Komentari na vest

Rajt posle titule: Ovo se zove 'revanš'; Petrušev: Očekujem da većina ostane

H

Hmm

pre 14 dana

Predgrađe u euforiji, previše smo im naneli bola, izbacili ih iz trke za f8 Evrolige a onda uzeli metlu i počistili iz Aba.

Harley Davidson

pre 14 dana

Prislonica u euforiji, osvojila Tripletu Krompir! Ulaganje desetina miliona evra državnih para je uspelo!
P

Petrusev

pre 14 dana

@Dubai 15-0 u derbiji

Nenad Velickovic

pre 14 dana

Decko je fantastican
Bravo za Avramovica
M

Miloslegenda

pre 15 dana

bravo legenda je lik skroz svaka cast
D

Dejan23

pre 15 dana

dobar momak, korektan skroz
D

Drale1998

pre 15 dana

Perfektan momak bez porvokacija...
F

Fanste933

pre 15 dana

haha nekada bio je sa nama sada ga gledamo tamo
N

Natalii29

pre 15 dana

mislim da je vecina potcenjivala Aleksu
Realno potpuno zaslužena titula Dubaija,bice zanimljivo sledeće prvenstvo.
J

Janaćko

pre 15 dana

Avramović povredio ruku jer se krstio na svakih 15 sekundi.
P

Pst

pre 14 dana

A jel to kod vas zabranjeno da se Srbin krsti. Vas roditelji ucili da bog ne postoji. Vi ste jelita. Da, da.
@

@Pst

pre 14 dana

... a tebe naučili..vidi se kako pišeš🤣
T

Top 20 igokea

pre 15 dana

Bravo Filipe,puna podrska za Severa!
O

Ok

pre 15 dana

Filipe, lose je to bilo i neki dan ali i veceras. Nema te na mapi posle Zvezde. Vreme je da se vratis i okrenes karijeru. Sad je tu Teo a mislim da je i Aleksi mesto tamo gde mu je i srce.

Novi

pre 15 dana

Sto ne bi ostali kad Dubai placa nenormalno igrace
b

bozazvanipub

pre 15 dana

Jako dobra ekipa nema šta tu reći

Nemanja Krsmanovic

pre 15 dana

Lagani trening za dubai..
П

Па...

pre 15 dana

...навијачима Партизана желим да им свака сезона буде оваква 😂😂😂

Kurcslus

pre 15 dana

Rajta ne mogu da prezalim sto ga nismo doveli, a imali smo prilike, sad nam se to vraca.
A

Avramovic

pre 15 dana

Cestitam navijacima igokeje Top 20 u EL u kosarci i 4:0, 3:0, 3:0 u derbijima u fudbalu plus 3 mesto na tabeli...samo tako nastavite puna podrska!👍
P

Petrusev

pre 15 dana

@Avramovicu cestitke Fmp sto osvojili Evroligu i bez pobede u playofu i pobedjivali su u derbiji 1-5
D

Dubai

pre 15 dana

@Petrusev... Kad vec pominjes derbije,samo da podsetim 11-1 🧹 pre 2 godine u pobedama za Zvezdu!

Aleksandar Krezic

pre 15 dana

Партизан јако лоше одиграо неопходно је нешто мењати под хитно!
L

Laktasi 2007

pre 15 dana

Samo Laksi Trening za Dubai!
P

Petrusev

pre 15 dana

@Laktasi20007 za nas je Fmp bio laksi trening u abaligi i u evroligi
K

Kanjaaa

pre 15 dana

Vredjas Musu, avrama i ne znam ni ja koga vise i logicno da ti se sve vraca. Isto pricam i za navijace zvezde koji godinama isto rade jos brutalnije i bez top 8 pobede su od kada postoje.
N

Nikolan

pre 15 dana

Zvezda vec igrala 2017 u Top 6 za razliku od igokeje koja u zadnjih 16 god nije igrala EL punih 11-12 godina i za svo to vreme imate samo 2-3 trofejcica.
O

Ok

pre 14 dana

Oce to. Nabio cika komplekse generacijama. Suza suzu stize. Najbolji igrac sinoc vam je bio Radanov. Celu utakmicu je odgledao korektno a i Lakic i Poku su bili borbeni dok su Aleksa i drugovi resetali. Sta ces nemaju kvalitet za klub ljubavi.
T

Top 20 klub

pre 15 dana

Kad pocinje proslava 20 mesta u EL i 3 mesta u fudbalu i Nula trofeja ove sezone i u Fk i u KK..zna li se sta?
M

Milan Partizan

pre 15 dana

Što ovde pitaš? Na informeru i Pinku koje inače pratiš nema informacija?
З

Зна се да си ти буде..а!

pre 15 dana

Зна се да си ти будала