Komentari na vest
Proslava bez Mozgova: Niko me nije zvao
ineska
pre oko 1 sat
zaboravio sam za ovog lika.
2
223
pre oko 1 sat
Kad nemas mozga...
m
maloKoncentracije
pre oko 1 sat
Sad ovi sto nisu bili pozvani treba da se organizuju, okupe i da kazu da je to pravo okupljanje, a ne ovo koje se vec odigralo :D
50 miliona razloga
pre oko 2 sata
Kakva je ovo klasa od bio ko pamti...
B
BoTKo
pre oko 2 sata
Sasa Pavlovic???

.jpg.webp)






