Komentari na vest

Rastanak ozvaničen: Kodi Miler Mekintajer napustio Zvezdu

ZIVAND

pre 16 dana

Kodi Miler Mekintajer čudo od igrača, kad igra i kad hoce nezadrživ, ali kad ga loše krene ceo tim tone u poraz
j

jokicvv.

pre 26 dana

kodi najbolji si
d

djuka2025

pre 26 dana

svakako nista za zvezdu nije ni urdio u ove 2 sezone sem sto je jurio licne rekorde u evroligu i igrao za statistiku

Nikola Durmisevic

pre 26 dana

kodi najbolji si
a

ako su ruze, procvetace...

pre 26 dana

kakve dve osvetoljubive sezone !!! dva fenomenalna kupa!!! i fenomenalan minus u derbijima !!! HVALA KODI !
m

mijumiju

pre 26 dana

Hvala Zocu🥰🥰.
R

Realan95

pre 26 dana

Koliko je kodi loš dovoljno govori to da je najbolji asistent evrolige prošle sezone i da ga je uzeo šampion iste. Svima je mozak isprao vlade djurović stručnjak za pogrebne usluge i vazduhoplovstvo
B

Baš tako

pre 26 dana

Kao navijač Partizana se slažem apsolutno. Bio je motor zvezde kakva god ona bila
P

Penzioner

pre 26 dana

Zasta dato obestecenje 600 000 evra i bacanje narodnih para ,plus platu sto imao .
M

Moka S

pre 26 dana

Bolje da su tebi dali pare, ti si genije.
M

Mihajlo3

pre 26 dana

srecno u nastavku karijere, falices...

bordeaux

pre 26 dana

Taman kad je poceo da konacbo bude vrhunski igrac. On ode
P

Predrag Petrovic

pre 26 dana

steta dobar je igrac bio videce zvezda sledece godine koliko ce da im fali

Dakara

pre 26 dana

Džons je dobra zamena za Kodija, pod uslovom da nam ga ne preotme neko od evroligaša
N

Nezz63

pre 26 dana

Teško će Zvezda naći pleja sličnog Kodiju. Nije uvek bio konstantan, ali je zaista bio koristan za ekipu.

Noon 1

pre 26 dana

Mogao je jos jednu sezonu da ostane

zeljko markovic

pre 26 dana

Odavno potisao za Olimpijakos.Korektno je odigrao,na kraju se sve rasulo al to je život.I bolje da ide,ne bi bilo dobro da je ostao,mislim da se zasitio malo ovde,treba mu promena,Ameri su takvi,nikad sa njima ne znaš na čemu si.Uglavnom sa Moneke je igračina.Sretno kodi.
t

tiesto

pre 26 dana

Mislim da se nece proslaviti u Olimpijakosu

Mita

pre 26 dana

Mogao je jos jednu sezonu da ostane..

nemanjaa1712

pre 26 dana

Bas steta....

Marko Maric 123

pre 26 dana

Srecno u nastavku karijere.

sikm1

pre 26 dana

hvala legendo na svemu.
c

cimer

pre 26 dana

na cemu? luzercina, nijednu bitnu utakmicu nije dobro odigrao.
M

Moka s

pre 26 dana

Cimeru pobednice, a gde si ti tako naučio da pobedjujes? Sta si ti osvojio u životu? Jesi prodao najvise novina u kiosku?
a

avax88

pre 27 dana

Nek je sa srecom i hvala ti na svemu.

Aleksandra Martac

pre 27 dana

Sve najbolje Kodi u daljoj karijeri i hvala ti na svemu
V

View

pre 27 dana

Ode osvetnik, niko ne zna koga i čega, ostsde tajna.
P

Popce

pre 27 dana

Dobar igrač, tu nema dileme
M

Mario Marko Del Tintoreto

pre 27 dana

Kodi Miler Mekintajer i njegov učinak u proteklih 5 klubova: -Partizan 7. mesto u Aba ligi -Morabanc Andorra ispao iz lige (trener Ibon Navarro, saigrač Mario Nakić) -Gaziantep ispao iz lige -Baskonia prvi put u istoriji nije ušla u plej of ACB lige (trener Duško Ivanović) -Crvena zvezda-2 sezone, u te 2 sezone nije uspeo da dođe do finala Aba lige i KLS kombi lige. U Evroligi nije ušao u plej of. A gde god je igrao fenomenalne brojke i jedan od lidera. Pametnom dosta.
n

