Komentari na vest

Potpredsednik Denvera: Jokić je srećan, uvereni smo da ostaje

M

MMMarko

pre oko 12 sati

Dobro mu u denveru i to bi bilo to.

90Jelena

pre 1 dan

trebalo bi dadovedu jos neko zvucno pojacanje

kaligula89

pre 1 dan

Trebalo bi da ode u Seltikse
g

gnrslash

pre 2 dana

Ne vidim Jokica izvan Denvera, bar ne jos 4-5 godina. Sto se tice ostatka ekipe potrebno je pojacanje, tj sveza krv. Denver je ove godine ima dobru klupu i sirinu ali, meni veoma iznenadjujuce ispali su odmah u plej ofu

Furtula

pre 2 dana

Jos koju godinu i menjaj

Brutal92

pre 2 dana

Која штета што ће целу каријеру остати у овај Денвер
M

Miloslegenda

pre 2 dana

ajde polako samooo, nema nigde
S

Stojankamasina

pre 2 dana

pa mislim sta da se kaze jokaraaaa
T

Tamara238

pre 2 dana

ajde samo ostani u mestu i super
b

bojana23

pre 2 dana

hahahahaah smesno skroz
S

Slava222

pre 2 dana

samo jako Jokicu legendo
C

Ceba23

pre 2 dana

a sto da ide bilo gde ???
N

Nemanja Lazić

pre 2 dana

Zašto bi igdje išao?!
P

Plavacc

pre 2 dana

prvi u izlogu jedini igrac koji je nesto igrao uz dezmekastog...krenke,teraj te pajace ovo je vec teska sprdnja koja prelazi u tragikomediju

Darinka Kovacevic

pre 2 dana

Jokic ,samo jako
D

DraganKojic

pre 2 dana

To će da ga košta bar još 2 titule, a možda i još kojeg MVP-a...

Стефан Васиљевић

pre 2 dana

Kao i svake godine, situacija je ista. Denver ce opet imati kratku klupu i kada dodje do plejofa ekipa ce se umoriti i zavrsiti ucesce u prvoj rundi.

Tina Mirkovic

pre 2 dana

hahahahahahhahaah
jokara je veliki igrac i profesionalac

Zivot je igra

pre 2 dana

Jokic sajla svakako

Zivot je igra

pre 2 dana

Tako i treba svakako jaci no ikada

Zivot je igra

pre 2 dana

Jokic u boljoj formi nego ikada

Luka Kovijanic

pre 2 dana

nego dje ce kad je izgurao najveci deo