Komentari na vest

Prvo pojačanje na Malom Kalemegdanu: Kris Džons pored mnogo izdašnijih ponuda izabrao Zvezdu

XavieRS

pre oko 2 sata

odlican igrac, cam sam mislio da je posle valensije bio u padu jakom, da se skucio u izraelu da dotera do kraja..medjutim plej of samo vukao kada je elajdza bio povredjen ili je nestao od pritiska..

M. K.

pre 1 dan

Odlicno pojacanje.
Dobar klub je izabrao
O

Ok

pre 1 dan

Al kake ovi grobari. Mesec dana popese se na onu stvar sa penzionerom Lovernjom i onim sto ne moze slobodno dacanje da ubode. Kazu Zvezda izdala saopstenje o potpisu a ne komentarisu sto se bog vratio kuci. Kako sad to pa bese prica da su oni kuca i da vise nigde ne ide. Zbog njega popljuvase sve njegove igrace. To El ne pamti i sad mu kuca u Atini. Sto mi krivo zbog ljubavi mada realno trpali ga svi nasi treneri bez ljubavi samo profi.

Asani Avni

pre 1 dan

videcemo jad poxne sezona

Vladimir Pavlovic

pre 2 dana

Ima de cepa grobare samo tako.

Petar Kocevic

pre 2 dana

strasan covekkkkk
K

Kuki2121

pre 2 dana

opa meintajer na parati

sikm1

pre 2 dana

valjda ce da opravda ocekivanja.

nenanena2

pre 2 dana

Dobrodošao i da opravda očekivanja!!!
f

floyd DD

pre 2 dana

igrač od 35 godina playoff utakmica u karijeri 0, titula 0. ne znam nisam školovana
j

jzg

pre 2 dana

pravo pojacanje samo jako
F

Fanste933

pre 2 dana

napokon je pristao na to

1Sale11

pre 2 dana

Zadnjih sest meseci samo o njemu pise se da dolazi,dosadili ste bogu i narodu.Bas me interesuje koje su to" bombe" spremili ali ne ulivaju poverenje uopste ....
k

krejzicoa

pre 2 dana

Pa dobro, moze biti pojačanje... Ako za razliku od većine stranaca koji dođu u Srbiju odluči da igra. 😁
F

FMP Zeleznik.

pre 2 dana

Dosao iz ljubavi prema klubu.
d

da, izabrao nizu platu

pre 2 dana

Da, jos i izabrao nizu platu. Sto da igram za vise, kad mogu za manje. Predobro :)
b

bad

pre 2 dana

i šta je bilo kada si se probudio?
b

bojebos

pre 2 dana

Dzons vs Dzons, sudar titana sledece sezone.
P

Panamamanama

pre 2 dana

Poznato je da igraci u klub dolaze za markicu,bonove i eventualno za slavu dobiju po Vino iz Vinarije Sapat.
u

user7575

pre 2 dana

Kakva ubica od igraca je dosla na mali kalemegdan!
G

Gost VI

pre 2 dana

Ovi susaopštenjima pomerili granicu, nadljudskim naporima uspeli su da potpišu trećeg pleja iz kluba. Fali samo dodatno objsšnjenje kako je on bio navijač još one stare Zvezde, tako da je odbio sve klubove koji su nudili bolje finansijske uslove, jer prva ljubav de ne zaboravlja.
Ж

Жиле

pre 2 dana

Те љубавне теме сте бар ви апсолвирали. Нема тог играча који је играо за партизан а да га није волео више од свега на свету.
П

Па...

pre 2 dana

...ево следеће сезоне шта ће бити. Евролига Звезда плеј-оф, Партизан Ф16. Куп Звезда трофеј, Партизан храбар отпор Меги или ФМП у полуфиналу. КЛС Звезда титула, Партизан покраден у полуфиналу против Меге или ФМП. АБА Дубаи.
t

ttesada

pre 2 dana

Što je tebi lepo u životu ......

