Komentari na vest
Potpredsednik Denvera: Jokić je srećan, uvereni smo da ostaje
M
MMMarko
pre oko 12 sati
Dobro mu u denveru i to bi bilo to.
90Jelena
pre 1 dan
trebalo bi dadovedu jos neko zvucno pojacanje
kaligula89
pre 1 dan
Trebalo bi da ode u Seltikse
g
gnrslash
pre 2 dana
Ne vidim Jokica izvan Denvera, bar ne jos 4-5 godina. Sto se tice ostatka ekipe potrebno je pojacanje, tj sveza krv. Denver je ove godine ima dobru klupu i sirinu ali, meni veoma iznenadjujuce ispali su odmah u plej ofu
Furtula
pre 2 dana
Jos koju godinu i menjaj
Brutal92
pre 2 dana
Која штета што ће целу каријеру остати у овај Денвер
M
Miloslegenda
pre 2 dana
ajde polako samooo, nema nigde
S
Stojankamasina
pre 2 dana
pa mislim sta da se kaze jokaraaaa
T
Tamara238
pre 2 dana
ajde samo ostani u mestu i super
b
bojana23
pre 2 dana
hahahahaah smesno skroz
S
Slava222
pre 2 dana
samo jako Jokicu legendo
C
Ceba23
pre 2 dana
a sto da ide bilo gde ???
N
Nemanja Lazić
pre 2 dana
Zašto bi igdje išao?!
P
Plavacc
pre 2 dana
prvi u izlogu jedini igrac koji je nesto igrao uz dezmekastog...krenke,teraj te pajace ovo je vec teska sprdnja koja prelazi u tragikomediju
Darinka Kovacevic
pre 2 dana
Jokic ,samo jako
D
DraganKojic
pre 2 dana
To će da ga košta bar još 2 titule, a možda i još kojeg MVP-a...
Стефан Васиљевић
pre 2 dana
Kao i svake godine, situacija je ista. Denver ce opet imati kratku klupu i kada dodje do plejofa ekipa ce se umoriti i zavrsiti ucesce u prvoj rundi.
Tina Mirkovic
pre 2 dana
hahahahahahhahaah
jokara je veliki igrac i profesionalac
Zivot je igra
pre 2 dana
Jokic sajla svakako
Zivot je igra
pre 2 dana
Tako i treba svakako jaci no ikada
Zivot je igra
pre 2 dana
Jokic u boljoj formi nego ikada
Luka Kovijanic
pre 2 dana
nego dje ce kad je izgurao najveci deo








_Cropped.jpg.webp)