Komentari na vest

Poruka Budućnosti ABA ligi: Ne putujemo u Dubai

M

Markomili

pre oko 2 meseca

Hmmm sta reci??? Neverovatno
p

pikolo24

pre oko 2 meseca

Pa sto bi i isli
N

Natalii29

pre oko 2 meseca

Ne sumnjam u njih, sve xe to oni nadoknaditi.. zalosno je

ilke1980

pre oko 2 meseca

Naravno i ne treba da se ide pa sta su umislili

jovan1111

pre oko 2 meseca

zasto bi isli kad ce svakako izgubiti

Ivan Selenic

pre oko 2 meseca

prpa od dubaija,zato i nece kod njih na domaci teren.

Meda74

pre oko 2 meseca

Naravno nisu ludi da idu tamo.

Goran Radovanovic

pre oko 2 meseca

Bio je i red,do sad su se oni pitali

Dacha90

pre oko 2 meseca

ako je onako dogovor to je to

rosa100

pre oko 2 meseca

tako i treba dosta oni postavljaju uslove
v

vukasin2015ks

pre oko 2 meseca

I ne treba da idu,ionako sezone nisu regularne zbog izraelskih timova i dubaija..

Vaskon

pre oko 2 meseca

Korektno saopštenje. Neka rešavaju ovi sto su zakuvali!
G

Gost Zeljko

pre oko 2 meseca

Dubai direktno u finale.
K

KacaKM

pre oko 2 meseca

tako i treba,kakvi emirati
M

Marko206

pre oko 2 meseca

Potpuno su u pravu, hteli su da igraju kod nas, neka onda dodju.
T

Tvrle

pre oko 2 meseca

I ne treba da idu. Besmisleno takmičenje, a još gluplje da klubovi iz regiona idu na toliki put. Ako baš hoće, nek Dubai igra u Evropi.
B

Bogoljub Gagic

pre oko 2 meseca

20:0 za Dubai idemo dalje.

Sele Fejzic

pre oko 2 meseca

Dubai sa zelenim stolom da
S

Sofronije Jr.

pre oko 2 meseca

Jedina ispravna odluka. KKB ima kičmu, sad ćemo da vidimo ima li je rukovodstvo lige
M

MVPČAČAK

pre oko 2 meseca

Apsolutno se slažem sa Podgoričanima.
Z

Zadnji u EL

pre oko 2 meseca

Kako je na Top 20 mestu u EL ove sezone,jel ladno?
@

@zadnji

pre oko 2 meseca

da nije mozda asvel

Predo8

pre oko 2 meseca

Sasvim korektan zahtev, što bi putovali tamo
G

Golst

pre oko 2 meseca

To je regionalna a ne interkontinentralna liga
m

maloKoncentracije

pre oko 2 meseca

Samo nek Budućnost izdrži po ovom pitanju.
0

026

pre oko 2 meseca

Ako si počeo plej of u Sarajevu kao domaćin završi ga u Sarajevu a ne ovo svakako je Dubai bolji od Budućnosti i sa domaćim terenom u Zetri....

milosbosut

pre oko 2 meseca

Onda nek se pobeda prepise Dubaiu za zelenim stolom
B

Boteje

pre oko 2 meseca

Dubaji i svi arapi redom.
B

Bobby Donchich

pre oko 2 meseca

Podržavam 💯!!! Dosta više Arapa, Izraelaca….nisam ni malo ljubitelj Rusa, ali vratite onda i njih. Jednako “nije opasno” kao na Bliskom Istoku.