Veljko Maricic

pre 2 dana

Dobar igrac, od njega se ocekuje brza kosarka
N

Naziru se prva 4

pre 2 dana

OVE SEZONE FINALE : PANATINAIKOS-ZALGIRIS

Malilija031

pre 2 dana

Auu ovo je strasno pojacanje
мени он слабији од свих до сад шзо су имали. Не знам како је он појачање...
b

bpbp435

pre 2 dana

treba se boriti za satoranskog pre pajole plej sa 2 metra u zvedi, siguran prenos lopte defanziva, asistencije, pritom zvezda je najbolju odbranu igrala kad je preuzimala kako treba a sa njim u petorci defanzivno ne bi bilo greske

⛺️

pre 2 dana

Gde baš u ovom periodu... Šatoranski😂
a

anelej110

pre 2 dana

On ne moze da bude zamena Kodiju moze samo da bude drugi plej,prvi moze da bude Kampaco Fransisko ili tako neko slican njima...
P

Pedjah

pre 2 dana

Ajde!Ma sta kazes??

wizard 1987

pre 2 dana

dobar dobar...bice brze kosarke...bez carinjenja lopte
П

Па...

pre 2 dana

...замисли да си играч. Звони ти телефон "овде Милош Теодосић". После звони опет "овде Остоја Мијаиловић" 😂😂😂 Нисмо исти.
S

Srxx

pre 2 dana

Može samo da bude Žarko Paspalj. Hvala Bogu da nismo isti.
K

Koja sorta vetropira

pre 2 dana

Vetropiru , sporediTeodosa sa Paspaljem a Drcelica sa Ostojom ! Mutis vodu neznalico !
b

bojebos

pre 2 dana

Siguran sam da si rekao nesto pametno ali nemam pojma sta.
Š

Šta ce mu pare

pre 2 dana

Čovek od malena navija za FMP...ahahaa
K

Koji ,,velikan"

pre 2 dana

Tri meca u zvezdi da penziju zaradi !
D

Dr Çela

pre 2 dana

Ma lozio vas da ima jace ponude da bi vam uzeo vecu lovu.

Tijana Tanasijevic

pre 2 dana

Kako strasno pojacanje...za celu evroligu ali ne i zvezdu.

Avalon Bg

pre 2 dana

Časovi ljubavi,jel da?I kamen da zaplače...
B

Boya

pre 2 dana

Kodi je bolji od njega, ali su Džons i Pajola npr. bolji od Kodija i Jaga. Sa Karterom koji je kod Navara često igrao pleja, Miljenovićem u rotaciji, po meni dobro pokrivena pozicija. Klasičan plej sa šutem za 3, drugi kome je odbrana prioritet, treći kombo bek i domaći igrač, da se bori za mesto u timu. Ne vidim smisao da se dovode igrači koji se ne uklapaju u Navarov sistem, neka jaka imena za koje ceo tim mora da igra, njemu svi igrači igraju za tim, ako je ideja da on u Zvezdi "uči", menja, prilagođava sistem, eto nama novog trenera u novembru, decembaru
Y

Ysog

pre 2 dana

Vama i panatinaikosu u novembru, kakav oktobar
O

Ok

pre 1 dan

On sad ima Dzonsa koji po meni nema dovoljno bezobrazluka da pokaze ko je. Ako ga uputi kako imace boljeg pleja od MCM. Karter je nepotreban. Nedovoljan na jedan neefikasan na dva.Miljenovic kao drugi plej. Pajola je ideja kakvu su komsije imale sa Kalatesom. To june vise nece... To je jedinica. Dvojka, Nvora, Batler, Djurisic, trojka Dobric, Kalinic, cetiri Moneke, Odzele, Davidovac, petica novi igrac Izundu, mozda kapiten Luka.Da Teo vrati Nedovica. To bi bila Srbska Zvezda. Petnaest igraca koji su vec tu. Sa Vucevicem pucanje na vrh El. Gorele bi tribine sa ovakvom ekipom.

Ivan L

pre 2 dana

Konacno da dodje neko da ne gledamo u pasulj da li je pojacanje ili ne.

urosh

pre 2 dana

Није лоше појачање. Свакако боље него Пајола.

Aleksandar Virijevic

pre 2 dana

Strašno dobar igrač za Crno Bele.

