Komentari na vest

Partizanu skinut BAT zbog Kevina Pantera

zeljko markovic

pre 2 meseca

To se znalo da ce biti reseno.Ali se nepoklapa sa Ostojinim recima da nikom se ne duguje.A ovaj novi igrac iz evrokupa,sto su ga doveli misko i ostoja,iz aviona se vidibd se mesa u struku.Sramota.Imamo ljude iz 92 koji su uzeli evroligu,da dodju u klub i oteraju ove sto nemaju veze sa kosarkom.
g

gostbre

pre 2 meseca

gde jos neko nekom placa poreez na licna primanja...msm ako si stranac

daleabs

pre 2 meseca

jedan je kevin kapiten
J

Jel li a?

pre 2 meseca

To država reagovala upumpavanjem miliona pa su konsčno platili velikog kevina kapitena te im skinut bat konačno!?Kako bi drugačije skinuli bez upliva državnih novaca?Vule to rešio.

Ikebana

pre 2 meseca

Da su mu dali na vreme ne bi ni trazio
s

san

pre 2 meseca

Kevin je zaslužio taj novac jer je prvo Partizan zadao smrtnu ranu Državnoj mezimici a onda pre neki dan i kapiten za sve pare!

Mihajlo_24

pre 2 meseca

Ako kojim slucajem postoji onda je sampion ta osoba koja je u ugovor stavila obavezu placanja tog poreza za zaposlenog

crvene beretke

pre 2 meseca

sad je red na neko opasno pojacanje
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Ako kojim slucajem postoji onda je sampion ta osoba koja je u ugovor stavila obavezu placanja tog poreza za zaposlenog
K

Konan iz Varvarina

pre 2 meseca

Jedan je BATa Kevin.

Kanidja99100

pre 2 meseca

jedan je kevin kapiten
6

6.75

pre 2 meseca

Lihvar Panter, malo manji od Nikole Milutinova...
J

Jokkss00

pre 2 meseca

Ako je "crno-belima" falila sveža krv u rosteru, put je sada potpuno otvoren.

1mladen2

pre 2 meseca

Nekapitenski potez skroz, ali dobro covek trazi svoje.
D

Dorados

pre 2 meseca

Pa sta covek trazi svoje ne trazi tudje, proslo vreme oprastanja dugova

FiumenBG

pre 2 meseca

časovi ljubavi...
J

Jovan2208

pre 2 meseca

casovi ljubavi hahahaha
b

bozazvanipub

pre 2 meseca

Bezveze je tužio al ajde bitno da su ispeglali to
T

Tuzba

pre 2 meseca

Podrzavam igraca da treba da mu se isplati svaki evro koji je zaradio. Ipak, krivo mi je da nas tuzi covek koji je bio nas kapiten, ciji se lik nalazio na sezonskoj karti, kome smo stvarno ukazivali veliko postovanje i to zbog relativno male sume u odnosu na ono sto je zaradio kod nas i sto je zaradio od Barselone jer je Barselona preuzela Partizanov ugovor.
a

aTop8Nista

pre 2 meseca

23 igraca u rosteru, budzet 33 Milke. Otpusten Grejem od 3 Milke, 2 trenera na platnom spisku, otpusten Motijunas, Jago... Nedovic, Mitrovic, Plavsic svi na platnom spisku. Rezultat 10 mesto i jedna utakmica vise od Partizana. 🤣🤣🤣
П

Па...

pre 2 meseca

...буџет 38 милиона, Желимир на платном списку, али и Лундберг и Ниликина, отпуштен Паркер и Пејн, на крају Ф4, али кад окренеш табелу наопако 😂😂😂
k

krejzicoa

pre 2 meseca

Jeste... A vasi igraci igraju za kikiriki.
@

@Па...

pre 2 meseca

I na kraju EL sezone vise razocarani u tim vi nego mi. Vi ste jos u novembru pricali o F4 a mi smo se tada oprostili od sezone. I sad na kraju sezone vi ste ti koji terate trenera i 90% tima a ne mi. A zasto ako je 10-o mesto uspeh u odnosu na nase cetvrto otpozadi?
M

Mirsen

pre 2 meseca

e sad idemo jako

Otac Makarije

pre 2 meseca

Sad mozemo da dovedemo novih 10 stranaca mozda budemo 12 u evro ligi
N

NapredneTitule

pre 2 meseca

Jedna utakmica vise u evroligi od komsije evro sampiona i ucesnika 4 f4...evo vec drugu sezonu zaredom...velika si zvezdo. Jeste da nemate pobedu u top 8 ali makar ste dobili oba evroligaska derbija. 😂😂😂
D

Domace vedete

pre 2 meseca

A sa ovim jadnim domacim igracima tipa Nakic, Lakic, Marinkovic, Bosnjakovic, Pokusevski, Mijailovic... bili bi 12. u ABA ligi, EL ne bismo ni videli.
П

