Komentari na vest
Rajt posle titule: Ovo se zove 'revanš'; Petrušev: Očekujem da većina ostane
H
Hmm
pre 14 dana
Predgrađe u euforiji, previše smo im naneli bola, izbacili ih iz trke za f8 Evrolige a onda uzeli metlu i počistili iz Aba.

Harley Davidson
pre 14 dana
Prislonica u euforiji, osvojila Tripletu Krompir! Ulaganje desetina miliona evra državnih para je uspelo!
P
Petrusev
pre 14 dana
@Dubai 15-0 u derbiji
Nenad Velickovic
pre 14 dana
Decko je fantastican
Bravo za Avramovica
M
Miloslegenda
pre 15 dana
bravo legenda je lik skroz svaka cast
D
Dejan23
pre 15 dana
dobar momak, korektan skroz
D
Drale1998
pre 15 dana
Perfektan momak bez porvokacija...
F
Fanste933
pre 15 dana
haha nekada bio je sa nama sada ga gledamo tamo
N
Natalii29
pre 15 dana
mislim da je vecina potcenjivala Aleksu
Realno potpuno zaslužena titula Dubaija,bice zanimljivo sledeće prvenstvo.
J
Janaćko
pre 15 dana
Avramović povredio ruku jer se krstio na svakih 15 sekundi.
P
Pst
pre 14 dana
A jel to kod vas zabranjeno da se Srbin krsti. Vas roditelji ucili da bog ne postoji. Vi ste jelita. Da, da.
@
@Pst
pre 14 dana
... a tebe naučili..vidi se kako pišeš🤣
T
Top 20 igokea
pre 15 dana
Bravo Filipe,puna podrska za Severa!
O
Ok
pre 15 dana
Filipe, lose je to bilo i neki dan ali i veceras. Nema te na mapi posle Zvezde. Vreme je da se vratis i okrenes karijeru. Sad je tu Teo a mislim da je i Aleksi mesto tamo gde mu je i srce.
Novi
pre 15 dana
Sto ne bi ostali kad Dubai placa nenormalno igrace
b
bozazvanipub
pre 15 dana
Jako dobra ekipa nema šta tu reći
Nemanja Krsmanovic
pre 15 dana
Lagani trening za dubai..
П
Па...
pre 15 dana
...навијачима Партизана желим да им свака сезона буде оваква 😂😂😂
Kurcslus
pre 15 dana
Rajta ne mogu da prezalim sto ga nismo doveli, a imali smo prilike, sad nam se to vraca.
A
Avramovic
pre 15 dana
Cestitam navijacima igokeje Top 20 u EL u kosarci i 4:0, 3:0, 3:0 u derbijima u fudbalu plus 3 mesto na tabeli...samo tako nastavite puna podrska!👍
P
Petrusev
pre 15 dana
@Avramovicu cestitke Fmp sto osvojili Evroligu i bez pobede u playofu i pobedjivali su u derbiji 1-5
D
Dubai
pre 15 dana
@Petrusev... Kad vec pominjes derbije,samo da podsetim 11-1 🧹 pre 2 godine u pobedama za Zvezdu!
Aleksandar Krezic
pre 15 dana
Партизан јако лоше одиграо неопходно је нешто мењати под хитно!
L
Laktasi 2007
pre 15 dana
Samo Laksi Trening za Dubai!
P
Petrusev
pre 15 dana
@Laktasi20007 za nas je Fmp bio laksi trening u abaligi i u evroligi
K
Kanjaaa
pre 15 dana
Vredjas Musu, avrama i ne znam ni ja koga vise i logicno da ti se sve vraca. Isto pricam i za navijace zvezde koji godinama isto rade jos brutalnije i bez top 8 pobede su od kada postoje.
N
Nikolan
pre 15 dana
Zvezda vec igrala 2017 u Top 6 za razliku od igokeje koja u zadnjih 16 god nije igrala EL punih 11-12 godina i za svo to vreme imate samo 2-3 trofejcica.
O
Ok
pre 14 dana
Oce to. Nabio cika komplekse generacijama. Suza suzu stize. Najbolji igrac sinoc vam je bio Radanov. Celu utakmicu je odgledao korektno a i Lakic i Poku su bili borbeni dok su Aleksa i drugovi resetali. Sta ces nemaju kvalitet za klub ljubavi.
T
Top 20 klub
pre 15 dana
Kad pocinje proslava 20 mesta u EL i 3 mesta u fudbalu i Nula trofeja ove sezone i u Fk i u KK..zna li se sta?
M
Milan Partizan
pre 15 dana
Što ovde pitaš? Na informeru i Pinku koje inače pratiš nema informacija?
З
Зна се да си ти буде..а!
pre 15 dana
Зна се да си ти будала