Danijela62

pre 2 dana

iskusan i dobar igrac za sad dobro pojacanje zvezde

human

pre 2 dana

izaćiće to na dobro, siguran sam
J

Janaćko

pre 2 dana

Piše se IZAĆI ĆE. Nazad u 3. razred da se opismeniš, javi se kad završiš 5.
G

Goran Kurt

pre 2 dana

Jago je za Pajolu, a bogami I za ovoga Dzejson Kid.
M

Mladic

pre 2 dana

Izabrao Zvezdu naravno kad se ovde ne snose posledice. Dobiješ 2 miliona bez obzira da l si 10-i ,15-i ili igraš final-four.Razumljivo,nešto i vratiš Aci,Drčeli…
i

i ostoji

pre 2 dana

nemoj njega da zaobiđeš
R

Rezonski

pre 2 dana

Normalno ,osrednji igrac
S

Srculence

pre 2 dana

Vidim ja da 'e vama uskoro da skidaju ko[eve ali sada kada ih budu skinuli to 'e biti definitivno.
П

Па...

pre 2 dana

...мени делује да би гробари више требало да се плаше тога 😂😂😂

Acaredstar1

pre 2 dana

nikad taj nece biti Milerova zamena

user7777

pre 2 dana

Nadam se da ce nas voditi u plejof evrolige dace bog!
S

Samo letite

pre 2 dana

Bice ali Plej -OF OF OF OF !
c

crnilaufer

pre 2 dana

Kpitalno pojacanje na kljucnoj poziciji koja nam skripi godinama. Vidite i sami kako Partizan sa Jonsom igra a kako bez njega, to su motori ekipe.
D

Djani85

pre 2 dana

Dobrodošao batice i želim ti svi sreću a ponajviše zdravlja i da osvojiš Evroligu
П

Па...

pre 2 dana

...кад помислим да је више него дупло јефтинији од Џабарија у Хувентуду који се плаћа из буџета Републике Србије 😂😂😂
P

Pa...papiš me za jaja

pre 2 dana

Koliko je Gremeju plaćeno???
C

Challenge

pre 2 dana

Evo ti jedan izazov: napiši komentar bez laganja (*bonus poeni: napiši komentar sa maksimalno jednim smajlijem)
n

najgori lik

pre 2 dana

Ikad si ti, nema većeg lažova od tebe. Koliko trenera plaćate? 4?

Avalon Bg

pre 2 dana

A vaših 30 igrača od donacija...Definicija licemera,a zna ko upravlja budžetom Srbije 🙂
П

Па...

pre 2 dana

...имам и ја изазов. Демантуј ме 😂😂😂
A

Ahaahahahah

pre 2 dana

🤣🤣🤣🤣🤣,ma ko sta ima da te demantuje,pa sam pricas kako Mitar Bosnjakovic ima vecu stipendiju nego sto Mega ima budzet🥳🥳🥳
П

Па...

pre 2 dana

...Звезда је прошле сезоне плаћала 4 тренера, Партизан 3 😂😂😂
P

PapaAmericano

pre 2 dana

Zvezdina cetiri trenera...mada dvojica po dve utakmice a jedan na samo jednoj nisi kostali ni cetvrtinu koliko zelimirovic i fenjerola. Jel pa ..

Igor Arizanovic

pre 2 dana

Toooooo, bravo za dzonsaaa
M

Milos Cupic

pre 2 dana

Obican egoista koji igra za sebe ,dobar mu je jedino sut za tri i prodor 1 na 1,za razliku od Mekentajera koji razigrava igrace i ekipu ,sto znaci u prevodu da ima da iritira ostale igrace i da unese nemir pored Batlera i Nvore koji su tu da oni vode glavnu rec.
j

jos jedan sto voli TEA!!!

pre 2 dana

američki internacionalac imao nekoliko jačih ponuda drugih evroligaških klubova, ali da je odlučio .........................da dode u zvezdu ZBOG TEA!!!!!! Da li uprava zvezde misle da svi ljudi jedu seno??? JEDINI razlog sto je izabrao zvezdu je da je dobio NAJVISE para.
b

bad

pre 2 dana

neki dolaze iz bog želimira i ljubav, pa može jedan i zbog TEA kako ti ga zoveš!