Па...

pre 2 meseca

...да, Ф4 кад окренеш табелу наопако 😂😂😂 али и то је боље него три пута последњи у ЕЛ плус последњи у ЕК 😂😂😂

Miki Milikic

pre 2 meseca

ovaj partizan vise pukne para na tuzbe i sudske troskove nego sto bi puko da odmah isplati plate koje duguje

Želimir Obradović Cepač

pre 2 meseca

Ima pravo covek da uzme svoj novac

Perica Aksentijevic

pre 2 meseca

Vi ga dizete u nebesa a on vas tuzi.Katastrofa
D

Dzi

pre 2 meseca

morali su vise da ispostuju kevina im kapitena za jednu versku skupinu previse su se ogresili o kapitena, produzenu ruku trenera prvosvestenika

Dalibor Maric

pre 2 meseca

E sad kreću milionske pojačanja, dovodjenje stranaca i opet sljedeće sezone borba za top 15

Nikola Veljković

pre 2 meseca

To je "legenda" Partizana posle samo 2 sezone
D

Dzi

pre 2 meseca

Nije bitno koliko je neko dugo brat bitno je da ga prvosvestenstvo preporuci a pastva prihvati
k

kur@jebair

pre 2 meseca

A koliko je Vasa legenda Gurke igrao za Vas i sta je postigao da bi bio legenda?
M

Mm lice

pre 2 meseca

Sad se opet volite.

Aleksandra Martać

pre 2 meseca

Kevin koliko im je doneo dobro toliko im je doneo i loše napokon se završilo

Nadja17

pre 2 meseca

ozbiljan problem ako je stvarno tacno

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Uplatice Partizan tj morace da plati, nema vrdanja, tako je kako je...

Ilija

pre 2 meseca

Mnogo para nam uzeo

Nemanja Milijanovic

pre 2 meseca

Nema više repova, možda bude bolje u budućnosti

Nikola Vukadinovic

pre 2 meseca

Trebao je jos da im ostave
n

neconi1122

pre 2 meseca

Pa sta je sve uradio i trebali su da ga isplate

Mirko Boc

pre 2 meseca

Bez blamiranja
M

Mend1983

pre 2 meseca

partizan šampion

Stefan Zafirovic

pre 2 meseca

Svi protov zvezde

FiumenBG

pre 2 meseca

šio mi ga đura....
M

Mile led

pre 2 meseca

Najbitnije je da je vratio tkz. zvezdu na fabricka u zeleznik i poslao im poruku dzaba vam novci!
M

Mile led

pre 2 meseca

Najbitnije je da je vratio tkz. zvezdu na fabricka u zeleznik i poslao im poruku dzaba vam novci !
Ј

Јокара94

pre 2 meseca

ај не бламирај се ...

Realno123

pre 2 meseca

Vas vratio asvel zaba vam dabalebari i milton i zeks koji kostaju 15m
E

Emili89

pre 2 meseca

Nem asta ako mu dodju lovu nek plate. I ovako Ostoja i svi oko njega masu parama, pa sto da covek se ne naplati
N

Nini3112

pre 2 meseca

Brukaju se sa bivsim igracima... za sicu

Natasa27

pre 2 meseca

BAT se ne skida tek tako i znaci da problem postoji vec neko vreme.

Sterlings Braunfels

pre 2 meseca

Ovo je privremena zabrana do uplate što znači kad Partizan uplati pare automatski se skida suspenzija.

Veljaa13

pre 2 meseca

Ovo je bas ozbiljan udarac za Partizan
M

MilanChe1986

pre 2 meseca

Kapiten kapitenski,tuzio :D
M

Mire.111

pre 2 meseca

Partizan je sa ovom formom mogao dalje od Zvezde u EL
S

Secondigliano

pre 2 meseca

steta pa se EL ne igra samo 5-6 kola 😂

JEJICA

pre 2 meseca

Svi treba da igraju protiv zvezde 🤣🤣🤣
U

Uncledrew

pre 2 meseca

Hahahah cuti,dobro je. Zamalo da propadne ljubav za 200k.
c

cirkus

pre 2 meseca

kako nasedaju grobari na ostojine bajke da smo klub bez dugova pa onda bum, samar realnosti.
d

djemba djemba

pre 2 meseca

Dogovori se sa sobom da li si cigan ili grobar..
k

kileni

pre 2 meseca

Godisnji porez na dohodak gradjana je iskljucivo trosak fizickog lica! Ne znam na koji nacin je to preneto na poslodavca? Mozda postoji neka klauzula u ugovoru... Ako kojim slucajem postoji onda je sampion ta osoba koja je u ugovor stavila obavezu placanja tog poreza za zaposlenog jer je to onda ekvivalent plati i jos moraju da se plate doprinosi i porez na taj porez!?
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

kako je igrao protiv zvezde masina