Komentari na vest

Real ga odbio, ovaj ga zatrpao: Ne potcenjujte FIBA Petija

D

Dada2306

pre 19 dana

Legende svetske breeee

Petar Lukić

pre 20 dana

Razbio ih Mils
a

ancika12

pre 20 dana

Real u suzama, igracina opasna samo tako nastavi

Predo8

pre 20 dana

Uvek je bio strašan napadač

Slavko61

pre 20 dana

Kakav igrač, šta im uradi

Valentina Kolar

pre 20 dana

Ovakav nama treba

Petar Kesic

pre 20 dana

veliki doktor partizan i zvezda da su pametni da ga dovedu makar da igra 15 20 min dosta
K

Kop

pre 20 dana

Pored lepih tenerifa sa dodje u zagadjeni Beograd, da li si ti lud.
D

DosijeX

pre 20 dana

Beograd je najlepsi, samo ima previše domaćih plaćip…
S

Spasovski92

pre 20 dana

Na Olimpijadi nam je pokazao sta zna ,tako da ga ne treba podcenjivati

Aleksandar Osmanovic

pre 20 dana

Dobar je igrac valjda ce naci svoju srecu

Mr 007

pre 20 dana

Prvi put sam ga zapamtio kad je protiv nas u dresu Australije igrao simultanku prvo poluvreme. I tada je bio u ozbiljnim godinama,opasna igracina je u pitanju i u ovim poznim igrackim godinama. On bi da igra jos malo.😂
s

stv

pre 20 dana

"Patty Mills je i dalje ubica! Real ga odbio, a on ih je sa 29 poena (16 u poslednjoj četvrtini) izbacio iz plejofa. NBA šampion sa 38 godina pokazuje da klasa ne stari. Tenerifu jackpot, a Madriđani sad verovatno grizu prste. Legenda!"
G

Gostionica

pre 20 dana

Drcela reaguj!!!

Urke97

pre 20 dana

skini krunu kralju bre
t

telepresenta

pre 20 dana

mnoge su potcenili također

Marko Zigerige

pre 20 dana

Kakva igračina, kakva klasa u 38 godini. Baš bih voleo da ga gledam u Evroligi naredne sezone a što da ne u kkp .

zorankoscica

pre 20 dana

To su igrači koji su nepredvidivi jedan dan ga ide drugi dan ga neide, protiv reala je imao svoju veče i nije mogao niko da ga zaustavi.
Š

Šomster

pre 20 dana

Dajte ga u Partizan. Paspalje reaguj
m

munjadj.

pre 20 dana

ima on i vise od sanse
u

user7474

pre 20 dana

Dobar igrac dolazi u zvezdu!

ljubisa rajkovic

pre 20 dana

Potpisali Konsa umesto Milsa??? Kakvi genijalci🤣🤣🤣 Inače Peti Mils je i u nba bio ozbiljna glava iako je bio igrač sa klupe. Recimo za ovog Korija Džozefa je Majkl Džordan lično.
O

OptimusPrajm

pre 20 dana

I u ovim godinama Mils je jos uvek neiskorisceni potencijal, ako se setite šta je tek radio protiv Srbije za Australiju, mislim da nikad nije dobio pravu šansu ni u jednom klubu, mogao je biti najbolji strelac svih vremena u evropi a u nba da je dobijao veću šansu pravio bi čuda
r

rea

pre 20 dana

Ko nije dobio šansu? Čovek je bukvalno godinama bio kandidat za najboljeg šestog igrača NBA lige i to u godinama kada su Sparsi uzeli za sada svoju zadnju titulu.