MisoK

pre 2 dana

CANNE Trener pa sad jos dva izuzetna igraca uz one koji su od ranije tu, izgleda da se stvara zaista mocna ekipa.
G

Gost1717

pre 2 dana

Džons top igrač, mek šut, zna da udje..pogadja kad je frka, bolji od Kodija zato. Pajola nam ne treba, nalik je Dobriću, koga imamo. Drugi plej može Satroranski, ili Laprovitola, mator, ali dobar, samo da je zdrav..imaju šut, ulaz, a kako su stariji, da igraju drugog pleja, treći Miljen. Piters je top igrač, valjda ga uzeo Milano..ne znam koga će tu dovesti..srećno svakako
S

Skeptik

pre 2 dana

Ala se ti nalupa...idu prati bocanje,kosarka nije za tebe...
U

Uncledrew

pre 2 dana

Verovatno dosao iz ljubavi tu da igra
+

+

pre 2 dana

Iz ljubavi se samo u Partizan dolazi. Do poslednjeg evra ljubavi
M

Mnr1

pre 2 dana

Znaci ove godine nema nista od F4 i osvajanja istog.
M

MilojeC

pre 2 dana

Od malena navija za crvenkape, san mu bio pa resio da igra za 3 puta manje para. Opet grobosi bacaju pare (drzavavne) a mi jadni potrosili samo 30 mil a ne znamo ni odakle nam, znamo da nije od drzave, to nikako

misa 81

pre 2 dana

Ovi bas resili da se ove godine smene svi,da li je ovo domet?Dzons i Pajola?Jel smo realni!Ma neka vas gledaju majka i otac do vidjenja ja li da se nerviram
m

maloKoncentracije

pre 2 dana

Normalno da će u Zvezdu i sa slabijom ponudom, ljubav je to, a i oduvek je hteo da radi sa Navarom 🤣
N

Nama

pre 2 dana

Treba jedan pouzdani suter, kao sto Buducnost npr ima Flecera Mekgija, i jednog igraca tipa Kalinic, koji je tu da ubaci makar eto 5,6 poena, ali koji ce da gine u odbrani, jer nama napad nije problem, nego imamo previse rupa pozadi, tripuju ne znam ni ja sto Nwora i ekipa, pa nece da igraju odbranu, ka da su prije toga igrali za lejkerse 10 godina pa im ispod nivoa.

DarthVader

pre 2 dana

Pouzdan šuter??? Šta su Džons, Batler, Nvora ??? Pustite to što se nisu pokazali prošle sezone, umesto da imaju akcije za njih, morali su kod ćelave neznalice sami da se snalaze u izolacijama i izmišljaju šuteve. Ima Zvezda šutere samo je imala egoističnog amatera koji to nije znao da koristi nego je sprovodio svoje sumanute rotacije i pozicije.

Slavko61

pre 2 dana

Tesko da ce Kodija da zameni, ali srecno

Bojsa2

pre 2 dana

Hahahaahahhahahahaha...Pajola,Miljenovic,Kris,Davidovac,Dobric,Kenan ahahhahah,Karter,Rivero...jos Malboro i Vinjak kao glavni sponzori i putujuci cirkus moze da krene. Gde li ga samo nadjoste jbt...!
M

Mile g

pre 2 dana

Logicno ko i batler, moneke i ostali. Zato su i izabrali klub osnovan 2011 bez ikakve istorije. Batler odbio olimpijakos i dosao za 3,7 miliona po sezoni sto su preneli svi evropski mediji. Moneke 2,8 miliona po sezoni.. Zato su studenti sa matematickog fakulteta vec par puta javno apelovali da se pokrene diskusija koliko nas gradjane mesecno odnosno godisnje kosta finasiranje najgoreg taloga od drustva u Srbiji, sportskog drustva crvena zvezda, jer po apru samo košarkaški klub je u 2026 godini od kss dobio uplate u vrednosti preko 12 miliona evra a zamislite samo ono sto nisu prijavili.

Dragan Prokic

pre 2 dana

Nema potrebe da pišeš gluposti i laži po portalima. Lepo sve piše na transfer marketu da ni jedan Zvezdin igrač nema koliko vaši Parker i Milton i sada Džons. Monekea ima 1,5 a Batler nešto ispod 2 miliona i on je najplaćeniji igrač Zvezde.
M

Mile led

pre 2 dana

Ovo je svet jos nije video. Da neko ima 26 igraca, 5 trenera i pet strucnih stabova na platnom spisku i to sve u jednoj sezoni na racun gradjana Srbije.. Jos kada se na sve to doda i finansiranje eksp sudija i dnevnice za tapsace na utakmicama dolazimo do inpozantne cifre i budzeta od preko 50 miliona evra. Sada izjava iz tog kluba Rakocevica, da imaju neogranicen budzet dobija na jos vecem znacaju. Sramotno!
+

