Komentari na vest
Sa ulica Lagosa do Turske uz snove o fudbalu: Obožavam Tariba Vesta, igrao je beše za Zvezdu?
G
GV
pre 10 meseci
Jer ti jedini klub veliki, u Srbiji...
A
Atlantic
pre 10 meseci
" Pored toga, veliki sam navijač Arsenala i kao klinac sam obožavao da gledam Tjerija Anrija i Patrika Vijeru.“ Pazi sad ovo.Anri je igrao u Arsenalu do 2007-me (uz jednu polusezonu 2012).Vieira do 2005-te.Dakle on se secao njihovog zajednickog bivstvovanja na terenu dok je imao svega dvije (2) godine?!!! Covek se upravo sam izdao da je osetno stariji nego sto to govori njegov rodni list.Da pretpostavimo da je 2003-2005 (kada je duo Anri -Vieira harao) imao ustvari nekih 6-8 godina da bi sve to zapamtio kako treba dolazimo do realne procjene da je rodjen negde izmedju 1997-1999-te.
M
MNM
pre 10 meseci
Pa šta vam smeta što je Zvezda poznatija :)) msm to je oduvek bilo i biće zauvek jednostavno veći polularniji klub nije to ništa toliko strašno da se nešto vredjate,svašta :))
k
kažu dilejeee
pre 10 meseci
Mozzart Partizanov sponzor.
M
Momora
pre 10 meseci
Bona je 2003 godine imao 9 godina.
П
Па...
pre 10 meseci
...у иностранству, не рачунајући бившу СФРЈ, нико није чуо ни за један клуб из Србије, осим за Звезду. И то само у фудбалу. Некоме се то свиђа, некоме не, али је чињеница.
P
PFK NIŠ
pre 10 meseci
Super, jel si srecniji sada? Kompleks manje udara?
П
Па...
pre 10 meseci
... зашто бих ја имао комплекс јер Нигеријац није чуо за Партизан?

Kalčopolista®
pre 10 meseci
Kaži rode, čuo sam za zvezdu jer ono što oni rade nikad niko nije radio ni u mojoj Nigeriji
П
Па...
pre 10 meseci
... неће човек да лаже. Каже за кога је чуо, не за кога није.
G
Gostiona
pre 10 meseci
Ali samo kaze covek,u poslednje vreme zbog Acike V i Terzana,jbg
П
Па...
pre 10 meseci
...у време када је Вест играо у Партизану, председник је био Коштуница.
K
Krk
pre 10 meseci
Igra košarku a čuo za Zvezdu smešno.
П
Па...
pre 10 meseci
... што се не смејете, ако је смешно? Чему бесни коментари? Изгледа да вам није смешно.
g
gost1978
pre 10 meseci
ovaj se rodio kad je vest sa 45 godina igrao u partizanu
E
Ej
pre 10 meseci
Intervju cobaj artmedia do suza..za gledanje.
I
Istorija
pre 10 meseci
Patosa i put ka ligi šampiona🥳🥳🥳🤦🤦🤦.
Čista pornografija🥰
@
@istorija
pre 10 meseci
I jos jedna godina bez evropeeeeee bebiceeeeeeee
K
Kanjaa
pre 10 meseci
Jel neko primetio da ovaj mozzartsport nije više mozzart već zvesdasport posebno posle ispadanja od jaja. Celu artiljeriju je izveo da ublaži bol.
n
nije samo
pre 10 meseci
MOzzart spor nego i ostali sportski portali bajo moj.
В
Веља
pre 10 meseci
"Бол"' ?? Не, него су о партизановом поразу писали као да је, у најмању руку, прошао међу 16 у ЛШ. Звезда је у Европи најмање до јануара, а ви чекате јул 2026. Смешни сте, као и обично...
L
Lee Addy
pre 10 meseci
Logično je da kada se spomene Srbija prva asosijacija je Zvezda.
V
Vldblk9a
pre 10 meseci
Apsolutno i logicno jer od 45te pa do dan danas nismo izasli iz komunizma i policijskog sistema.
П
Па...
pre 10 meseci
...овај није из Србије. Вероватно не зна ни где је, али је чуо за Звезду.
K
Koan
pre 10 meseci
Očekivano da će znati za samo jedini svetski poznat klub sa ovih prostora....ko da čuje za "lokalce" 😜
H
Holse
pre 10 meseci
Moze li neka vest bez zvezde da prodje 😅


.jpg.webp)





