Komentari na vest

Prvo ozvaničenje! Džekiriju novi ugovor

N

Nikola27A

pre 11 dana

i treba, dobro se pokazao za te pare

zeljko markovic

pre 11 dana

Biċe drugi centar,nije loš igrač,bori se to se vidi na terenu.Videċemo sledeče sezone. kako ċe igrati.Mislim da su mu smanjili ugovor.Sretno Dzekiri u sledeċe sezone.
v

vukasin2015ks

pre 11 dana

Bice jos bolji u novoj sezoni..
u

user7475

pre 11 dana

dobar je da se naredne sezone napadne top 16!
D

Djordje135

pre 12 dana

Zasluzio je toni dzekiri
D

Daki1984

pre 12 dana

Dobar je Dzeki, ako jos malo poradi na sutu sa 3-4 metra s lakocom moze da ima 15+ poena prosek.

jevric79

pre 12 dana

Браво, мислим да ће идуће сезоне бити бољи него ове. Мада мислим да је и ове коректно одиграо.
T

TROKS

pre 12 dana

Sve najuriti na čelu sa Penjarolom,bruka sramota kako igraju. Sinoć su ispušene zvezde pokazale koliko vrede. Domaće igrače pa šta bude,bar da pare ostanu kod nas.

Ivana Radovanovic

pre 12 dana

Ima novu šansu,ajde sad

ivanara

pre 12 dana

Opasna glavaa!!!

daganma

pre 12 dana

Bravo legendo, samo napred

nadama

pre 12 dana

Okej je igrač,ali opet videćemo dalje

Macak99

pre 12 dana

Dobar potpis iskreno
b

bojebos

pre 12 dana

Dobar je Dzeki, ako jos malo poradi na sutu sa 3-4 metra s lakocom moze da ima 15+ poena prosek.

Dusan Milenkovic

pre 12 dana

odlican potpis, ako je potpisan kao drugi centar

stevica jovanovic

pre 12 dana

srecan nastavak saradnje nadam se da ce bolje igrati sledece sezone

Sele Fejzic

pre 12 dana

Nov ugovor nova sansa !!!
k

kikica1971

pre 12 dana

Zasluzio je djekiri novi ugovor svojim igrama i pruzenim partijama

Милош Гроздановић

pre 12 dana

Nije loš igrač, videćemo!
B

Bilosta1

pre 12 dana

Dobar je Dzekiri. Dobar potpis.
A

Aloooooooo

pre 12 dana

Momak zasluzio,svaka cast Dzekiri ,aj da vidimo sta li ce jos da bude pozitvno.
G

Grobarcina

pre 12 dana

To bre Grobari 💪🖤🤍🏀🏆
D

Detektiv

pre 12 dana

A napisite nesto o Ostoji. Makar da je on obezbedio finansije I da ocekuje preko 17.000 preplatnih?