Komentari na vest

Real ponovo morao da dovede pojačanje u reketu

R

Roginjo

pre 27 dana

E ovo me jedino izluđuje kod košarke, dovode se igrači non stop cele sezone, nema nikakvih ograničenja
P

Petar1107

pre 27 dana

oni i takvi uvek dodju do finala neverovatno koliko taj klub ima Srece

nba

pre 27 dana

Dzabe im sve ovo sad

henryhuver

pre 27 dana

Pa morace iskreo, slabi su u ofanzivni skokovima,u defenzivnnim i nekako

Slavko61

pre 27 dana

Bar njima to nije problem
N

Nemanjasabac

pre 27 dana

Ma dzabe im sve, nema od njih nista ..
M

MilanKS

pre 27 dana

Zastto nema poena danas za citanje? I par dana ne radi kviz???