Komentari na vest
Prvo ozvaničenje! Džekiriju novi ugovor
N
Nikola27A
pre 11 dana
i treba, dobro se pokazao za te pare
zeljko markovic
pre 11 dana
Biċe drugi centar,nije loš igrač,bori se to se vidi na terenu.Videċemo sledeče sezone. kako ċe igrati.Mislim da su mu smanjili ugovor.Sretno Dzekiri u sledeċe sezone.
v
vukasin2015ks
pre 11 dana
Bice jos bolji u novoj sezoni..
u
user7475
pre 11 dana
dobar je da se naredne sezone napadne top 16!
D
Djordje135
pre 12 dana
Zasluzio je toni dzekiri
D
Daki1984
pre 12 dana
Dobar je Dzeki, ako jos malo poradi na sutu sa 3-4 metra s lakocom moze da ima 15+ poena prosek.
jevric79
pre 12 dana
Браво, мислим да ће идуће сезоне бити бољи него ове. Мада мислим да је и ове коректно одиграо.
T
TROKS
pre 12 dana
Sve najuriti na čelu sa Penjarolom,bruka sramota kako igraju.
Sinoć su ispušene zvezde pokazale koliko vrede.
Domaće igrače pa šta bude,bar da pare ostanu kod nas.
Ivana Radovanovic
pre 12 dana
Ima novu šansu,ajde sad
ivanara
pre 12 dana
Opasna glavaa!!!
daganma
pre 12 dana
Bravo legendo, samo napred
nadama
pre 12 dana
Okej je igrač,ali opet videćemo dalje
Macak99
pre 12 dana
Dobar potpis iskreno
b
bojebos
pre 12 dana
Dobar je Dzeki, ako jos malo poradi na sutu sa 3-4 metra s lakocom moze da ima 15+ poena prosek.
Dusan Milenkovic
pre 12 dana
odlican potpis, ako je potpisan kao drugi centar
stevica jovanovic
pre 12 dana
srecan nastavak saradnje nadam se da ce bolje igrati sledece sezone
Sele Fejzic
pre 12 dana
Nov ugovor nova sansa !!!
k
kikica1971
pre 12 dana
Zasluzio je djekiri novi ugovor svojim igrama i pruzenim partijama
Милош Гроздановић
pre 12 dana
Nije loš igrač, videćemo!
B
Bilosta1
pre 12 dana
Dobar je Dzekiri. Dobar potpis.
A
Aloooooooo
pre 12 dana
Momak zasluzio,svaka cast Dzekiri ,aj da vidimo sta li ce jos da bude pozitvno.
G
Grobarcina
pre 12 dana
To bre Grobari 💪🖤🤍🏀🏆
D
Detektiv
pre 12 dana
A napisite nesto o Ostoji. Makar da je on obezbedio finansije I da ocekuje preko 17.000 preplatnih?