+

pre 2 dana

Ma sta 5 trenera, 50 bre ima
S

Sofronije Jr.

pre 2 dana

Šta znači inpozantne? Jel to neki parfem?
P

Pst

pre 1 dan

Sto li jedes pa si tako mudar. A u selu,lepe li se ribe, dobar telefon pa kuc,kuc. Rodjace da nije tv-a ti kosarke video ne bi. Sto ti smeta sve vezano za Zvezdu. Stotine komentara poima o kosarci. Vidis ako nisi znao radi se o sportu. Zabavi za ljude a ne ratnoj zoni i uspehu samo kluba za koji te tata informisao kad je dosao iz partizana. Moglo to u ono vreme.

Predo8

pre 2 dana

Biće on dobro pojačanje
P

Pedjah

pre 2 dana

Kako ono ide beše..dosao jer obozava naćose od Navarove mame..
r

rea

pre 2 dana

Znači za bagatelu je došao da igra u klub za koji navija od malih nogu i koji je sinonim za evropsku košarku, ili pak samo želi veći minutažu kako bi napredovao u 33 godini života, jer normalna, jer je dobro poznata stvar da košarkaši u tim godinama ne idu za parama i ko više da, nego ko ponudi veću minutažu, kako bi se telo što više izrabilo.
b

bad

pre 2 dana

a pa drugarice rea ovo nije partizan. da svi dolaze iz ljubavi i dečačkih snovo,to znamo svi!!
r

rea

pre 2 dana

@bad, pa očigledno dolaze, s obzirom da i Larkin i Džons dolaze za "duplo manje para nego im nudi ostatak EL". Elem, REA nije samo žensko ime, već i pojam u jednoj nauci.
B

Blaki

pre 2 dana

Vreme će pokazati, ali mislim da je slabiji igrač od Mekentajera. Nadam se da grešim.
p

podesen

pre 2 dana

Cudi me da ga nije doveo Oli,ako je bolji od CMM.

DarthVader

pre 2 dana

Slabiji u odbrani, u napadu mnogo bolji.
J

Joksa1986

pre 2 dana

Stariji, iskusniji, smireniji, bolji suter za 3, dok je Kodi igrac fizike, dvojka u tijelu keca, jaci fizicki, vise trci, bolja odbrana, zato se i dovodi Pajola, da balansira, jer Pajola je u EL medju 3 najbolja odbrambena beka po svim parametrim, plus solidno sutira za tri poena i penale, i zdrav je 👍
p

pafos

pre 2 dana

ima li igdje Srpskog ili kosarkasa iz bivse Juge. Ovo jr da covjek prestane navijati.
b

bad

pre 2 dana

pafose tvoj nik nam kazuje za koga navijaš,što pitanje to ne postaviš tamo kada je reč o ledeyu,lovernju i ostatku Srpskih igrača?
.

.......

pre 2 dana

Koja je razlika da li je Amerikanac ili neke druge nacionalnosti ako nije Srbin?
S

Storari23

pre 2 dana

Kog npr. ? Ajde bre, pun mi je više vas koji kukate kako nema domaćih igrača. Koga bi ti, legendo, doveo gukni baš da čujem?

Стефан Васиљевић

pre 2 dana

Zvezda je dovela ozbiljno pojacanje. Ako potpisu jos dva kvalitetna igraca mislim sa ce imati sanse za plej in.
F

FCRSBG

pre 2 dana

E ovo je top klasa,nadam se samo da ćemo dovesti još jednog klasnog pleja
P

PAOKara

pre 2 dana

Posle mnogo izdasnijih ponuda,radnik izabrao da igra za minimalac i topli obrok...
L

Lazarusss

pre 2 dana

Cilj ovog naslova je bio što više ovakvih komentara. Oni dobijaju site traffic za reklame a ti da malo olakšaš tu napaćenu dušu.
S

See

pre 2 dana

Usvojen avangardni model poslovanja. Šta je sporno, sinovac?
I

Idi gledaj

pre 2 dana

Paok sa 3 titule u istoriji
D

Dzemaili00

pre 2 dana

Plus ima zdravstveno i socijalno, pitanje da li bi bilo gde drugde sve to dobio. 😁

