Komentari na vest
Prvi čovek Milana udario na Evroligu: Neodrživi su, već 26 godina nemaju profit
ilke1980
pre oko 1 mesec
Ima dosta od reklama novca naravno zato se i podrzava
Sijanda Ksulu
pre oko 1 mesec
Neka je neko ovako glasno rekao
К
Кљаки
pre oko 1 mesec
Све што су преузели од НБА си глупости као оно глупирање пре почетка утакмица.
Све што су требали да преузму нису преузели а то је ограничење плата, ограничење трансфера,минимална,максимална примања,провизија агентима.
Otac Makarije
pre oko 1 mesec
Pa zbog toga , zbog para ce se stvoriti nba evropa
M
Marko2333
pre oko 1 mesec
Ovi ispod ne citaju ili ?
V
Vladava
pre oko 1 mesec
0 profita za ostale kao i uvek
I
Ilijajakim02
pre oko 1 mesec
To je čar Evrolige da nema profita za klubove
B
Bilosta1
pre oko 1 mesec
Decija igra koja mu placa milione dolara.
F
FYI
pre oko 1 mesec
Pogresio si vest.
L
LFCC
pre oko 1 mesec
Neodrzivi su zbog totalno neralnih plata igraca. Plate bi morale da budu po 10-20 puta manje da bi imalo veze sa realnoscu. Dodavanje ekipa kao sot je Dubai u tome nece pomoci...
Z
ZA ONE KOJI NE ZNAJU
pre oko 1 mesec
Nazalost, hapoel je jos gori od njih...
s
s1
pre oko 1 mesec
Pogledaj tabelu Serije A Geri.
Selo gori, a baba se ceslja.
Amerikancima treba ko sto Englezi imaju radnu dozvolu za trenere i igrace uvesti ogranicenje za kupovinu evropskih timova. Uslovno. Ako se pokaze da ne znas, obavezati na prodaju u roku godinu dana ili placas kazne. A po dzepu ih najvise boli.
T
TWO GREASY MONKEYS
pre oko 1 mesec
Ovaj isto kao i zmijatovic koji se mnogo vise brine o rm nego o Partizanu, ima problem u svom FK, a prica o KK koji jos uvek ni ne postoji, neverovatno ko je vlasnik od 2022. godine.
T
TWO GREASY MONKIES
pre oko 1 mesec
Ovaj isto kao i zmijatovic koji se mnogo vise brine o rm nego o Partizanu, ima problem u svom FK, a prica o KK koji jos uvek ni ne postoji, neverovatno ko je vlasnik od 2022. godine.
K
KOREKCIJA
pre oko 1 mesec
*MONKEYS (NE MONKIES)








