupi i registruje novog centra umesto tavaresa? Naravno da ne. Trener s druge strane moze da se promeni i 50 puta u sezoni...ovakve stvari uopste ne moras pojasnjavati ljudima koji bar ovlas prate sport, a zamisli jedan klub ovjavi ovakvo saopstenje i izblamira se. Ali opet masa vas zagrize...jezivo
@

@rea

pre oko 1 mesec

Svaka cast za komentar… protekao je rok za registraciju IGRACA i to je kraj…u svakom sportu je tako - fudbal npr zimski i letnji prelazni rok i posle toga nema novih igraca… zamislite da sad PSZ dovede igraca za finale LS… ili da je Real doveo Valancijunasa umesto Tavaresa i registrovao ga za f4…
R

Rasputin

pre oko 1 mesec

Jeste da je od Ostoje ali ovo je bas preglupa izjava… Ispade da ne smes da otpustis trenera u sred takmicenja 😅 Zamislite da u EL nakon isteka roka za registraciju igraca (januar) ne smete vise da otpustite trenera…
j

jova2000

pre oko 1 mesec

Zato sto su pravila besmislena i ne postoje nigde u Evropi. U normalnim drzavama, trener pre utakmice odlucuje koji ce stranci igrati, znaci ne mora da pise neko pismo KLS mesecima unapred sa zeljama i namerama...
R

RasPutin

pre oko 1 mesec

Ili da ne smeš otpustiti igrača u sred takmičenja?!
a

ako ćemo pravo

pre oko 1 mesec

Zapravo i nije toliko besmislena izjava, ako se uzme u obzir da je sredinom aprila promenjen format takmičena i Partizanu oduzeta prednost domaćeg terena. Takođe, Partizan je tražio da samo zameni svoje igrače, ljude koje već ima u svom rosteru. U svakoj ligi u Evropi, gde postoji ograničenje igrača, možeš da kombinuješ strane igrače iz utakmice u utakmicu. Sa druge strane, Milan Tomic nije bio registrovan kao pomoćnik Saše Obradovića, on je u Zvezdi direktor neki. Ako ćemo već o besmislicama da govorimo, sagledajmo ceo slučaj.
@

@ras putin

pre oko 1 mesec

Pa odpustite Miltona i Kalatesa.
b

babajaro

pre oko 1 mesec

Druze, zapravo je genijalno objasnjena besmisao pravila jer, da su Kalates i Milton otisli iz Partizana sta bi onda bilo? Bilo bi dozvoljeno da ubacimo jos 2 igraca zar ne? Zasto kod povredjenih igraca vaze druga pravila? Zamisli da ti se 2 dana pred SP povrede 3 igraca i da ti organizacija ne dozvoli da povedes nova 3 igraca. U kom vi svetu zivite pa su vam ta pravila prijave igraca mesec dana pre takmicenja normalna?
Y

Yo.dorro

pre oko 1 mesec

Ometlaćemo vas i u ovom Kupu, nebitno...
H

Hahahahahaha

pre oko 1 mesec

Hahahahahahahaha

Izbistanin

pre oko 1 mesec

Ne sekiraj te se izbace zvezdu spartak
j

jova2000

pre oko 1 mesec

Pod uslovom da se neki faul svira Zvezdi dok tuku igrace Spartaka ???? Igraju rukometnu odbranu, sudije puste to i tako dobijaju utakmice .... posle se hvale kao da je bilo neko cojstvo i junastvo
V

Voždovac

pre oko 1 mesec

Može prevod druže nepismeni?
П

Па...

pre oko 1 mesec

...да, да, видимо баш се не секирате и баш верујете и у Партизан, а камоли у Спартак 😂😂😂
П

Па...

pre oko 1 mesec

...Милан Томић није тренер, него директор. Тренер је неко са списка. Исто тако Партизан може да стави Остоју на клупу и нико не може да га избаци одатле. Све сам сигурнији да је Калатес, сад кад је "повређен" био у Атини, све договорио са ПАОК. Много је лакше режирати драму, него рећи да "братски" ПАОК не да играчу да ризикује. Поучени искуством са купа у Нишу, очигледно је да у Партизану схватају шта их чека без странаца. У фебруару их је почистила Мега, клуб који није много јачи него ФМП. Ово је баш у њиховом стилу, унапред имају оправдање, а ако освоје, онда су "победили систем".
D

Depay

pre oko 1 mesec

Vas cisti ko stigne..Zlatibor samara ekipicu od 50 miliona..jos se javljate, doduse navikli ste svake sezone na kraju da se raspadate
F

FGH

pre oko 1 mesec

Nije tacno, Tomic vam je trener do kraja ove sezone. Ti ocigledno ne znas ni sta se desava u tvom klubu, a nama solis pamet?!
j

jova2000

pre oko 1 mesec

Milan Tomic nije spisku, pravila su striktna. Kazu, samo ono sto je predato na spisku i Bog i drugacije ne moze.... Nemojte samo spinovanje i mentalnu gimnastiku da ubacujete...
S

Sofronije Jr.

pre oko 1 mesec

Au koliko si se nalupetao, teška sramota. Ostoja ne može da bude na klupi i vodi ekipu jer nema trenersku licencu. Sa druge strane Tomić može, jer Zvezda nema trenera pod ugovorom. Džabe te Drčelić plaća da botuješ.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...чекај, нешто ми није јасно. Како то да Звезда има више титула од Партизана? Зар ви нисте институција 😂😂😂 И немојте ви о Златибору, молим вас, играли сте ви и другу лигу у своје време 😂😂😂
K