Марјан Симоновић

pre 2 dana

Mislim da je bas slican kao Kodi, ali mislim da ima bolji sut za 3 poena
G

Golst

pre 2 dana

5 poena u proseku i to igrac za 1.8 miliona vi se bas rasipate , ekipa za 12 mesto a obecava se stalno f4 a mi ni do cetvrtfinala nismo stigli

Steksus123

pre 2 dana

Dobar igrač, samo pitanje je kako ce se snaći sa siledzijama koji siluju u vidu Baltera, Kartera, Nwore, jos ako i on siluje onda nema spasa

David Moj

pre 2 dana

U Zvezdi će raditi sa novim trenerom Ibonm Navarom koji je takođe ozvaničen i koji je trenutno u Beogradu.
K

Kclv

pre 2 dana

Da da inace ce igrati za topli obrok i kikiriki🤷‍♂️🤣🤣🤣
M

Ma

pre 2 dana

Da kako da ne,on toliko voli da dodje u Zvezdu da je odbio neke jace ugovore,znaci ako mu Zvezda nudila 1,5 po sezoni ,a ostali mu ponudili 2 miliona i vise on odbio ,pa nasi se bre ne odricu para koji navijaju i vole Zvezdu i gledaju gde ima veca primanja,a kamoli neki tamo Amerikanac daj ko vise ispira mozak ovom narodu.
p

podeden

pre 2 dana

Amer u 33.g se odriče veče love,polovina Srba u to poverovaše.
L

Lazarusss

pre 2 dana

Pola Srba još veruje i u treniranje iz ljubavi iako je izašao listing sa platom trenera. Prestanite više i jedni i drugi da se tešite onom drugom stranom. Ionako sve ide iz istog budžeta.
n

navijač czv

pre 2 dana

TREBA NAM JEDAN ŠUTER KAO ŠTO JE BIO BILLY BARON TKZV HAUBICA....
b

bibi

pre 2 dana

Izdašnija ponuda je verovatno bila od onih koji igraju EL dok im bombe padaju oko hale

bembem dada

pre 2 dana

Malo ko očekuje da Nagetsi baš razmontiraju kompletan sastav, ali su neophodne promene kako bi ekipa ponovo bila konkurentna.
D

Del Boj

pre 2 dana

Decko je zvezdas od malih nogu, svi u porodici su mu zvezdasi, i kada je stigao poziv cz, dileme nije bilo, novac nije bitan naravno.Izdasnije ponude?Pa da je dobio 100 dolara vise od nekoga, ne bi ga cz videla, uozbiljite se, u oba blizanca dolaze zbog novca, sutra da mu Partizan da vise on bi bez razmusljanja dosao, imamo tih primera.Kada se "zavrne slavina" dozivece sudbinu Cibone, Splita, Bosne...
K

Koja mantra batinasa

pre 2 dana

i deda mu bio Zvezdas😂🫣🤔
B

Brkonja

pre 2 dana

Dok Ostoja planira da dovodi plejeve neke koji do juce igrali Evrokup,zato vreme mezimica dovodi ni manje ni vise iz Hapoela prvog pleja,alal vera Ostoja .
G

Gledaj ga

pre 2 dana

Evo ga bot ga vec baca po pateticnim komentarima ajde da ignorišemo da ste Karlikj dali 2.5 miliona kao prvom pleju
A

Aske1

pre 2 dana

Partizan već ima svog Džonsa na poziciji prvog pleja...

vozi Miško

pre 2 dana

Prvi plej Hapoela je Vasa Micić , zdravo bio i veliki porastao.
K

Korekcija

pre 2 dana

Milton i Parker imaju 3,5 miliona, a nakon produzetka ugovora, Karlik kao glavni igrac ekipe moze da ima minimum 4 miliona, a garant ima vise od toga, verovatno blizu 5
M

Maja-Bec

pre 2 dana

Nije mi jasno kako mislimo da OPET NESTO NAPRAVIMO u evropi(nova sezona-novo zavlacenje,paljenje) a "ladno" se produžava ugovor Davidovcu,koji je prošle sezone igrao u proseku 3min.Bolje da smo vratili Lazića,vise je dao za nas nego ono " smetalo" na terenu.
P

