Komentari na vest

Rastali se Alek Piters i Olimpijakos

Sunce555

pre 4 dana

Prevara od igraca,nije evroligaski igrac.
K

KacaKM

pre 5 dana

Ma bolji je Vilis od Petersa ,sačuvaj me.Bože
N

Nikola2

pre 6 dana

Sasvim korektan i zahvalan izgrac, ne bi mi smetalo da dodje u Zvezdu uopste

Nikola Milovanovic

pre 6 dana

Ja sam optimista 1/1 je da idu dalje! Srecno u nastavku ....
k

kurence

pre 6 dana

dobijao sansu na kasicicu, sad ce barem da ima ozbiljniju ulugu, mozda cak i glavni igrac. jedina dobra stvar sto je osvojio evroligu, sad moze da se posveti individualnom uspehu, strasan je to suter

zeljko markovic

pre 6 dana

Naċe bolji klub,solidna sezona,realno na toj pozicije ji imaju jake igrače.Možda je greška da ide dalje,ali vreme ċe pokazati i klub gde bude nastavio karijeru.Srteno u dalje u nastvavku karijere.
m

mozzart50

pre 6 dana

Uspesna sezona u Olimpijakosu...
M

MlađoL

pre 6 dana

Najbolji igrač da uđe sa klupe i upropasti protivnika ali Olimpijakos ima 40 igrača na platnom spisku pa moraju da krate sve

jevric79

pre 6 dana

Код кога год буде играо, неће поновити игре из Олимпијакоса.

Aleksandar3006

pre 6 dana

Ovo je igrač za Partizan, tu smo i onako tanki na toj poziciji.

Stefan Zupanjac

pre 6 dana

bice to bolje samo da se uigraju
B

Bratistuta

pre 6 dana

Ajde baba ne rise

Stefnik

pre 6 dana

Zvezda čeka raširenih ruku! Još kad bi ovi naši iz uprave reagovali?

Igor Arizanovic

pre 6 dana

Treba da dodje u Partizan
C

Coa97

pre 6 dana

solidan igrac, ima talenta
K

Kop

pre 6 dana

Nije solidan nego igracina!!

Želimir Obradović Cepač

pre 6 dana

bio bi odlican fit za partizan

Petar Lukić

pre 6 dana

Dodji u Zvezdu bićeš odlično pojačanje

crvene beretke

pre 6 dana

bio bi odlicno pojacanje za partizan

Predo8

pre 6 dana

Vrlo zahvalan igrač
u

user7575

pre 6 dana

On odlazi u armani sigurno nema dileme.
S

Skaut95

pre 6 dana

Vrlo zahvalan igrač
v

vukasin2015ks

pre 6 dana

Bio bio pravo pojacanje za Partizan..
V

Vasilis

pre 6 dana

Malo neobican transfer. Ide iz tima koji je i sledece sezone prvi favorit za sve trofeje, zele ga u klubu, fenomenalan grad i ozbiljna uloga. Jedino ako mu je bas stalo da ima 20+ minuta u EL, sto nije garant ni u Armaniju, tamo je tek sizofrenija svake sezone. Moguce da ovo znaci i Partizanu, direktno utice i na status Ledeja.