navijač czv

pre 27 dana

NADAM SE DA JE ISTINA ŠTO SE PIŠE DA HAPOEL HOĆE NVORU BILO BI TOP DA GA UZMU EGOMANIJACI NAM NE TREBAJU U EKIPI VEĆ RATNICI KOJI ĆE GINUTI ZA CZV U TU PRIČU ULAZI I CIRKUZANER MONEKE....
n

navijač czv

pre 27 dana

JEDINI TRENER KOJI OD ZVEZDE MOŽE DA NAPRAVI PRAVU "RATNIČKU" EKIPU je - DEJO RADONJIĆ....
H

Hej

pre 27 dana

Košarka nije borilački sport, shvatite već jednom.
n

navijač czv

pre 27 dana

Treba nam plej sa skorerskim sposobnostima hvala KMM ali velika greška i Obradovića i Grka je bila što su od njega pokušali da naprave lidera a realno on to nije nadam se da uz njega odlaze i Moneke Nvora Kenan Rivero vrv i Bolomboy a stranci koji su najjviše dali CZV su Đenka Vilijams BILLY KVINSI i M CIRBES uz njih još i N VOLTERS....
R

Rectify1995

pre 27 dana

Dakle zamena je Džons ali uz njega mora još jedan igrač elitnog ranga.
G

Grobarcina

pre 27 dana

Placem ne verujem 😭😭😭
n

nadrealnoo

pre 27 dana

Ocu li docekati pleja u Zvezdi da ima 15+ poena u rukama i da ima 6,7 asistencija i da zna da razigra ekipu? Da bude lider kao npr sto je bio Vilijams? Zar je toliko tesko naci nekog Montera kao sto Valensija nadje za 400 k evra platu ? Zar je moguce da je to toliko tesko? Zaista ne kapiram. Partizan opet vazda ubide sa plejom, a mi se mucimo jos od Vilijamsa, a para imamo...Zaista ne kapiram ko je zaduzen za transfere u Zvezdi? Jer ovo sto mi dovodimo ovo mogu ja dovesti, koja je razlika izmedju mene amatera i tog lika koji dovodi igrace? Ne vidim je...

Stefan Pavlovic

pre 27 dana

moramo vratiti kampaca na njegovo mestooo
/

/|\

pre 27 dana

Ode Mekintajeru. Idite bre ljudi praktično nije ništa uradio. Šta se ložite. Dovešće drugog
n

nemanja1512

pre 27 dana

on je potpisao za oly pred kraj EL kad smo igrali najbitnije meceve, tad se videlo da mu glava nije na utakmici, totalno amaterski od strane crvene zvezde.
T

Trebinje

pre 27 dana

Ojadio penzionerw i otisao
R

Rezedo

pre 27 dana

Trevl iguman don vori baut d monasteri. Čovek je ušao u 33. godinu, a jedina dva trofeja u karijeri su mu dva Kupa Koraća sa Zvezdom. Vesnik luzeraja u Zvezdi, malerčuga i predvodnik talasa stranih košarkaški neinteligentnih i nehabrih krava muzara u klub. Još da nađemo način da ode i (pre svega) podkast legenda Moneke i bar jedan iz dvojca Nvora-Batler, pa da se nečemu nadamo.
C

Cikago

pre 27 dana

Nvoru odma pustiti ako ga neko hoće, i još da se uzme neka lova na njemu bilo bi top. Dečko je katastrofalan u odbrani i mnoge utakmice je Zvezda izgubila baš zato što ga svi napadaju i poentiraju preko njega. Džaba što on daje 20 kad se preko njega primi 30. Čista matematika
K

Korner

pre 27 dana

Hvala ti Kodi,a ko umesto njega

Sasa Maksimovic

pre 27 dana

steta jedini igrac koji je mogao da igra celu utakmicu

Gatsby82

pre 27 dana

Ovaj transfer je dogovoren pre 3-4 meseca.Otprilike kad je krenuo Zvezdin raspad. Ne mislim tu da je Kodi kriv, on je dao sve od sebe, ali Zvezda mora naći način da fokusira ekipu za kraj sezone, verovatno se 5-6 igrača više bavilo ugovorom za sledeću sezonu, negoonim na terenu
K