Peki30

pre 2 dana

Casovi ljubavi, svidja mu se mnogo projekat :-) jasno je da je presudila najveca lova, samo nije jasno kako ni za jednog zvezdinog igraca se ne zna cifra i plata, a kao partizan preplacuje, a oni i prosle sezone imali skuplji tim... i ovom se verovatno svideo mnogo projekat
J

JapanskaVjeverica

pre 2 dana

Konačno plej! Džons deluje kao dobar izbor - iskusan, brz i sa iskustvom iz Evrolige. Ako uhvati hemiju sa Teodosićem, Zvezda ima top bek liniju.
J

Jska

pre 2 dana

Kakav naslov. Posle mnogo izdašnijih ponuda došao ipak u CZ?!? Pa koga vi zezate,jel smo mi svi retardirani?!
P

Penzioner

pre 2 dana

1,5 miliona po sezoni na teret gradjana i jos jednog milionera vise ,a sargarepa neka se penje iz dana u dan pre neki dan 140,sad vec 160.
D

Domaćin

pre 2 dana

Dzabari ti cita komentar i smeje se iz Spanije!
P

Penzioner

pre 2 dana

Ja uzo rotkvice, bile 130 ,sad 150 din kilo
B

BokiUSA

pre 2 dana

Suza da Kane zbog te sargarepice. Steta sto nije 5mil kad vec od tebe uzimaju...
G

Gostiona

pre 2 dana

Dzabari pali tompus na Maldivima i narucuje sampanjac. Uzeo 5 miliona nije se ni oznojio. Eno i Milton sutra dolazi
P

Penzioner

pre 2 dana

Kako da se Dzabari ne smeje kada je u Spaniji sargarepa za 50 dinara niza.
L

Lazarusss

pre 2 dana

U 2026. to nažalost nisu iste cifre kao 2015. npr, a o njima se priča kao da ga plaćaju 3.5 miliona (kao npr Obradovića i stručni štab).
K

Ko je? Ja sam, Ruza

pre 2 dana

vest nije ni 4min online a Trener komentari vec su aktivni da nam objasne sve informacije od uprave do igraca pa do terena. Hvala bez vas ne bih znao sta je Kris Dzons radio danas.
R

Rodol1ub

pre 2 dana

A koliko je izdasna ponuda Zvezde ??! 🫪
n

nola no1.

pre 2 dana

od malena navija za žlezdu
A

Ahaahahahah

pre 2 dana

🤣🤣🤣🤣🤣 kao i Kampaco sto bio izabrao,pre izabrao Zvezdu koja nije nista u Evropi nego Olimpijakos ,ajde bre sta se tu folirate,ko zna kolika mu je plata i kakve sve benificije ce da ima ovde,mozda mu daju i drzavljastvo nate zbog interesa Srpske kosarke🥳🥳🥳🥳
p

podeden

pre 2 dana

Državljanstvo ide u januaru kad provale da mu deda Solunac zbog kupa Slavice Cukteras.
m

miki.mocart

pre 2 dana

Sta li je bio motiv bas nju da izabereee???? 💲💲💲

ЗоранАГТ+

pre 2 dana

Добродошао у ККЦЗ

milosmia1992

pre 2 dana

ajmo zvezdooooooo

bugarinov

pre 2 dana

Ovaj igrac je pun pogodak

perazdera6

pre 2 dana

Nema greske sjajan je
s

stojanovicz056

pre 2 dana

Odlično pojačanje
R

Redjineli

pre 2 dana

Odlican igrač, iskusan, jak, dobra defanziva. Mislim da nema greške sa njim
d

dfgdr

pre 2 dana

Uvek bude ista prica, dobar igrac a na kraju krsina.
O

Oksi

pre 2 dana

Ovaj momak je bomba. Njemu treba prostor. Ljudi moraju i da znaju da ce Karter imati skroz drugaciju ulogu, kao i Batler. Da vise nema Kodija koji je uzimao mnogo suteva po utakmici. Ovo ce biti tim, ovo ce biti ono sto svi koji vole kosarku gledaju u ACB ligi. Sasa Obradovic je bio promasaj, on je covek za Monako, za Izraelce sa crncima koji vole da soliraju, ali navijaci Zvezde hoce tim i to ce sa Navarom dobiti. Naravno to ne garantuje rezultat, pogotovu ne instant, ali ce igrom i timom svi biti zadovoljni.
Ј

Јосиф

pre 2 dana

А када че резултати? Јел 2037?