Komentari na vest

Poceko - Alimpijević 1:1 - igraće se majstorica

r

rokenrol

pre 29 dana

Bez svojih svih rudara,grobari su rang Dinamika,Mladosti!!Kad država zatvori slavinu,bit če ovakve utakmice normalne!!

Kopra85

pre 30 dana

Nakon prve utakmice se činilo da će to biti lako, ali ne da se Galatasaray

Predrag Blagojevic

pre 30 dana

Od 4 meca samo jedan dobili besiktas a vodili u drugoj u plej ofu I izgube

nenanena2

pre 30 dana

Bešiktaš je bolja ekipa od Galate i proći će u narednu rundu playoff-a

perazdera6

pre oko 1 mesec

Razbice ga alimpije u trecoj

[email protected]

pre oko 1 mesec

Добра кошарка. Вреди гледати следећу
M

MlađoL

pre oko 1 mesec

Ovo će biti kao Dubai Budućnost, odlaganje neizbežnog, razbiće ih Bešiktaš u trećoj

Dusan Stefanovic

pre oko 1 mesec

Majstori ca za majstore

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 mesec

Cuda se dogadjaju pa i to.