Kronos

pre 27 dana

Nema to veze s tim. Raspali smo se i prošle sezone.
K

Kronos

pre 27 dana

Precenjen igrač.
J

JBL

pre 27 dana

Da li je posle toliko zeljno iscekivanog"poravnanja"(kako je rekao kada je dosao u Zvezdu) - dosao je da poravna neke stare racune sa Partizanom poneo sa sobom u Grcku METLU koju je OSVOJIO kada je poravnavao racune sa Partizanom?Mali,manji,Kodi...
S

Savo iz Kikinde

pre 27 dana

Dobar igrač ali ne za namenu koju smo mu odredili. On je kombo bek, lošeg šuta ali snažan prodor igrač i odličan u odbrani. Nije organizator igre gde smo ga mi na silu gurali, otuda takvi i rezultati. U svakom slučaju, to nije njegova krivica nego onoga ko je procenio da će tu biti najkorisnji, i to praktično bez prave zamene.
s

spiritus movens

pre 27 dana

Kako Kodija trazi sampion Evrope a Karlika ama bas niko, nego ostaje u Partizanu?
K

Kpp

pre 27 dana

Pa zato što Partizan ne da svog najboljeg igrača
1

1100

pre 27 dana

Ta dva igraca su nebo i zemlja..naravno u Karlikovu korist..i to svako ko nije ostrascen moze da vidi...a evo videces kako ce Mekintajer da prodje u Olimpijakosu...
n

nadrealnoo

pre 27 dana

Kodi i Karlik dva totalno razlicita igraca, doduse pribliznog kvaliteta, ali totalno razliciti. Koliko je Kodi kompletniji u odbrani, Karlik je 3x kompletniji u napadu. Tako da sad ko je bolji ne znam. Olimpijakos je uzeo Kodija zato sto kroz celu svoju istoriju forsira igrace tipa Kodi vise nego igrace tipa Karlik. Pa pogledaj samo Vorkapa? Decko je smesan igrac da ode u bilo koji klub, a u Olimpijakosovom sistemu je ozb sraf...
s

spiritus movens

pre 26 dana

Kodi je imao izuzetnu sezona iza sebe i individualno ali i timski jer je sa Crvenom zvezdom ipak igrao zapazenu ulogu u ovogodisnjem serijalu EL, gde je Crvena zvezda konstantno bila u gornjem delu tabele i jedan od "hitova" prvenstva, a on bio igrac sa najvecom minutazom u tom timu. Na stranu sto kraj takmicenja nije bio onakav kakav se ocekivao zbog povreda i izostanka dobre atmosfere u klubu uzrokovane politicko-drustvenom krizom u Srbiji koja se reflektuje i na klupsku kosarku, ali i 10. mesto je solidan rezultat. Dakle, napravljen je neki pomak jer je Zvezda vec drugu godinu uzastopno medju 10 najboljih na Starom Kontinentu. Sa druge strane da je Karlik takav kakvim ga vi Grobari zelite predstaviti ne bi vec drugu sezonu zaredom njegog klub bio pri dnu evroligaske tabele, i ne bi postojao klub u Evropi u ciji sistem se ne bi uklopio. Ali uzmimo za trenutak da ne odgovara sistemu Olimpijakosa, zasto ga onda niko drugi iz EL nije trazio? Npr. Panatinaikos, Barselona, Real, Fenerbahce, Efes, Monako, Hapoel, itd.? Koliko ga medijski eksponirate cudi me da ga ne trazi neki NBA klub. Top 16 igrac problematicnog ponasanja koji igra dobro kad nema pritiska i kad njegov klub izgubi sve sanse za visi plasman. Da stvarno vredi mislite da bi ostao u Partizanu, i da bi Partizan odoleo ponudama stranih klubova? Kodi je dalako bolji timski igrac jer igra u oba pravca, zbog toga se i koritra bolje na trzistu. Ne cudi sta je na kraju zavrsio u prvaku Evrope a ovaj drugi ostao u Partizanu.
p

peki peki

pre 27 dana

Tako to ide kada "bratski klub" umesa prste.

perazdera6

pre 27 dana

Zasluzio je neka naplati dobre partije ove sezone,srecno Kodi!

Звездаш

pre 27 dana

А шта, у Звезди је играо за џепарац?