Komentari na vest
Partizan samo četiri puta za 16 sezona Evrolige primio manje od sedam poena u četvrtini
Mi imamo Rumena Radeva!
pre preko 1 godinu
Групни
pre preko 1 godinu
ISTITUCIJA
pre preko 1 godinu
Mape
pre preko 1 godinu
realista007
pre preko 1 godinu
Групни
pre preko 1 godinu
Galek
pre preko 1 godinu
realista007
pre preko 1 godinu
Gospodin Chaki
pre preko 1 godinu
Hantild
pre preko 1 godinu
црно на бело
pre preko 1 godinu
@ssss
pre preko 1 godinu
Grobarcina
pre preko 1 godinu
римтутитуки
pre preko 1 godinu
PFK NIŠ
pre preko 1 godinu
Charlie KUP JE NAŠ!!
pre preko 1 godinu
Celta Vigo
pre preko 1 godinu
Nikola123456789
pre preko 1 godinu
realista007
pre preko 1 godinu
Групни
pre preko 1 godinu
gost1233
pre preko 1 godinu
Bole01
pre preko 1 godinu
Групни
pre preko 1 godinu
To je bio
pre preko 1 godinu
Debilana
pre preko 1 godinu
Rodman93
pre preko 1 godinu
Debilana
pre preko 1 godinu
Mauro Tasoti
pre preko 1 godinu
soichiro
pre preko 1 godinu

Ујка Житко ПФК93
pre preko 1 godinu
Ујка Житко НКП
pre preko 1 godinu
Idea ne blista
pre preko 1 godinu
Gost76596
pre preko 1 godinu
Dragooo
pre preko 1 godinu
Групни
pre preko 1 godinu
Ahahaaaa
pre preko 1 godinu

Ујка Житко ПФК93
pre preko 1 godinu
Danilo911
pre preko 1 godinu
Partizan dobija 5 do kraja
pre preko 1 godinu
GLOBAL GIGANT
pre preko 1 godinu
MilePaprika23
pre preko 1 godinu

Kalčopolista®
pre preko 1 godinu
gostbre
pre preko 1 godinu
Pelisijer
pre preko 1 godinu
Iskreno
pre preko 1 godinu
Bruka
pre preko 1 godinu

Ујка Житко ПФК93
pre preko 1 godinu
Ko o cemu
pre preko 1 godinu








