Komentari na vest

Penjaroja: Nemam šta da zamerim igračima, izvinjavam se navijačima

Драгана Косић Ех Јовић

pre 12 dana

prerano produžen ugovor...
v

voja12

pre 12 dana

ima tu dosta da se zameri svima, ali ajde bolje da ne lajem
G

Grobarcina

pre 12 dana

Penjaroja dobar trener dobio zvezdu 5 puta podigao nivo igre , izvukao Partizan iz krize od sledeće sezone treba se videti od početka, ne sumnjam da je odličan bez obzira što nisu osvojili kup Vesne ili Kls mini turnir koga briga za to imamo titulu vise od Fmpa
s

spitfire

pre 12 dana

treba da vas je sve sramota posle 9vakve utakmice
K

Kenjaroja

pre 12 dana

Pa sledeće sezone opet TOP 15 i nula trofeja sa rekordnim budžetom.
U

Uncledrew

pre 12 dana

Ma briga te,tamo do nove godine ces popiti svakako otkaz
I

Ilijajakim02

pre 12 dana

Ma bila je krađa u ovoj seriji, al svakako će biti samo plastičan klub
K

KKSS

pre 12 dana

KK SLEDEĆA SEZONA 😂
R

REZIM CUTI JER MU ODGOVARA HAOS

pre 12 dana

Dokle ce se toletisati vandalizam pojedinih huligana ! Oni su 3-4%
i

idiotizam

pre 12 dana

,,cugani" gde su komentari PARTIZANOVACA ! Koja selekcija majko mila .
D

Dva arsina

pre 12 dana

A ovo objavljujete , koje spinovanje.
n

nuki63

pre 12 dana

Pokazao je da mu treba ukazati poverenje jer je napravio ipak silidne rezultate
Z

Zalosne obojene sove

pre 12 dana

Okreni obrni Partizan je rekorder ABA LIGE !

Elvis Fejzic

pre 12 dana

Skockati tim za narednu sezonu i dati šansu Penjaroji
B

Budimo realni i iskreni

pre 12 dana

Normalno ,igrace treba imati ,sutere ! Olimpijakos bi vodio i Sasa Obradovic i Penjaroja i imao bi uspeha ,
P

Pokrijte se usima

pre 12 dana

MANDOVI A 2:0 🙈🫣🤐🤔🙊
I

Iz aviona se videlo

pre 12 dana

Vasington i Sterling nisu hteli povratak uDUBAI
T

Ta grupa nisu navijaci,idioti su

pre 12 dana

Normalno da nije do trenera kad su vojnici apaticni ! A AMBIJENTU SU KUMOVALI POJEDINI ( isti) huligani ,bstinasi koji nanose stetu klbu. Iste BITANGE isti problemi ,,navijaju" po nalogu
M

Markokmet

pre 12 dana

Ako je kosrkaski klub Partizan ostao bez trofeja ove sezone treba nastaviti sa radom i sledece sezone napasti sva tri pehara
B

Blaki

pre 12 dana

Ali šta me "avangarda" oduševila sinoć, kako avangardski vređaju Avramovića, Petruševa, Musu...
J

Jasmina65

pre 12 dana

Dajte mu sansu da razbije sledecu sezonu, mozda zavrsi evroligu na manjem mestu
P

PsihoBrt

pre 12 dana

Mnogi negoduju i krive Penjaroju za ovo i to što smo ostali bez trofeja al realno ekipa je lose sastavljena od samog starta sezone. Dva igrača koja čine trećinu budžeta za plate nisu u timu cele sezone. Domaći igrači koji bi trebalo da nose tim u kupu i KLS nisu ni prosek, posto se tim očigledno nije pravio za ta dva takmičenja. Jedini trofej koji se mogao uzeti i jeste bila ABA al je i to bilo malo verovatno protiv realno mnogo k kvalitetnije ekipe. Da su mesto one dvojice u timu bili bilo koji drugi igrači koji su makar igrali i davali neki doprinos druga bi priča bila. Ovako jbg, moraće se mnogo jače naredne sezone!!!
Nista od nase kosarke

Meda74

pre 12 dana

Možda mu treba dati šansu sledeće sezone.
V

Volim Partizan

pre 12 dana

Navijaci Partizana koji dodju na utakmicu i u trenucima kada je potrebna podrska igracima urlaju neprimerene politicke parole i uvrede na racun predsednika svog kluba nisu ni zasluzili da im ti igraci priuste zadovoljstvo da pobede nekoga. Uz sve to kao da su jedva docekali poraz kako bi ponizavali trenera svog kluba zaboravljajuci rezultate njegovog prethodnika u periodu od 4,5 godine. Takvi navijaci su sramota za bilo koji klub.
A

