Komentari na vest
Rastali se Alek Piters i Olimpijakos
Sunce555
pre 4 dana
Prevara od igraca,nije evroligaski igrac.
K
KacaKM
pre 5 dana
Ma bolji je Vilis od Petersa ,sačuvaj me.Bože
N
Nikola2
pre 6 dana
Sasvim korektan i zahvalan izgrac, ne bi mi smetalo da dodje u Zvezdu uopste
Nikola Milovanovic
pre 6 dana
Ja sam optimista 1/1 je da idu dalje! Srecno u nastavku ....
k
kurence
pre 6 dana
dobijao sansu na kasicicu, sad ce barem da ima ozbiljniju ulugu, mozda cak i glavni igrac. jedina dobra stvar sto je osvojio evroligu, sad moze da se posveti individualnom uspehu, strasan je to suter
zeljko markovic
pre 6 dana
Naċe bolji klub,solidna sezona,realno na toj pozicije ji imaju jake igrače.Možda je greška da ide dalje,ali vreme ċe pokazati i klub gde bude nastavio karijeru.Srteno u dalje u nastvavku karijere.
m
mozzart50
pre 6 dana
Uspesna sezona u Olimpijakosu...
M
MlađoL
pre 6 dana
Najbolji igrač da uđe sa klupe i upropasti protivnika ali Olimpijakos ima 40 igrača na platnom spisku pa moraju da krate sve
jevric79
pre 6 dana
Код кога год буде играо, неће поновити игре из Олимпијакоса.

Aleksandar3006
pre 6 dana
Ovo je igrač za Partizan, tu smo i onako tanki na toj poziciji.
Stefan Zupanjac
pre 6 dana
bice to bolje samo da se uigraju
B
Bratistuta
pre 6 dana
Ajde baba ne rise
Stefnik
pre 6 dana
Zvezda čeka raširenih ruku! Još kad bi ovi naši iz uprave reagovali?
Igor Arizanovic
pre 6 dana
Treba da dodje u Partizan
C
Coa97
pre 6 dana
solidan igrac, ima talenta
K
Kop
pre 6 dana
Nije solidan nego igracina!!

Želimir Obradović Cepač
pre 6 dana
bio bi odlican fit za partizan
Petar Lukić
pre 6 dana
Dodji u Zvezdu bićeš odlično pojačanje
crvene beretke
pre 6 dana
bio bi odlicno pojacanje za partizan
Predo8
pre 6 dana
Vrlo zahvalan igrač
u
user7575
pre 6 dana
On odlazi u armani sigurno nema dileme.
S
Skaut95
pre 6 dana
Vrlo zahvalan igrač
v
vukasin2015ks
pre 6 dana
Bio bio pravo pojacanje za Partizan..
V
Vasilis
pre 6 dana
Malo neobican transfer. Ide iz tima koji je i sledece sezone prvi favorit za sve trofeje, zele ga u klubu, fenomenalan grad i ozbiljna uloga. Jedino ako mu je bas stalo da ima 20+ minuta u EL, sto nije garant ni u Armaniju, tamo je tek sizofrenija svake sezone. Moguce da ovo znaci i Partizanu, direktno utice i na status Ledeja.








