Komentari na vest

Partizan u Sarajevu overava prolaz u polufinale i jednim okom gleda ka Zvezdi

Brutal92

pre oko 2 meseca

Ма лагано са пола гаса

Ilija

pre oko 2 meseca

Rešava ovo Partizan laganov

50 miliona razloga

pre oko 2 meseca

Logicno, moraju da ih poguraju da uzmu KLS

panteR

pre oko 2 meseca

Moze samo da gleda 😂
L

Lakiq123

pre oko 2 meseca

Ovo će biti lagano za crno bele

Goja Ivanovic

pre oko 2 meseca

Bosna dobija danas
v

vuki2233

pre oko 2 meseca

Overava partizan to lagank
a

andja v

pre oko 2 meseca

kako igraju nije isključeno da ce izgubiti

crvene beretke

pre oko 2 meseca

partizan sampion, zna se
G

Gost10

pre oko 2 meseca

Nikad ljepsi komentari, za taj mrtvi freebet. Bolje citat onoga Gileta i Belingema mrtvog oni bar zakuhaju sa svojim glupostima
N

Nenica

pre oko 2 meseca

bice tesko napili se sinoc uz pesmu potopicu ovaj splav
N

Natalii29

pre oko 2 meseca

Meč protiv KK Bosna zato ima i rezultatski i psihološki značaj, dok se istovremeno čeka da Zvezda potvrdi posao protiv KK Cedevita Olimpija kako bi regionalna scena dobila novi večiti derbi pod najvećim mogućim pritiskom.
p

predrag pedja

pre oko 2 meseca

Lagana pobeda , Woš 20+ poena
C

Chichino

pre oko 2 meseca

Pa samo i može da gleda u Zvezdu 😂

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

igraj i pobedi iako s zvezdas
e

ehhh

pre oko 2 meseca

Ti si jedan bot jadni, znaci svaki komentar tvoj je blam
7

7789

pre oko 2 meseca

Ne navijas ti za zvezdu ti si jedan običan bot

[email protected]

pre oko 2 meseca

Ajde bosna barem 1 pobedu

Ivan Selenic

pre oko 2 meseca

overava u sarajevu,kad nije u Atini.
I

Ivi

pre oko 2 meseca

Partizan je kosarka sve ostalo je laz
O

OFK Beograd

pre oko 2 meseca

Kad ce proslava top 15-16 u Evroligi ove sezone i drvenog trofeja,zna li se sta??
T

Top 20 klub

pre oko 2 meseca

A jel gledaju i tabelu u EL gde su bili na Top 20 mestu 3-4 puna meseca a na kraju zavrsili kao 16-ti,jel se i to gleda jednim okom ili se to pokusava brzo zaboraviti?
A

Ako bh

pre oko 2 meseca

Ako budu igrali kao u prvom mecu, ne bi me cudilo da ih Bosna okrene i zakaze mec sa cz

JEJICA

pre oko 2 meseca

Ma ajde momci ne gledajte ih uopšte 👀👀👀🤫
S

Srdjan1314

pre oko 2 meseca

Tesko da ce zvezda proći u polufinale, raspadaju se

mladen misic

pre oko 2 meseca

Izgubiće Partizan u Sarajevu

Goran Jovic

pre oko 2 meseca

Напред по титулу! 🏆

Stefan Pavlovic

pre oko 2 meseca

lagano ce ih dobiti

Nikola Veljković

pre oko 2 meseca

Biće zanimljiva polufinalna serija

Peca0007

pre oko 2 meseca

Zgaziti ihhhhh.

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Partizan ovo prolazi a i večeras će pobediti, ogromna je razlika u kvalitetu samo je pitanje koliko će biti motivisani i koliko će zapeti.
O

ODGOVORNOST?

pre oko 2 meseca

Dynamic i u juniorima i u kadetima izbacio Partizana u polufinalu F8. Hoće li biti kakvih promena u mlađim kategorijama KKP?

jovan1111

pre oko 2 meseca

Partizan ubedljivo osvaja Aba ligu

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Добија Босна данас. Добили би и у Бг да није било судија и сл.бацања.
k

krcma4

pre oko 2 meseca

ajmo crno beli pun gas danas

milosbosut

pre oko 2 meseca

Trebalo bi ovaj mec Partizan da lako resi u svoju korist.

Stefan Raskaj

pre oko 2 meseca

Samo napred Partizan Samo napred Partizan.....🖤🖤🖤

Lazar Stosic

pre oko 2 meseca

Lagano dobijamo
P

Predikat

pre oko 2 meseca

Ide lagana pobeda plus 10 Partizana danas.
V

VELIKAN

pre oko 2 meseca

Nadam se da uprava radi na ostanku Bonge u klubu i naredne sezone i ugovaranju mečeva s NBA timovima.

Tubic

pre oko 2 meseca

ИДЕМО ПО ТИТУЛУ!!!⚫️⚪️🖤🤍💪💪💪💪
r

ruzmarin

pre oko 2 meseca

kako se ukrstaju partizan i zvezda u polu finalu,zar nije eventualno trebalo jedino u finalu da se sretnu
M

Markokmet

pre oko 2 meseca

Sve mirise na veciti derbi u polu finalu aba lige Partizan na pobedu Sarajevu Zvezda na pobedu u Ljubljani

Vlada81pfc

pre oko 2 meseca

Ajde zavrsite taj poso pa da cigane ocetkamo lagano da im pokazemo gde im je mesto