Astoria

pre 12 dana

Vrlo loši rezultati Partizana i Zvezde ove sezone, s obzirom na ulaganja. Politika sve dublje zalazi u sportske okvire. Teško da će sledeće sezone biti išta bolje. Glavni problem Partizana jesu loša atmosfera u i oko kluba, kao i narušena reputacija zbog kojeg ga izbegavaju treneri i igrači.
A

Aki88kg3

pre 12 dana

Igracima sve najbolje
A

Aki88kg3

pre 12 dana

Jdnfkxkdmdndndnfnd
A

Ako imas obraza

pre 12 dana

Daces otkaz koliko veceras kao i Sasa kod Zvezde..
O

Otkazi

pre 12 dana

Nisam bas siguran da je Saša dao otkaz, a nije ga dao ni drugi Obradović kada je izgubio od Zvezde sa 3:0 sa timom koji je on sastavio.
S

Sekundarci u COPORU

pre 12 dana

CIGO ne boj se neceeeeee!
P

Pravi ,,GROBAR"

pre 12 dana

Na tvoju zalos nece , treba nam !
P

Ponizio ga

pre 12 dana

I nadmudrio pomocni trener Jurice Golemca
S

Sa Javorom uDubai nema pobede

pre 12 dana

DO IGRACIMA JE IDIOTE ,NIJE DO TRENERA . DVOJE TROJE IZ PARTIZANA NISU OPET HTELI U DUBAJI
K

Kraaaljjj

pre 12 dana

Dajte coveku da sastavi tim sledece sezone ima da puca na sve strane kao u predhodnim klubovima hehehe
B

Busenje na max

pre 12 dana

Sramota je da je njemu dat novi ugovor na 2 godine.. Sad je svima jasno kako se sabotira Partizan .. sledece sezone necemo biti ni top 16 sa njim i opet ce biti 0 trofeja
T

Trofeji

pre 12 dana

A koliko smo trofeja osvojili u prvoj sezoni kada je dosao Zeljko? Koliko trofeja u njegovoj trećoj sezoni? U drugoj o cetvrtoj smo imali po jedan trofej sa njim na klupi, treba biti realan.
S

Svima je jasno,Trojanci su to

pre 12 dana

REZIMSKI ,,NAVIJACI KVARE SKIKU O PARTIZANU ! NAVIJAJU PO NALOGU NA STETI KLUBA .To su obicni profiteri ,sendvicari ,za banku bi prodali i najblize .
V

Vole te tvoji cigani

pre 12 dana

Bratee Djoleeeee !! Dajte ovom kralju dozivotni ugovor 🔜🔒😂
S

Sledece sezone

pre 12 dana

Kad ovaj trofejni strucnjak napravi i sastavi tim ima da puca na sve strane!!!! Hahahahhahaha Ziveo Ostoja jos 100 godina sta im radi
M

Misko lisko

pre 12 dana

Doktor! Boze zdravlja i da ga produzimo na jos 4 godine minimum jer covek je madjionicar
P

Partizanov Spanac bolji

pre 12 dana

Vazno je bolji od vaseg Spanca ! Videcete Penjaroju sledece Evro lige
D

Djole legendo

pre 12 dana

Nema sta da se izviniavas ti si preporodio ovaj klub i nadam se da ces i naredne dve godine imati identicne uspehe i trofeje! Volimo tebe i naseg Ostoju!