Karlo Veliki

pre oko 1 mesec

Propis je povrsan...Svaki tim ima svoj roster od 15-20 igraca, od kojih su polovina stranci. Na utakmici igra njih 12... Ako je propis da 4 stranca mogu da igraju onda trener od svih stranaca za jednu utakmicu moze da koristi samo 4 stranca koje medju rosterom izabere.., ostali stranci na toj utakmici ne ulaze na teren.. Propis je pisao Covic kako bi KK CZ stekla prednost u odnosu na Partizan... Kao u fudbalu; prvo jedan bonus, pa onda dva ,.. a sada kad su oteli iz Srbije sve talente bice i 4 bonusa.. Da ne bude zabune.. Sve sto je u SFRJ stvoreno kao uspesan sistem u Srbiji je pretvoreno u nista zahvaljujuci srpskom menadzmentu.
a

ako su ruze, procvetace...

pre oko 1 mesec

hahahahahahahahahahha trol godine !!!!
N

Navijač czv

pre oko 1 mesec

Ovo kao da je V Tegeltija pisao kakve veze ima trener sa igračima pa nije KLS smenio S Obradovića već mi(CZV) treba Tegeltiju metnuti umesto ovog Brezovca recimo da bude Partizanov novinar na Mocartu taj je svu pamet ovoga sveta popio samo terapiju uzeo nije....
l

laprovitola

pre oko 1 mesec

Ima veze jer Milan Tomic nije prijavljen cak ni kao pomocni Sasi vec je sportski direktor kluba. Kako moze sportski direktor kluba da bude trener ako nije prijavljen za to na vreme? Bukvalno isti slucaj kao sa Kalatesom i Miltonom.
p

pedja986

pre oko 1 mesec

kako se jucebodmah javljaju, ni spartak, ni zvezda 2, ali kk cz beograd odmah se javlja da partizan ne sme da menja. eee, kad bi se taki svi drzali pravila u ovoj zemlji. ok, nema zamene, kss treba da to saopsti. eto im trofej, tuzni li su, 12 mil samo od drzave ove god za kup i neka im liga, da je pametan part sa juniorima, da se cuvaju za aba, to nam prioritet.
D

Daj faul

pre oko 1 mesec

Rodjace, prioritet ti je bila Evroliga pa ste se olupali… druga stvar je sto vi sada ABA ligom pokusavate da zamaskirate sve…
@

@Daj faul

pre oko 1 mesec

Sreća pa je zvezda igrala f4 eurolige koji je održan u januaru pa se nije "olupala" kako ti kažeš
D

Daj faul

pre oko 1 mesec

I nama je Evroliga bila prioritet i olupali smo se, tako je… ali bar ne kmecimo kao vi i ne krijemo se iza ABA lige ili KLS…
a

ahahah

pre oko 1 mesec

Ahahahaha,Kakvi cirkuzanti crno beli, najjace da ne sme ni klupski lekar da se zameni onda po toj logici,nek pocrkaju igraci.Ili u fudbalu,basketu da ne sme trener da se menja tokom sezone...Ostoja legenda...

EtoileRougeTV

pre oko 1 mesec

Apsolutno nije isto, auu koji mozgovi
Џ

Џаипур

pre oko 1 mesec

Па да, још су сами дали отказ тренеру. Сад нек игра ова њихова банда без тренера, кога брига што су му дали отказ?
M

MrZrex

pre oko 1 mesec

Svaka cast za ozbiljnu ligu da odbija ovakve kaubojske zahteve i prohteve. Mora se i tom zlu jednom stati za vrat. E i da, gde ti je Zeljko ?
Z

ZV

pre oko 1 mesec

Hahahahahahahhahahahahahhahahhhahhahahahhahahahahahhhahahhahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhaahahhahahahahahahahahahhahahhahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhaaaaaaaaa
M

Minimax

pre oko 1 mesec

Kadija te tuži, kadija te sudi ili jedan može sve, drugi ne može ili tako nam se hoće i može, pa šta.
D

Djordje135

pre oko 1 mesec

Zvezdi bi dopustili sve fa ih zameni
8

82828

pre oko 1 mesec

Obradovic je dobio otkaz nije povredjen institucijo
D

Depay

pre oko 1 mesec

Od Eurolige, preko ABA, pa sve do KLS, gde klubic iz Zeleznika pokusava na sve nacine da uzme neki trofej xaxax...Najbolje nek se sakriju negde, pa kad svi odu da proglase sebe za sampione, znaju oni kako to vec ide bolje..
П

Па...

pre oko 1 mesec

...клубић из Лакташа 😂😂😂
T

Tako je

pre oko 1 mesec

jer je zvezda dala otkaz treneru. A vi nista dali otkaz strancima koje ste prijavili.
T

TYO

pre oko 1 mesec

Nismo ni birali da budu povredjeni.
j

jova20000

pre oko 1 mesec

False logic... Predati spisak je vecan i nepromenjljiv, to se odnosi i na trenere i igrace ... nije bitan razlog, spisak ne sme da se menja... vratitie onda Sasu Obradovica