Komentari na vest

Radonjićeva poruka za kraj: Zajedno smo podigli klub na određeni nivo

1

1980

pre oko 1 godinu

Vi što prizivate povratak Radonjića ste za hoapitalizaciju.
D

DrvoMama

pre oko 1 godinu

Trener bez roaminga hahah Opet noga posle jedne sezkne
F

Fear The Beard

pre oko 1 godinu

U Zvezdu!!!!!
a

ako neko zna logiku

pre oko 1 godinu

zasto ga menjaju sa Baracem... koji sigurno nije bolji od njega, i to pisem kao grobar.. ne razumem politiku kluba...
F

Fear The Beard

pre oko 1 godinu

Jeffiniji je....
L

Lalegale

pre oko 1 godinu

Vraticese Deja na mesto uspeha
L

Luja

pre oko 1 godinu

Vraćaj Radonju u njegovu Zvezdu.
7

7777

pre oko 1 godinu

Radonja zaslužuje poverenje veće nego Sferopulos
V

Valdano

pre oko 1 godinu

Posteno bi bilo da se vrati Dejo Radonjic i da mu se da konacno budzet kao svim trenerima u zadnje vrijeme i da on selektira tim.

Mr 007

pre oko 1 godinu

RADONJA,VRATI SEEE!!! 💪💪💪
X

Xxxx

pre oko 1 godinu

Ovo mi deluje kao da se crta povratak Radonje u Zvezdu
J

Jagodina navija za..

pre oko 1 godinu

Je l zna neko koja je šema sa ovim turskim klubom? Dosta naših ima tamo, cak i pomocni trener, kondicioni..
B

Bjelica

pre oko 1 godinu

Sportski direktor.