Cutite bre mandovi

pre 12 dana

,,CIGANI"BUREKDZIJE JURISAJU DA KOMENTARISU A METLA JE IGRALA U DVA MECA ,JADNICI.🤐🫣🙈

Ikebana

pre 12 dana

Kako je zatekao Partizan u Evroligi nanizao je pobeda,treba imati strpljenja

jovan1111

pre 12 dana

bice bolje sledece sezone nadam se
G

Garagani nas sokole

pre 12 dana

Na tvoju zalost sigurno ce biti !
0

0 trofeja

pre 12 dana

Kako se zovu navijaci kluba iz laktasa...Nulasi!
N

NULE

pre 12 dana

Da Zvezda petokraka Partizan 0:2
C

Cutite bre profiteri rezimski

pre 12 dana

NULASICA protiv Partizana dva meca dva poraza !
F

Fenjeroja

pre 12 dana

Dobar trener za Top 20
k

kenjaroja

pre 12 dana

Najveci uspeh drveni pehar na kraju!
D

Dexyco

pre 12 dana

Debakl od sezone i realno krah jednog propalog projekta , stvaranje tima sa mnogobrojnim stranim preplacenim igracima, bez sistema. Sramotno je za vecite da imaju dva domaca igraca , a drugi smo na SP i treci na OI. Nazalost pokusaj da se rezultat u zemlji Srbiji kupi, nije uspeo. Nazalost KKP je izgubio svoj identitet, i postali smo neprepoznatljiv tim sa legijom stranaca. Ono sto je uradila Valensija, sto radi Zalgiris , e to sam ocekivao . Nazalost nastavi li se ovako da analfabete vode kosarku , sledi nam scenario iz drugih sportova i drugih stvari. Naravno kad ljudi koji blage veze nemaju sa sportom i kosarkom vode vecite. Dok se ne vrati da od 12 igraca minimum 7 budu domacih, koji ce da ginu za ovaj dres , nema napretka. Dakle vise Lucica, Lakica, a manje ovih sminkera Brauna i Vasingtona. Za to je neophodno da u klubu imas ljude sa vizijom. KKP u vreme Ostoje nije napravio niti jednog igraca. Ne vidim svrhu da stalno budemo u donjem delu tabele, a da nam igra 10 stranaca skupocenih. To isto bi mogli i sa domacim mladim igracima, ali makar bi nasa reprezentacija imala benefita. Umesto Braunu, Vasingtonu, Osetkovskom, bolje da su te pare date Bogoljubu Markovicu, Pavlu Nikolicu, i ostalim mladim igracima. Tako je KKP radio kroz istoriju, dok nisu dosle ove analfabete.
N

Nezzz63

pre 12 dana

Treba čoveku dati da odradi celu sezonu, pa onda mu suditi na osnovu rezultata.
D

Drale1998

pre 12 dana

Ne znam zasto uvek kad je 50 50 mi izgubimo
m

metalika moj dobar

pre 12 dana

covek povezao kolko toliko konce
G

Gost233

pre 12 dana

I šta imamo od toga što se izvinjavaš?
G

Gost233

pre 12 dana

Nemoj da probaš, nego da osvojiš. Ako ostaneš u Partizanu. Mada, rekli su da je uslov da osvojiš bar jrdnu titulu da bi ostao, pa potpisaše ugovor sa tobom još dve godine. Svašta.
G

Gost233

pre 12 dana

I kada će pojačanja? Drugi dovode, ugovaraju, mi ništa. Forsirate Fernanda u odnosu na Džekirija, a Džekiri duplo bolji. Fernando ne može vola u dupe da pogodi, ni bacanja, u svakoj utakmici promaši pet zicera ispod koša, promaši po tri zakucavanja, 'ej!
F

Fanste933

pre 12 dana

bixe to uzbudljivo sve i napeto
K

Kažem

pre 12 dana

Sasvim zasluženo veceras dubai,iako navijam za ceno belevi vise od navijača.nije mi jasno zasto je ostoja dozvoluo put u dybai,bas je uzeo verovatno mnogo i prodao tako titulu sramno.jos hednom dubai zasluzeno.sazona losa sam par top neceva i metle limenki.trener koliko je mogao sastavio.teska xe mu borba biti

meda rashord mar

pre 12 dana

tako blizu a tako daleko
O

Ok

pre 12 dana

Ovo je jadac. Rekao vam covek sta hocete da cujete.
D

DDF

pre 12 dana

Ko zeli neka dobro zapamti...sledece sezone imacemo daleko losiju sezonu nego ove godine,prvo necemo dovesti adekvatna pojacanja kako se pominje,u EL zavrsicemo izmedju 14-16 mesta,ABA Liga maximum 1/2 finale,KlS i kup Srbije nema nista da osvojimo bez dovoljnog broja domacih igraca...sve se opet sve svodi na "mezimicu"u svakom smslu
m

metalika moj dobar

pre 12 dana

druze mi treba da budemo srecni da mozemo da budemo deo el i da ljudi uzivo gledaju vrhunsku kosarku. Ko misli da mi mozemo do nekih f4 i cega vec vi niste normalni. Nama bre Bajern uzme igrace a zamislite tek budzete Reala i drugih
M

Makaaj

pre 12 dana

Babo jedna, dimi!
8

87

pre 12 dana

Svi ste smesni posle Zeljka. Da njega nije bilo ni Evroligu ne bi igrali. Mozete da ga pljujete koliko hocete i da se vadite na njega za svaki poraz i za sve lose sto se desi, kao sto i radite...dzabe. Sledeca sezona takodje ima da bude za zaborav. Ostoja je jedini krivac za sve. Veliki pozdrav i za Paspalja nekadasnju legendu,a danas prodanu dusu. Ljubi te tvoja Rada...
h

hekro

pre 12 dana

Izvini se tako što ćeš napustiti klub
B

Blaf

pre 12 dana

Ma šta se izvinjavaš vidiš da su srećni što si pobedio par puta Zvezdu,šta njih briga što si izgubio tri trofeja i osvojio 15, mestu EL.
N

Nicker

pre 12 dana

Pa srećno sa Žofrijem,Tanaskovićem i Olmenom,skockaće ti sposobni privrednik iz Prislonice respektabilan LŠ tim
s

spiritus movens

pre 12 dana

Sramotna sezona kosarkaskog kluba Partizan, jer je i pored rekordnog budzeta ostvaren porazavajuci ucinak - 15. mesto u EL i zbirno nula (0) trofeja na domacoj i regionalnoj sceni. Zali Boze bacenih 25+ miliona evra.
D

DAJTE BRE SUTERE ,DOBRE

pre 12 dana

IGRACI JEDVA CEKALI KRAJ ,NIJE IM SE ISLO U DUBAJI ,ZNAJU DA TAMO POBEDE NEMA .
p

partizanovacbg

pre 12 dana

Penjeroja odlaziiii88
D

Deo ,,navijaca" stete klubu

pre 12 dana

GNJIDO ,PENJAROA je super , barinasi i huligani su AUT !
s

siminovac

pre 12 dana

ostoja, ostani. i produži ugovor treneru do 2031.

Vladimir Jovanovic

pre 12 dana

Biće bolje sledeće godine

Vukelic David

pre 12 dana

tako blizu a tako daleko
b

bad

pre 12 dana

želimire sve ti je oprošteno i 18 miliona iz ljubavi i zidanje po N.Beogradu vole te tvoje splićanke
d

dentistu win

pre 12 dana

Više od 10 nemaš, knjigu u šake i uči, mani se komentara...

chicharito9800

pre 12 dana

ZNACI IMAO JE 5 MILIONA GODISNJE PO TEBI, A NE ZIDA NA NBG, TAMO ZIDAJU GAZDE VECITIH, ON ZIDA NA DEDINJU ZA NJEGOVE PARE KOJE JE ZA 50 GODINA BAVLJENJA KOSARKOM POSTENO ZARADIO. PA VAMA JE I DJOKOVIC KOJI NAVIJA ZA VAS KLUB SMETAO KAD JE ZIDAO...
m

mnogo se izvinjavamo

pre 12 dana

Druže, istina je da si došao u teškoj situaciji i da nisi ti ovu ekipu pravio. Samo, istina je i da su utakmice u Evro ligi, praktično bile revijalne, bez značaja i pritiska. Sve što je imalo važnost, imalo imperativ pobede, je završeno porazom: kup, KLS, ABA. Videćemo šta će biti, kada sam formiraš ekipu. Samo ne slušaj Ražnatovića ili repove zaostale od Željka, u stručnom štabu.
R

Rasimici

pre 12 dana

Svi da odu jedan da se tivra hahahaha
K

Ke vidime

pre 12 dana

Nije on slučajno najuren iz Barselone. To će se videti koliko sledeće sezone. Međutim, posle kiše dođe sunce pa se nadamo da ćemo i njemu i Ostoji videti leđa.
j

joleeoo

pre 12 dana

Treba da preuzme odgovornost i da ode...
G

GistJ

pre 12 dana

Odlazi prevaro trenerska. Imao si 7 meseci da promeniš nešto. Istina, igra se porpavila za 20-30% u odnosu na period sa Željkom uz jednu malu napomenu a to je da ti se vrstio Karlik Džons. Pre njega su to bile revijalne utakmice od po 30-40 razlike.
b

banee

pre 12 dana

Najgori trener u Istoriji
g

grobari jugg

pre 12 dana

Neznalice odlazi
S

Sram vas bilo idioti ,prodani

pre 12 dana

BATINASI, VI NISTE NAVIJACI PARTIZANA , NON STOP CINITE PIZDARIJE ! POKVARENJACI!
S

Sava tiho teče

pre 12 dana

Ostoju za trenera!